Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
آقا
این ترمیناتور چطوره؟
من فقط به خاط لنا هیدی میخوام نگاش کنم!
ارزش وقت گذاشتن داره؟
دو تا سریال دیگه که میتونم ببینم و دم دست دارم, وایکینگ و دکستر هستند.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نمیدونم کسی اینجا تویین پیکسو داره میبینه یا نه، ولی جدیدترین قسمتش یکی از لینچی ترین آثار کارگردانی شده توسط لینچ بود:D
حتی اگه فصل‌های قبلی و فیلم‌هاشو هم ندیدین و قصد دیدنشون رو هم ندارین قسمت 8 فصل 3 رو بگیرین ببینین، یک سری لحظاتی داره که در آینده تو هر لیستی از "بهترین لحظات سریال‌های تلویزیونی" خواهند اومد:D
و فکر کنم حتی اگه با داستان هم آشنایی نداشته باشین و ندونین قضیه چیه مرموزتر و هیجان‌انگیزتر شه
+ یک بند خیلی خوب هم تو این اپیزود اجرا داره :D
چندتا اسکرینشات از این اپیزود:

تویین پیکس مثل خود لینچ همیشه بالاتر از سینما و تلویزیون بوده ولی با این فصل اصن به لول های جدیدی رسیده :D از اون شروع طوفانی قسمت 1 و 2 که با آهنگ شاهکار Chromatics تموم شد تا این اپیزود آخر که قطعا تا به حال چیزی شبیه بهش ساخته نشده و بعیدم هست کسی جز خود لینچ بتونه بسازه. شاید در مجموع 20 خط دیالوگ داشت ولی شاهکار به تمام معنا بود. یه دنیا محتوا و یه دنیا هنر رو این یه اپیزود جا داده بود. اجرای NIN هم خیلی خوب بود. کلا الان برای من یکی زندگی 2 قسمته؛ تویین پیکس و فاصله ی بین 2 قسمت تویین پیکس :D واقعا باید از Showtime ممنون بود که بدون ذره ای فضولی هرچی که لینچ خواست در اختیارش گذاشته و اجازه داده لینچ کامل خودشو تو اثرش نشون بده. توی قسمت 7 قشنگ لینچ آخر قسمت میخواست قدرت نمایی کنه، 2 دیقه طرف داشت زمینو تمیز میکرد با موزیک، نه اتفاقی میفتاد نه دیالوگی بود ولی مخاطب میرفت به گذشته و اتفاقایی که تو همون محل افتاده و چقدر خیلی چیزا تغییر کردن و البته چقدر چیزای زیادیم هستن که تغییر نکردن. آخر سرم باید گفت هرچی جایزس باید بذارن کنار برای Kyle MacLachlan بخاطر این بازی بی نظیرش. 3 نقش متفاوت و 3 احساس متفاوت رو به بهترین شکل درآورده. نگاهاش به سانی جیم و اشکش از ذوق، پلیدی چهرش توی زندان، اون لحن مودبانه و رسمیش تو بلک لاج اول فصل 3 که انگار بعد اینهمه سال هنوز همون کوپر صبور و خوش اخلاقه، نگاه کردنش به قهوه... :D واقعا برای یه طرفدار تویین پیکس این اتفاقا، این فصل 3 و این کیفیت قشنگ مثل فانتزی میمونه :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا
این ترمیناتور چطوره؟
ارزش وقت گذاشتن داره؟

من حدودا نصفش رو به خاطر اینکه فن ترمیناتور و لنا :D هستم دیدم، چندان آش دهن سوزی نیست، اوضاش از فیلم سوم هم نسبتا خراب تره. در کل توصبه نمیشه دیدنش، مگر اینکه هوس ترمیناتور و لنا :D رو داری و چیز دیگه ای در این مورد نیست که ببینی.

• Like
Reactions: Alkazar

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,512
نام
سپهر
آقا
این ترمیناتور چطوره؟
ارزش وقت گذاشتن داره؟

سریال کنسل شده است رفیق.
توصیه میکنم هیچ وقت سریال کنسل شده دانلود نکنید.

منم به این دلیل که یه مدتی به اینترنت دسترسی نداشتم، سریال هایی به نام های The Intruders، Low Winter Sun و Touch و BreakOut Kings (اسپین آف Prison Break)رو گرفته بود و همش را دیدم. اما وقتی چک کردم تو اینترنت، فهمیدم که همش کنسل شده اند. به همین دلیل دیگه سریال کنسل شده نمی گیرم. بخاطر همین هانیبال را هیچ وقت نمی گیرم. (هرچند که قشنگ هم باشه) چون داستان نصفه نیمه رها میشه. (البته Low Winter Sun جز تاپ تنم هست)

• Like

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
سریال کنسل شده است رفیق.
توصیه میکنم هیچ وقت سریال کنسل شده دانلود نکنید.

منم به این دلیل که یه مدتی به اینترنت دسترسی نداشتم، سریال هایی به نام های The Intruders، Low Winter Sun و Touch و BreakOut Kings (اسپین آف Prison Break)رو گرفته بود و همش را دیدم. اما وقتی چک کردم تو اینترنت، فهمیدم که همش کنسل شده اند. به همین دلیل دیگه سریال کنسل شده نمی گیرم. بخاطر همین هانیبال را هیچ وقت نمی گیرم. (هرچند که قشنگ هم باشه) چون داستان نصفه نیمه رها میشه. (البته Low Winter Sun جز تاپ تنم هست)
هانیبال نصفه نیمه رها نمی شه و پایان راضی کننده و خوبی هم داره:D

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
آقا
این ترمیناتور چطوره؟
ارزش وقت گذاشتن داره؟
30تا از اپیزودهاش خوبن, اما دیگه اپیزود آخری بخاطر کنسل شدن سریال, خیلی گنگ تموم میشه و در واقع پایانی هم نداره. دوبله سریال هم خوبه. بنظرم اگه ببینی ضرر نمیکنی اما خوب اپیزود آخر میزنه تو ذوقت در هر جهت ...

• Like

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
نمیدونم کسی اینجا تویین پیکسو داره میبینه یا نه، ولی جدیدترین قسمتش یکی از لینچی ترین آثار کارگردانی شده توسط لینچ بود:D
حتی اگه فصل‌های قبلی و فیلم‌هاشو هم ندیدین و قصد دیدنشون رو هم ندارین قسمت 8 فصل 3 رو بگیرین ببینین، یک سری لحظاتی داره که در آینده تو هر لیستی از "بهترین لحظات سریال‌های تلویزیونی" خواهند اومد:D
و فکر کنم حتی اگه با داستان هم آشنایی نداشته باشین و ندونین قضیه چیه مرموزتر و هیجان‌انگیزتر شه
+ یک بند خیلی خوب هم تو این اپیزود اجرا داره :D
چندتا اسکرینشات از این اپیزود:

نمیدونم چطور میتونین با تعامل روح و جن و پری با یه قضیه جنایی/پلیسی کنار بیاین.:-j:D شاید واقعا چیزای مهمی برای ارائه داره ولی برای یکی مثل چندتا شوی مسخره‌بازی بیشتر نیست.

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,512
نام
سپهر
هانیبال نصفه نیمه رها نمی شه و پایان راضی کننده و خوبی هم داره:D

vexe_jkjhk.png

همین مورد برام کافیه که دانلود نکنم. تو سریال های بالایی هم که ذکر کردم به خصوص Low Winter Sun، اونم کنسل شده اما پایان بسیار خوب و جذابی داره که به نظرم یکی از Ending های خوب سریال هست. اما باز هم با اندینگ خوبش، باز هم AMC آشغال کنسلش کرد.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
میخواستم سریال Chicago fire رو شروع کنم ولی برام یک سئوال پیش اومد
آیا ارتباطی بین این سریال و 3 تا سریال دیگه : Chicago PD , Chicago Med , Chicago Justice وجود داره ؟ نیاز هستش که اینها رو هم ببینم؟

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
تویین پیکس مثل خود لینچ همیشه بالاتر از سینما و تلویزیون بوده ولی با این فصل اصن به لول های جدیدی رسیده :D از اون شروع طوفانی قسمت 1 و 2 که با آهنگ شاهکار Chromatics تموم شد تا این اپیزود آخر که قطعا تا به حال چیزی شبیه بهش ساخته نشده و بعیدم هست کسی جز خود لینچ بتونه بسازه. شاید در مجموع 20 خط دیالوگ داشت ولی شاهکار به تمام معنا بود. یه دنیا محتوا و یه دنیا هنر رو این یه اپیزود جا داده بود. اجرای NIN هم خیلی خوب بود. کلا الان برای من یکی زندگی 2 قسمته؛ تویین پیکس و فاصله ی بین 2 قسمت تویین پیکس :D واقعا باید از Showtime ممنون بود که بدون ذره ای فضولی هرچی که لینچ خواست در اختیارش گذاشته و اجازه داده لینچ کامل خودشو تو اثرش نشون بده. توی قسمت 7 قشنگ لینچ آخر قسمت میخواست قدرت نمایی کنه، 2 دیقه طرف داشت زمینو تمیز میکرد با موزیک، نه اتفاقی میفتاد نه دیالوگی بود ولی مخاطب میرفت به گذشته و اتفاقایی که تو همون محل افتاده و چقدر خیلی چیزا تغییر کردن و البته چقدر چیزای زیادیم هستن که تغییر نکردن. آخر سرم باید گفت هرچی جایزس باید بذارن کنار برای Kyle MacLachlan بخاطر این بازی بی نظیرش. 3 نقش متفاوت و 3 احساس متفاوت رو به بهترین شکل درآورده. نگاهاش به سانی جیم و اشکش از ذوق، پلیدی چهرش توی زندان، اون لحن مودبانه و رسمیش تو بلک لاج اول فصل 3 که انگار بعد اینهمه سال هنوز همون کوپر صبور و خوش اخلاقه، نگاه کردنش به قهوه... :D واقعا برای یه طرفدار تویین پیکس این اتفاقا، این فصل 3 و این کیفیت قشنگ مثل فانتزی میمونه :D

واقعا درکت میکنم، و همش دارم به آمریکایی ها فحش میدم که این هفته به خاطر 4th of July اونا تویین پیکس نداریم :D
راستش تا قبل از اپیزود 8 خیلی از این فصل راضی نبودم، چون از یک طرف نه اونقدرا شخصیت به یاد موندنی جدید خلق کرده و نه به خیلی از شخصیت های قدیمی فرصت زیادی داده برای نشون دادن خودشون (تا اینجا از فصل 1 هم زمان بیشتری سپری شده ولی آخر فصل 1 چقدر داستان پیشرفت داشت و چقدر شخصیت ها رو میشناختیم و الان چقدر میشناسیم) که البته میدونم خیلی مقایسه‌ی درستی نیست چون این فصل واقعا به عنوان یک سریال ساخته نشده، مثل یک فیلم از روی یک فیلمنامه‌ی کامل و به صورت کامل فیلمبرداری شده و بعد تو مرحله‌ی ادیتینگ به 18 اپیزود تقسیم شده.
یک مورد دیگه هم که خیلی اذیتم میکرد مواردی بود که توی ادیت یا جلوه های ویژه‌ی اپیزودهای قبل خودشو نشون میداد و خیلی بیشتر شبیه کارهای فیلمسازهای آماتور بود
به عنوان مثال اوایل اپیزود 2 موقعی که داپلگنگر کوپر فیلیس رو میکشه لحظه‌ی شلیک یک افکت خیلی چیپ رو تصویر اعمال میشه، و همچنین جای زخم گلوله رو صورت فیلیس
یا لحظه‌ی انفجار ماشین داگی وسطای اپیزود 5 (که تصویر کات میخوره به صورت اون پسر بچه و خود انفجار نشون داده نمیشه)
یا تو فلش بک به آخر فصل 2، (که داپلکوپ سرشو به آینه میکوبه و انعکاسش تو آینه‌ی شکسته تصویر باب دیده میشه) هم یک کات هست رو همون لحظه که تاثیرشو به نظرم کمتر میکنه (همون ورژن معمولی توی فصل دوم و میسینگ پیسز بدون کات خیلی بهتر بود)
البته جاهای دیگه‌ای هم همین نوع کات خوردن مابین لحظات اعمال شده ولی اونجا تاثیر منفی نداره به این شکل (مثل همون لحظه‌ی خندیدن داپلکوپ و باب تو بلک لاج)
این جور چیزها و CG نه چندان خوب اپیزودهای قبلی باعث شده بود خیلی راضی نباشم از سریال، و تا حدی اعتمادم به لینچ رو هم از دست داده بودم:D
اما بعد از دیدن اپیزود 8 دارم فکر میکنم عمدی بوده، برای این که کیفیت بالای CG و بقیه‌ی جلوه‌های این اپیزود هم به شدت شوکه میکنه، چون قبلش به اون حد از استاندارد پایین عادت کردی :D
البته یک نکته‌ای رو هم تاکید کنم که این وسط هی از لینچ تعریف میکنیم به فراست کم لطفی نشه:D، به خصوص این اپیزود که اکثرش بیان مسائل بک گراند قضیه و اوریجین بعضی چیزا بود (که کار فراسته)
و خودم هم کتابش (Secret History of TP) رو نخوندم ولی میگن این اپیزود به بعضی مسائل مطرح شده تو اون هم ربط پیدا میکنه.
اجرای NIN رو هم دوست داشتم ولی یکم ناامیدکننده بود برام :D
از یک طرف چون از مدت ها قبل اسم ترنت رزنر تو لیست کست اومده بود (imdb) و بعد از گذشت چند اپیزود و دیدن این که اسم اعضای بندهایی که اجرا میکنن تو کست نمیاد تقریبا ممئن شده بودم که قراره نقش یک کاراکتری رو بازی کنه، نه این که فقط اجرا کنه. از طرف دیگه بندهای قبلی به اسمشون اشاره نمیشد، و میشد فرض کرد یک بند فرضی ان تو دنیای TP، ولی این که تو این ایپزود رسما به عنوان ناین اینچ نیلز معرفی شدن یکم عجیب بود برام :D
اون صحنه‌ی حارو کردن واقعا عالی بود، هرچقدر بیشتر پیش میرفت بیشتر لذت میبردم و یاد شروع فصل دوم میفتادم
موقعی که دیل تیر خورده و زخمی رو زمین افتاه و اون پیرمرد مستخدم هتل (جاینت) خیلی آروم و آهسته بالا سرش این ور و اون ور میره و شیر میاره براش

آخر سرم باید گفت هرچی جایزس باید بذارن کنار برای Kyle MacLachlan بخاطر این بازی بی نظیرش. 3 نقش متفاوت و 3 احساس متفاوت رو به بهترین شکل درآورده. نگاهاش به سانی جیم و اشکش از ذوق، پلیدی چهرش توی زندان، اون لحن مودبانه و رسمیش تو بلک لاج اول فصل 3 که انگار بعد اینهمه سال هنوز همون کوپر صبور و خوش اخلاقه، نگاه کردنش به قهوه...

تازه اگه داگی واقعی رو هم حساب کنیم میشه 4 تا :D
راستی دقت کردی داگی و برگشتن کوپر واقعی تقریبا شده مثل مشخص شدن قاتل لارا پالمر تو سری اصلی؟ خیلی ها دارن خودشونو به در و دیوار میکوبن از شدت عصبانیت و میگن کوپر برگرده، از داگی خسته شدیم، و همچنان یک اپیزود دیگه میاد و میره بدون این که کوپر برگرده:D

نمیدونم چطور میتونین با تعامل روح و جن و پری با یه قضیه جنایی/پلیسی کنار بیاین.:-j:D شاید واقعا چیزای مهمی برای ارائه داره ولی برای یکی مثل چندتا شوی مسخره‌بازی بیشتر نیست.

مشکل از شماست که فکر میکنید تویین پیکس یک داستان جنایی/پلیسیه :D
معمای آغازین سریال فقط یک بهانه بوده برای ورود به شهر تویین پیکس و کنار زدن لایه‌ی ظاهریش و دیدن دنیایی که هم فوق‌العاده‌س، هم عجیب

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• bezad
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر