ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اتفاقا سعی کنید همیشه 2-3 سریال رو همزمان با هم پیش ببرید
خوده من خیلی وقت ها تا 10 تا همزمان رفتم جلو:) (البته چون هر هفته 1 قسمت میومد و دانلود میکردم)
شما اگر سبک خاصی مد نظرتون هست بگید شاید سریال های بیشتری بتونم بهتون پیشنهاد بدم(هر چند این یکی دو سال کمتر وقت کردم همش پای بازیم:D )
من الان دارم به صورت همزمان به بدبختی:D
فصل دوم :DHouse Of Cards
فصل پنج :DFriends
فصل یک :DDexter
فصل یک :DThe Americans
و در شرف دیدن فصل اول Black sails:D

• Like
Reactions: voldmort

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
اقا این 13 reasons why رو نشستم دارم میبینم تا اپیزود 7 دیدم اوایلش باز بد نبود ولی الان دیگه خیلی حوصلم سرمیبره ارزش داره تا تهشو ببینم؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اقا این 13 reasons why رو نشستم دارم میبینم تا اپیزود 7 دیدم اوایلش باز بد نبود ولی الان دیگه خیلی حوصلم سرمیبره ارزش داره تا تهشو ببینم؟
حتما! حتما ببين شيش قسمت ديگه رو اخرا متوجه ارزشش ميشي:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: SOAP MACTAVISH

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اين Rick And Morty فصل ٣
نميخواد بياد؟
تابستون هم كه شد :((
مرديم انقدر صبر كرديم براش

Sent from my iPhone using Tapatalk

BoJack Horseman جای خالیش رو عالی پر میکنه، البته فقط از نظر تکنیکی شبیه هم هستند، وگرنه بوجک به نظر من خیلی بهتره.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سه قسمت ابتدایی The Mist اومد.
اگه علاقه به فیلم و اثر Frank Darabont دارید، سریال رو دانلود کنید.

اون تریلری که من ازش دیدم ذره ای شبیه فیلم نبود، بیشتر شبیه یه تین درامای چرت بود ... حالا فعلا فصل کامل بشه ببینیم چی میشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
اون تریلری که من ازش دیدم ذره ای شبیه فیلم نبود، بیشتر شبیه یه تین درامای چرت بود ... حالا فعلا فصل کامل بشه ببینیم چی میشه.

سریال قرار نیست که حتی یک ذره هم به فیلم نزدیک باشه که البته اقدام درستیه. این سریاله و باید چیز های در داخل گنجانده بشه که بتونه کشش لازم رو داشته باشه. اگر فرض کنیم که تمام اتفاقات همانند فیلم در یک فروشگاه اتفاق می افتد، جمعا به یک مینی سریال هم نزدیک نمی شد. البته هنوز قضاوت زوده و خود منتقدان هم همانند فیلم خوششون نیومده (معیارم Meta است) اما به نظرم داستان جالبی رو میخواد بیان کنه. شاید علاوه بر دیدن موجودات عجیب و غریب مثل سوسک، عنکبوت غول پیکر و ...، روی موضوعات راز آلود، روابط عمیق شخصیت ها و حتی زامبی ها در این سریال شاهد باشیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Squidward

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
سریال قرار نیست که حتی یک ذره هم به فیلم نزدیک باشه که البته اقدام درستیه. این سریاله و باید چیز های در داخل گنجانده بشه که بتونه کشش لازم رو داشته باشه. اگر فرض کنیم که تمام اتفاقات همانند فیلم در یک فروشگاه اتفاق می افتد، جمعا به یک مینی سریال هم نزدیک نمی شد. البته هنوز قضاوت زوده و خود منتقدان هم همانند فیلم خوششون نیومده (معیارم Meta است) اما به نظرم داستان جالبی رو میخواد بیان کنه. شاید علاوه بر دیدن موجودات عجیب و غریب مثل سوسک، عنکبوت غول پیکر و ...، روی موضوعات راز آلود، روابط عمیق شخصیت ها و حتی زامبی ها در این سریال شاهد باشیم.
من که هنوز ندیدم سه قسمتو ولی با توجه به تریلر به نظر میاد که سریال می خواد روی روابط بین بازمانده ها تمرکز کنه و کلیشه هایی مثل یه رهبر روانی که از موقعیت سواتفاده می کنه ( زنه تو فروشگاه) یا دخالت نظامی که کارو بدتر می کنه و انجام آزمایش روی بازمانده ها رو به وفور ببینیم. در بهترین حالت من سریالو به واکینگ دد در مه تشبیه می کنم.(حالا اینکه خود واکینگ دد چجوریه کار نداریم.)

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
من که هنوز ندیدم سه قسمتو ولی با توجه به تریلر به نظر میاد که سریال می خواد روی روابط بین بازمانده ها تمرکز کنه و کلیشه هایی مثل یه رهبر روانی که از موقعیت سواتفاده می کنه ( زنه تو فروشگاه) یا دخالت نظامی که کارو بدتر می کنه و انجام آزمایش روی بازمانده ها رو به وفور ببینیم. در بهترین حالت من سریالو به واکینگ دد در مه تشبیه می کنم.(حالا اینکه خود واکینگ دد چجوریه کار نداریم.)
چیزی که منتقدان خیلی روش دیس کردند، اینکه ترس و خشونت در حد PG-13 هست و این موضوع نگران کننده است.حداقل Blood & Gore همانند واکینگ دد زیاد نشون بده. از شبکه Spike بعید بود که یهو بیاد سریال TV-14 درست کنه در صورتیکه خود شبکه از حد TV-MA هست

• Like
Reactions: Uniq

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر