Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,540
نام
سپهر
نقدهای فصل آخر The Americans هم کم کم داره میاد و فعلاً با 4 نقد مثل همیشه، متای فوق العاده بالایی داره، و فعلاً 91ـه.
خیلی سخته خداحافظی با یکی از بهترین و آندرریت ترین سریال‌ها... کلاً اف ایکس و سریال هاش خیلی آندرریتن.

سریال خوبیه اما چندان این فصل دوم ACS مالی نبود. هم عنوان بندی اشتباهی داشت و هم اپیزود های 3 الی 7 به شدت ضعیف و بیخود بودند. با اووریت آشنایی دارم که خیلی ها میگن شبکه HBO خیلی اورریت هست اما آندرریت کم شنیدم! چسباندن کلمه آندرریت به FX برای چه هست؟ این که سریال هایش به شدت با کیفیت هستند اما تحویل گرفته نمی شوند در فصل جوایز یا اینکه بینندگان کمی دارد یا کلا آندرریت یه چیز دیگست؟

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
سریال خوبیه اما چندان این فصل دوم ACS مالی نبود. هم عنوان بندی اشتباهی داشت و هم اپیزود های 3 الی 7 به شدت ضعیف و بیخود بودند. با اووریت آشنایی دارم که خیلی ها میگن شبکه HBO خیلی اورریت هست اما آندرریت کم شنیدم! چسباندن کلمه آندرریت به FX برای چه هست؟ این که سریال هایش به شدت با کیفیت هستند اما تحویل گرفته نمی شوند در فصل جوایز یا اینکه بینندگان کمی دارد یا کلا آندرریت یه چیز دیگست؟
به اندازه کیفیتی که دارند تحویل گرفته نمیشن. حالا چه جوایز چه بیننده که خب مهم نیست. :D این وسط منتقدا خوب تحویل میگیرن که دمشون گرم.

• Like
Reactions: hooman1995

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
پلنت ارث رو 4k/hdr دانلود کردم فقط یه tv 4k گیر بیارم ببینمش برم تو فضا:D
Planet Earth II
10/10

اگر جای این بولشت هایی که در دوران ابتدایی در مغز دانش آموزان میریزن این مستند و Cosmos رو برنامه ریزی کنن براشون قطعا این نسل فراهم آورندگان صلح جهانی خواهند بود :D
تو مدرسه تنها مستندی که نشونمون دادن مستند ظهور بود :|

• Like
Reactions: TeTration

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,540
نام
سپهر
به اندازه کیفیتی که دارند تحویل گرفته نمیشن. حالا چه جوایز چه بیننده که خب مهم نیست. :D این وسط منتقدا خوب تحویل میگیرن که دمشون گرم.

مخالفم. در فصل جوایز سال 2016 که اهالی رسانه و مراسم خیلی آثار های FX رو تحویل گرفتند. تا بردن جاه طلبانه فصل اول American Crime History توی گلدن گلوب و امی 2016 و بردن فصل اول آتلانتا در همه بخش های کمدی. FX همیشه تحویل گرفته می شده و به همین خاطره که پست شما رو Reply کردم که بگم اصلا شبکه اش آندرریت نیست. [-(حالا شاید آمریکن یا بریج دیده نشده (مثل همین لفت اورز یا اتاق خبر از شبکه HBO که نادیده گرفته شدند) اما همیشه سریال های FX تو فصل جوایز زیاد تحویل گرفته میشن.... به نظرم تنها شبکه ای که کسی بهش نگاهم نمیکنه و اصلا هم رسانه ها در در موردش صحبت نمی کنند، همین شبکه اینترنتی Amazon هست. از Sneaky Pete که حتی شماره یک آمازون هست که کسی اصلا نگاه نمیکنه و به جاش میرن سریال های ضعیف نتفلیکس که همین جور تولید میکنن (مثل همین Troy یا سریال های بی خود مارول). سریال پلیسی Bosch و کمدی جنایی Mad Dogs که یکی از بهترین Limited های 2016 آمازون بود که کسی اصلا تحویلش نگرفتند. تنها سریالی که تحویل گرفتند اونم سریال Transparent بوده که حالا بگیم بخاطر موضوع حساسی (تغییر جنسیت) که تو آمریکا زیاد بولد میشه، دو تا جایزه پشت سرهم به بازیگری دادند که الان متهم به آزار جنسی شده.:-??:-??:-?? به Amazon میشه لیبل آندرریت زد. متاسفانه این قدر آمازون بخاطر بی محلی عده ای از مردم به این شبکه اینترنتی، مدام سریال هایش را کنسل می کند. داره تمرکزش رو روی Sneaky Pete و اون اثر 200 میلیونی ارباب حلقه هاش میگذاره که به ما آدرس سر راست بده که ما هم هستیم!

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
مخالفم. در فصل جوایز سال 2016 که اهالی رسانه و مراسم خیلی آثار های FX رو تحویل گرفتند. تا بردن جاه طلبانه فصل اول American Crime History توی گلدن گلوب و امی 2016 و بردن فصل اول آتلانتا در همه بخش های کمدی. FX همیشه تحویل گرفته می شده و به همین خاطره که پست شما رو Reply کردم که بگم اصلا شبکه اش آندرریت نیست. [-(حالا شاید آمریکن یا بریج دیده نشده (مثل همین لفت اورز یا اتاق خبر از شبکه HBO که نادیده گرفته شدند) اما همیشه سریال های FX تو فصل جوایز زیاد تحویل گرفته میشن.... به نظرم تنها شبکه ای که کسی بهش نگاهم نمیکنه و اصلا هم رسانه ها در در موردش صحبت نمی کنند، همین شبکه اینترنتی Amazon هست. از Sneaky Pete که حتی شماره یک آمازون هست که کسی اصلا نگاه نمیکنه و به جاش میرن سریال های ضعیف نتفلیکس که همین جور تولید میکنن (مثل همین Troy یا سریال های بی خود مارول). سریال پلیسی Bosch و کمدی جنایی Mad Dogs که یکی از بهترین Limited های 2016 آمازون بود که کسی اصلا تحویلش نگرفتند. تنها سریالی که تحویل گرفتند اونم سریال Transparent بوده که حالا بگیم بخاطر موضوع حساسی (تغییر جنسیت) که تو آمریکا زیاد بولد میشه، دو تا جایزه پشت سرهم به بازیگری دادند که الان متهم به آزار جنسی شده.:-??:-??:-?? به Amazon میشه لیبل آندرریت زد. متاسفانه این قدر آمازون بخاطر بی محلی عده ای از مردم به این شبکه اینترنتی، مدام سریال هایش را کنسل می کند. داره تمرکزش رو روی Sneaky Pete و اون اثر 200 میلیونی ارباب حلقه هاش میگذاره که به ما آدرس سر راست بده که ما هم هستیم!
من زیاد این مراسم ها رو دنبال نمی‌کنم فقط در حد اینکه بدونم کدوم برده جایزه رو. حالا اتلانتا یه مثال نقضه و در ازای کیفیتش به چیزی که حقش بوده رسیده در کنار این مثلاً Better Things هم هست که واقعاً چیزی کم نداره ولی دقیقاً مثل لویی به چیزی که لایقشه نمی‌رسه. یه دلیل دیگه هم برای جایزه بردن اتلانتا هست که اونم محوریتش سیاه پوست بودن شخصیت هاشه (دیگه خودم حالم بهم خورده از بس این دلیل رو برای جایزه گرفتن یه همچین سریال ها یا فیلم هایی دیدم ولی خب مگه غیر اینه؟ :D اتلانتا شاهکاره در هر صورت، نمیخام ارزشش رو پایین بیارم...) فارگو هم یه مثال نقض دیگه اس مثلاً که خوب تحویل گرفته شده. :D
ولی چیزی که مشخصه سریال هایی مثل جاستیفاید، شیلد، امریکنز و لویی خیلی راحت می‌تونن جزو ده سریال برتر تاریخ باشن ولی نه از لحاظ بیننده نه از لحاظ جایزه به حقشون نرسیدن ولی بازم میگم مهم نیست.:D چرا؟ چون FX بدون توجه به این چیزا حتا به مضخرف ترین سریال‌هاش هم فرصت میده که کامل حرفشون رو بزنن مثل The Strain یا AHS. توی این برنامه های تلویزیونی مضخرف بالاخره یه جبهه خیر هم وجود داره که FX صد در صد توی این جبهه اس. :D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
511
چون FX بدون توجه به این چیزا حتا به مضخرف ترین سریال‌هاش هم فرصت میده که کامل حرفشون رو بزنن

همینه که این شبکه رو از باقی شبکه‌ها متمایز می‌کنه. همون فیلی رو هم هیچ شبکه‌ای قبول نکرد، اگرم قبول می‌کرد سریع کنسل می‌کرد، ولی فرصت داد و الان تبدیل شده به یکی از بهترین کمدی‌ها، اونم توی فصل دو رقمی. اتفاقاً همین 3 فصل آخرش هم جزو بهترین فصل‌ها بوده. از اینجور مثال‌ها برای این شبکه زیاده؛ ولی همین که خودش رو درگیر حواشی نمی‌کنه و کارش رو به بهترین نحو ممکن انجام می‌ده، برای من طرفدار باعث افتخار و لذته.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,540
نام
سپهر
من زیاد این مراسم ها رو دنبال نمی‌کنم فقط در حد اینکه بدونم کدوم برده جایزه رو. حالا اتلانتا یه مثال نقضه و در ازای کیفیتش به چیزی که حقش بوده رسیده در کنار این مثلاً Better Things هم هست که واقعاً چیزی کم نداره ولی دقیقاً مثل لویی به چیزی که لایقشه نمی‌رسه. یه دلیل دیگه هم برای جایزه بردن اتلانتا هست که اونم محوریتش سیاه پوست بودن شخصیت هاشه (دیگه خودم حالم بهم خورده از بس این دلیل رو برای جایزه گرفتن یه همچین سریال ها یا فیلم هایی دیدم ولی خب مگه غیر اینه؟ :D اتلانتا شاهکاره در هر صورت، نمیخام ارزشش رو پایین بیارم...) فارگو هم یه مثال نقض دیگه اس مثلاً که خوب تحویل گرفته شده. :D
ولی چیزی که مشخصه سریال هایی مثل جاستیفاید، شیلد، امریکنز و لویی خیلی راحت می‌تونن جزو ده سریال برتر تاریخ باشن ولی نه از لحاظ بیننده نه از لحاظ جایزه به حقشون نرسیدن ولی بازم میگم مهم نیست.:D چرا؟ چون FX بدون توجه به این چیزا حتا به مضخرف ترین سریال‌هاش هم فرصت میده که کامل حرفشون رو بزنن مثل The Strain یا AHS. توی این برنامه های تلویزیونی مضخرف بالاخره یه جبهه خیر هم وجود داره که FX صد در صد توی این جبهه اس. :D

همینه که این شبکه رو از باقی شبکه‌ها متمایز می‌کنه. همون فیلی رو هم هیچ شبکه‌ای قبول نکرد، اگرم قبول می‌کرد سریع کنسل می‌کرد، ولی فرصت داد و الان تبدیل شده به یکی از بهترین کمدی‌ها، اونم توی فصل دو رقمی. اتفاقاً همین 3 فصل آخرش هم جزو بهترین فصل‌ها بوده. از اینجور مثال‌ها برای این شبکه زیاده؛ ولی همین که خودش رو درگیر حواشی نمی‌کنه و کارش رو به بهترین نحو ممکن انجام می‌ده، برای من طرفدار باعث افتخار و لذته.

همان طور که گفتید که در جریان مراسم ها نیستید و قسمت های گل درشت مراسم ها را رصد می کنید.قطعا سریال های Louie و Better Things در بعضی از بخش ها که نقطه قوتشان بوده، برنده شده اند. به طور مثال سریال Louie توانسته در سه سال متوالی برنده Best Writing in Comedy Series رو در امی های 2012 تا 2015 دریافت کنه که همین قدرش خیلی زیاد پیش رفته و سریال Better Things هم در بخش های مختلف Critics Choice Awards هم نامزد شد اما قطعا به دلیل بالا اومدن گند رسوایی جنسی Louis C.K، باعث شد که کلا تحویل گرفته نشه، چون طراح و نویسنده اصلی این سریال خود لوییز سی . کی بوده که خوشبختانه الان FX رابطشو باهاش قطع کرده و دیگر لوییز سی.کی در آمریکا نخواهد بود.:-h

دوم این که می گویید FX سریال کنسل نمیکنه و میزاره حتی مضخرف تریناش پیش برن و صدالبته اشاره کنم که حتی مضخرفاش که همین Feud تازه به دوران رسیده بود، تونست در 8 بخش نامزد بشه و جای خیلی از سریال های خوب دیگری مثل Godless و Twin Peaks رو الکی بگیره که دریابید آندرریت نیست. در ادامه ابتدای جمله ام بگویم که قطعا FX یک حمایت مالی گنده ای از طرف خود شبکه اصلی یا بگیم زنجیره غذایش یعنی خود شبکه FOX میشه که سریال های معمولا درجه الف و جایزه بگیرش را به اون شبکه میده و به اون شبکه اختیار تام داده که هرکار دلشون بخوان انجام بدن. پس می فهمیم که FX پشتش به FOX گرم است. البته بگویم که FX سه تا سریال خوب به نام The Bridge و Terriers و The Bastard Executioner داشت که کنسل کرد که سه تاشون میتونستند موفق بشوند.

هم چنان پایبندم که دو شبکه خیلی کم لطف بهشون می شود، یکی Amazon Prime و دیگری Sundance TV؛ قطعا اگر خیلی ها دل آشوبا دارند که چرا Leftovers 3 نامزد جوایز ها نشده، نگاه کنند که چرا Rectify با متای 99 و راتن 98، کسی به سر و رویش نگاه نمیکنه. الان کی سریال آنتولوژی خوب Hap and Leonard یا همین Sneaky Pete رو می بینه؟! جدا بگین؟ (هر دو مال Amazon و Sundance هستش)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
نه.احتمالا پاییز
ای بابا
من انتظار داشتم مثل فصل سه تو بهار بیاد!
الان سریال خوب فقط فصل دوم وست وورد هست؟

تولید فصل چهارم ریک و مورتی هم متوقف شده! با ادا*لت سوییم به مشکل خوردن!
بدجور زد تو ذوقم این خبر امروز!
Sent from my SM-A510F using Tapatalk

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
همین الان فصل 5 دکستر رو تموم کردم. این فصلم خوب بود. به نظرم بین این 5 فصل . فصل 3 فقط یکم نمیه اولش یکم افت داشت. بقیش عالی بود. این سریال به یقین از got.
و breaking bad هم بهتره. واقعا چی ساختن دمشون گرم. \m/

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ای بابا
من انتظار داشتم مثل فصل سه تو بهار بیاد!
الان سریال خوب فقط فصل دوم وست وورد هست؟

تولید فصل چهارم ریک و مورتی هم متوقف شده! با ادا*لت سوییم به مشکل خوردن!
بدجور زد تو ذوقم این خبر امروز!
Sent from my SM-A510F using Tapatalk

فعلا بحث سر قراردادش هست

بعدم خیالت راحت باشه، اگر با Adult Swim به توافق نرسن شبکه های دیگه این سری رو روی هوا می زنن

• Like
Reactions: Alkazar

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
آقا این sneaky pete چقدر خوبه :)
این فصل 2ش به نظرم تا اینجا حتی از فصل قبلش خیلی باحال تر شده.
( البته من فعلا تا قسمت 5 دیدم شاید آخرش نظرم درمورد بهتر بودن فصل2 از فصل اول برگرده :)) )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,540
نام
سپهر
آقا این sneaky pete چقدر خوبه :)
این فصل 2ش به نظرم حتی از فصل قبلش خیلی باحال تر شده.

به بی نظیری فصل اول نبود، اما هم چنان در بالاترین اوج هیجان و تعلیق و فان قرار دارد. نبود برایان کرنستون هم برایم خیلی سنگین بود و ویلنش به وینس نمی رسید. اما همچنان عالی بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: omid_13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر