Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,610
نام
سپهر
152345616784083283-750x500.jpg

«کارل اربن» (Karl Urban) به شبکه آمازون می آید. به گزارش وبسایت «ددلاین» (Deadline)، ستاره فیلم قسمت سوم «ثور» (Thor:Ragnarok) در سریال تازه ابرقهرمانی «پسران» (The Boys) بازی می کند.

این سریال ابرقهرمانی، براساس کتاب های مصوری از «گارث انیس» (Garth Ennis) و «دریک رابرتسون» (Drick Robertson) می باشد که داستان آن دور گروهی از پارتیزان ها که به طور غیر رسمی به نام (پسران) می چرخد که آن ها قصد دارند تا ابرقهرمانان فاسد را را از پا در بیاورند و با فساد و تباهی مبارزه کنند.

در سریال «پسران» (The Boys)، «اربن» (Urban) نقش «بیلی بوچر» (Billy Butcher) را بازی خواهد کرد. شبکه آمازون هنوز تاریخ پخش دقیقی از این سریال نیز اعلام نکرده است.

منبع : TVSeries Finale

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,610
نام
سپهر
15235211475585362-750x500.jpg

«ساشا بارون کوهن» (Sacha Baron Cohen) ستاره سینما و تلویزیون و دوبلور بریتانیایی، در مینی سریال شبکه «نتفلیکس» (Netflix) به نام «جاسوس» (The Spy) هنرنمایی می کند.

بنابر گفته های وبسایت The Wrap، «ساشا بارون کوهن» قرار است در نقش «الی کوهن» (Eli Cohen)، جاسوس اسرائیلی را بازی کند. این مینی سریال شش قسمتی توسط (Gideon Raff) نوشته و کارگردانی می شود که داستان زندگی افسانه ای جاسوس اسرائیلی- الی کوهن را شرح می دهد. بیشتر معروفیت او به خاطر عملیاتش در سوریه است که توانست با نفوذ در رژیم سوریه تا مشاور عالی وزیر دفاع نیز ترقی یابد. اعمال وی، ارتباطات و فداکاری های عظیم، عواقب پایداری را داشته که در شکل و شمایل امروزه خاورمیانه اثر گذار بوده است.

«ساشا» بخاطر بازی در فیلم «بورات» (Borat) موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر گلدن گلوب شد. او هم چنین نامزد اسکار بهترین فیلم نامه برای فیلم بورات هم نیز شده است. او هم چنین در فیلم های معروف دیگری چون «آلیس در سرزمین عجایب»، «بینوایان» و «دیکتاتور» هنرنمایی کرده است.

تاریخ پخش این مینی سریال از سوی شبکه نتفلیکس همچنان مشخص نشده است و فیلمبرداری در کشور فرانسه در جریان است.

منبع : IMDB

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
تاریخ پخش Cloak and Dagger هم مشخص شد و از 7 جون پخش می شه

به شخصه انتظار Epic Fail شدن این سریال رو دارم، تریلر هاش اصلا بهم نچسبید به خصوص بازیگر مرد اش
کلا همون اسم Freeform کافیه برای فیل شدن

• Like
Reactions: Daedalus

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تاریخ پخش Cloak and Dagger هم مشخص شد و از 7 جون پخش می شه

به شخصه انتظار Epic Fail شدن این سریال رو دارم، تریلر هاش اصلا بهم نچسبید به خصوص بازیگر مرد اش
کلا همون اسم Freeform کافیه برای فیل شدن
کلابرای نتفلیکسه؟ کلاً MCU یه خرده عجله‌ای شده فاز سریالاش. من Agents of Shield رو ندیدم ولی میگن اون از سیزن دوم به بعد خیلی بهتر شده. دیدیش؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
کلابرای نتفلیکسه؟ کلاً MCU یه خرده عجله‌ای شده فاز سریالاش. من Agents of Shield رو ندیدم ولی میگن اون از سیزن دوم به بعد خیلی بهتر شده. دیدیش؟

Cloak and Dagger برای Freeform اه
Agents of Sheild در اوج به سر می بره :D کلا فازش با سریال های Netflix خیلی فرق می کنه (جزو ABC Series اه) و ممکنه خیلی ها خوششون نیاد چون با دیدگاه Netflix Series می رن سمت، اما در اوجه

سال پیش، سال خوبی برای MCU TV Series نبود و به عبارتی فاجعه بود، اما امید دارم جمعش کنن :D
اما توی سال پیش Runaways واقعا شاهکار بود

امسال:

در Netflix Series:
امسال هم تاحالا Jessica Jones رو داشتیم که خوب بود، البته بماند که فرسخ ها با فصل اولش فاصله داشت و دوز درامش خیلی بالا بود اما اگر با فصل یکیش مقایسش نکنیم، در کل سریال خوبی بود
Luke Cage رو داریم که 22 جون شروع می شه که به شخصه امیدوارم Villain اش رو خوب در بیارن، با توجه به پایان فصل اولش دو تا از Villain ها هم معلومه البته :D
و مهم تر از همه توی Netflix Series فصل سوم DareDevil رو داریم که با توجه به پایان The Defenders واقعا هایپ چسبیده به سقف

در ABC Series فعلا هیچی نداریم
Agents of Sheild در برزخ به سر می بره

در Hulu Series:
فعلا چیزی تایدی نشده
خیلی خیلی خیلی امید دارم که دوم Runaways امسال بیاد، واقعا فصل اولش سریال فوق العاده ای بود

در Freeform Series:
Cloak and Dagger رو داریم که به نظرم Fail اه

New Warriors هم قراره امسال پخش بشه اما روی هواست، قرار بود از Freeform که Freeform جا نداشت
سریال سفارش Freefrom بود و کلا اسم Freeform میاد از نظر من سریال Fail اه :D
اما می خواستن از New Warriors یک چیزی مثل Netflix Series بسازن، حالا این که چقدر به حقیقت بپیونده معلوم نیست

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
515
فصل چهارم Bosch منتشر شد. یکی از معدود سریال‌های حال حاضر که فصل به فصل بهتر شده
و برای جذب مخاطب، ماهیت خودش رو تغییر نداده. یه درام‌جنایی فکرشده و یه کاپ‌شوی معرکه.

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,610
نام
سپهر
152360603979052318-750x500.jpg

شبکه نتفلیکس، سریال «جسیکا جونز» (Jessica Jones) را برای فصل سوم نیز تمدید کرد.

سریال محصول شبکه نتفلیکس و مارول با دادن توییتی، به طور رسمی اعلام کردند که سریال «جسیکا جونز» (Jessica Jones) برای فصل سوم نیز تمدید شده است گرچه تاریخ پخش فصل جدید را نیز اعلام نکرده اند.

سریال ابرقهرمانی درام نتفلیکس داستان جسیکا جونز (با بازی کریستن ریتر) را شرح می دهد که از بیماری اختلال روانی و استرس رنج می‌برد و این مسئله باعث می‌شود تا لباس ابرقهرمانی خود را کنار بگذارد و به جای آن تبدیل به یک کارآگاه خصوصی شود.

بازیگران فصل دوم شامل «ریچارد تیلور» (Richard Taylor)، «کری آن- ماس» (Carrie-Ann Moss)، «اکا دارویل» (Eka Darville)، «جنت مکتیر» (Jannet McTeer) و «جی.آر. رامیرز» (J.R.Ramirez) بودند. فصل دوم این سریال در تاریخ 8 مارس از شبکه نتفلیکس منتشر شد.

cn27_jj.png

منبع : TV Series Finale

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Luke Cage رو داریم که 22 جون شروع می شه که به شخصه امیدوارم Villain اش رو خوب در بیارن، با توجه به پایان فصل اولش Villain هم معلومه البته :D

ویلن فصل دوش کیه؟ :D اخر فصل اولش مگه چیشد؟:-??:-":D
پ.ن. هیچی یادم نمیاد :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,610
نام
سپهر
فصل چهارم Bosch منتشر شد. یکی از معدود سریال‌های حال حاضر که فصل به فصل بهتر شده
و برای جذب مخاطب، ماهیت خودش رو تغییر نداده. یه درام‌جنایی فکرشده و یه کاپ‌شوی معرکه.

تازه امروز صبح اومده و یک قسمتش رو گذاشتم دانلود. یکی از بهترین تیتراژ های تاریخ سریال داره با آهنگ Can't Let Go حس و حال باحالی میده. به نظر میاد که خارج کشور باشی، چون بیشتر به سریال های آمریکایی و لاتین زبان دسترسی داری. اگه اینطوریه بیشتر سریالا رو از نتفلیکس یا آمازون به صورت آنلاین نگاه میکنی یا من کلا اشتباه میکنم؟!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ویلن فصل دوش کیه؟ :D اخر فصل اولش مگه چیشد؟:-??:-":D
پ.ن. هیچی یادم نمیاد :D

در واقع بهتر بود از Villain ها استفاده می کردم :D

توی Luke Cage فصل اولشم ما چند تا Villain داشتیم
Cottonmouth, Shades, Diamondback, Black Mariah
در آخر فصل اول، Mariah از اتهاماتش تبرئه شد و از بازداشتگاه اومد بیرون
آخر هم صحنه ای نشون دادن که Diamondback توسط Noah Burstein، دکتری که Luke Cage رو به این صورت در آورده، داره مورد درمان قرار می گیره
منتها بعید بدونم توی فصل دو سر و کلش پیدا بشه، برای یک فصل توی آب نمک خوابوندنش مثل Wilson Fisk :D
تا الان حضور Shades و Black Mariah که تایید شده
منتها در مو.رد Villain های دیگه بحث زیاده، Bushmaster، Nightshade و Rosalie Carbone گزینه هایی هستند که تا الان مطرح شدن و به نظر Bushmaster و Nightshade حضورشون تایید شدست

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
9rj5_wonder.of_.eggs_.0.jpg

سال 2018 و قسمت جدید Natural World از شبکه BBC Two؛ Wonder of Eggs با راوی گریه شگفت انگیز اتنبورو و تکنیک های فیلمبرداریه BBC این بار ب سراغ تخم های پرندگان رفته تا شکل ها و رنگ های مختلفش رو ب تصویر بکشه . تو این قسمت BBC دوباره و دوباره مخاطب رو سورپرایز و شگفت زده می کنه . اصلا باورم نمیشد انقدر تخمها رنگارنگ و متنوع باشن و این شکل های عجیب رو داشته باشن . بعضی هاشون عملا با جواهر از نظر زیبایی تفاوتی ندارن !

10/10

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
در واقع بهتر بود از Villain ها استفاده می کردم :D

توی Luke Cage فصل اولشم ما چند تا Villain داشتیم
Cottonmouth, Shades, Diamondback, Black Mariah
در آخر فصل اول، Mariah از اتهاماتش تبرئه شد و از بازداشتگاه اومد بیرون
آخر هم صحنه ای نشون دادن که Diamondback توسط Noah Burstein، دکتری که Luke Cage رو به این صورت در آورده، داره مورد درمان قرار می گیره
منتها بعید بدونم توی فصل دو سر و کلش پیدا بشه، برای یک فصل توی آب نمک خوابوندنش مثل Wilson Fisk :D
تا الان حضور Shades و Black Mariah که تایید شده
منتها در مو.رد Villain های دیگه بحث زیاده، Bushmaster، Nightshade و Rosalie Carbone گزینه هایی هستند که تا الان مطرح شدن و به نظر Bushmaster و Nightshade حضورشون تایید شدست

خب کاتنماوث که مرد همون اوایل :D
ماریا هم خیلی شانسی اومد بالا :| اصن ابهت یک ویلن رو نداشت. شیدز باز بهتر بود.
اون صحنه DiamondBack رو هم یادم نیست چرا؟ :D

• Like
Reactions: majidred2011

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خب کاتنماوث که مرد همون اوایل :D
ماریا هم خیلی شانسی اومد بالا :| اصن ابهت یک ویلن رو نداشت. شیدز باز بهتر بود.
اون صحنه DiamondBack رو هم یادم نیست چرا؟ :D
چون بعد از Credits پخش شد، کلا فیلم ها و قسمت آخر سریال های مارول رو باید بعد از Credits اشو حتما ببینی چون چیزی نشون می دن

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
سلام
سریال خوبیه دانلود کنم؟
------------
این نتفلیکس چرا فله ای کلا قسمتها رو میده بیرون؟؟!!
---------------
این سریال جدید Lost In Space تریلرش رو دیدم خلی خوب بود .کسی دیده؟
------------------
Altered Carbon تا قسمت 8 خیلی خوب بود ولی بعدش دیکه خیلی هندی شد حیف شد دو تا قسمت اخر اینطور شد(فصل دومی در کاره؟)
---------------
Legion خوبه یا نه دانلود کنم کسی دیده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر