hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
Time's Up for the Gang

چقدر این قسمت فیلی خوب بود. It's Always Sunny in Philadelphia به قدری خوبه که یکی از بهترین و خنده‌دارترین
قسمت‌هاش رو توی فصل سیزدهم‌ـش ارائه می‌کنه. استعداد خالص‌ـن اینا. مثل همیشه FXisTheBest#

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
مشکل دوم من با بیگ بنگ تیئری اینه. یک جوک بیشتر نداره: نرد! گیک! هاهاهاها. iThe audience rolls in laughter, bursts its carotid artery, dies, CBS gets sued.

خداییش، بعد از 12 سال، مردم خسته نشدن ازین جک ورن اوت شده و خسته کننده؟

و مشکل ثالثیه من با این سریال: شخصیت ها دپت ندارن.

بشینید ایتس آلویس سانی نگاه کنید فیض یک سیتکام خدا رو ببرید. زندگی کوتاه تر ازونه که صرف سیتکامهای بد شه!
به عنوان کسی که اول HIMYM رو دیده و بعدش BBT رو دیدم، نتونستم بیشتر از یک فصلش رو تحمل کنم چون حس کردم هیچ چیزی پشت شخصیت هاش نیست و یجورایی خیلی مسخرن

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
به عنوان کسی که اول HIMYM رو دیده و بعدش BBT رو دیدم، نتونستم بیشتر از یک فصلش رو تحمل کنم چون حس کردم هیچ چیزی پشت شخصیت هاش نیست و یجورایی خیلی مسخرن
مخصوصا اون هندیه. یعنی اوج ریسیسم و اورینتالیسم سازنده ها رو به تصویر میکشه. احساس میکنم تمام شخصیتهای سریال نماینده ی عقده های فکری چاک لوری باشن. طرف در های اسکول پولدار بوده و پرطرفدار. و تمام این گیکها رو مسخره میکرده. ولی بعدش که رفته دانشگاه و دیده این افراد در آکادمیا موق میشن و خودش مجبوره انگلیش لیت رو با نمره ی سی پاس کنه رفته یک سریال بیمزه و توهین آمیز ساخته. و وای چقدر ارور داره این سریال. من از علمش چیزی حالیم نیست ولی از همین بازیها میفهمم چقدر کمه اطلاعات نویسنده ها.

• Like
Reactions: Mr.Nikyar

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اصلا قرار نبوده باشه :D HIMYM کلا داستان محوره و حول محور شخصیتا میچرخه تا اینکه بخواد بیشتر به کمدی لحظه ای بپردازه، من BBT ـو با اینکه تا فصل 6 بیشتر قبول ندارم و بنظرم بعدش بشدت رایتینگش داغون شده بازم بنظرم مقایسش درست نیست.
در کل بازم BBT اون اوایل برا من جز خوبا بود تا اینکه الان تبدیل شده به یک عنوان خیلی معمولی که باید سال ها پیش تموم میشد و دارن الکی کشش میدن، البته توی این چند سال اینقد سیتکام و کمدی های قدیمی خوب دیدم که واقعا ایناها برام جذابیت قدیمو نداره :D

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
این «میستر اینبیتوئین» چقدر خوب بود؛ البته طبق انتظار :D جالب اینجاست اسکات رایان اصلاً بازیگر نیست. فقط یک دهه پیش یه «ماکیومنتری» به اسم The Magician نوشت و کارگردانی کرد که خودشم توش بازی کرد. بعد ایده‌ی اون ماکیومنتری رو تبدیل کرد به سریال، ولی چون شرط گذاشته بود سریال رو فقط در صورتی می‌سازه که خودش نقش اصلی رو برعهده داشته باشه، هیچ شبکه‌ای حاضر نشد ریسک کنه و بهش فرصت بده، حتی شبکه‌های آمریکایی. تا اینکه FX قبول کرد. فکر کنم اولین اثر استرالیایی FX هم باشه.

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
این «میستر اینبیتوئین» چقدر خوب بود؛ البته طبق انتظار :D جالب اینجاست اسکات رایان اصلاً بازیگر نیست. فقط یک دهه پیش یه «ماکیومنتری» به اسم The Magician نوشت و کارگردانی کرد که خودشم توش بازی کرد. بعد ایده‌ی اون ماکیومنتری رو تبدیل کرد به سریال، ولی چون شرط گذاشته بود سریال رو فقط در صورتی می‌سازه که خودش نقش اصلی رو برعهده داشته باشه، هیچ شبکه‌ای حاضر نشد ریسک کنه و بهش فرصت بده، حتی شبکه‌های آمریکایی. تا اینکه FX قبول کرد. فکر کنم اولین اثر استرالیایی FX هم باشه.
ویلفرد هم استرالیایی بود.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
Last Week Tonightـه دیشب کلی نکته داشت. منکه بیکار نبودم بشینم هیرینگ رو نگاه کنم اما داداشم نگاه کرد گفت خیلی برت کونا حاشیه میرفته. جان الیور هم همین رو گفت توی این اپیزود. حالا نمیدونم این تاپیک برای تاک شو ها هست هست یا نه. البته لست ویک تونایت تاک شو هم نیست.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.چند وقت پیش به صورت اتفاقی کتاب گزارش یک آدم ربایی نوشته گابریل گارسیا مارکز رو خریدم که دیشب تمومش کردم.
به تمام علاقمندان سریال نارکوس و شخص پابلو اسکوبار شدیدا پیشنهاد میشه که بخوننش.
کتاب فوق العاده ایه و از لحظه شروع تا پایان کتاب،منو برده بود تو حال و هوای سریال نارکوس

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
Better_Call_Saul_S04E09_Wiedersehen_720p_10bit_WEBRip_2CH_x265_HEVC_PSA1.jpg

Better_Call_Saul_S04E09_Wiedersehen_720p_10bit_WEBRip_2CH_x265_HEVC_PSA2.jpg

:D ?Brings Back Memories, Yes

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من تعریف BoJack Horseman رو شنیده بودم و بالاخره دیدمش واااااااای عجب چیزیه فعلن فصل اولم و واقعن جالب و درگیر کننده و خنده داره، بعضی جاها مخصوصن جلو عقب می کنم تا بعضی دیالوگها رو بهتر بفهمم گویا برای فصل 5 هم تأیید شد! YAS!

• Like
Reactions: majidred2011

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
این که یک دفعه سریال Better Call Saul از درجه سنی TV-14 به TV-MA تغییر کرد را واقعا نمیدانم؟ آیا بازار گرمی AMC بوده؟ چون در این اپیزود واقعا چیز خاصی نداشت که TV-MA باشد!!!=; اما احساس می کنم که وینس گیلیگان همه چیزهای اصلی سریال را برای این دو قسمت پایانی گذاشته است. با روند کند سریال که عادت کردم و از برگ برنده جدید وینس یعنی شخصیت لالو به شدت راضی هستم. هم جذاب است و هم مارموز اما در بین این ها واقعا الان حساس می کنم که یک والتر وایت در سریال کم دارد. تقابل جیمی با کیم بر سر این که چرا بازپس گیری کار وکلا ناتوان بوده، خیلی خوب بود اما اگر من به جای وینس بودم، به شخصیت جیمی اجازه می دادم که با صدای بلند به کیم بگوید: من از چاک متنفرم!:-/

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر