ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
دوستان یه سوال
این سریال better call saul مثل کتابهای جان گریشام هست ؟
من به breaking bad از ۱۰ نمره ۶ میدم چون ۳ فصل اول آب بسته بودن تو سریال و ۲ فصل اخر انگاری کسی افتاده دنبالشون.
میخوام ببینم ضرب آهنگ این سریال که پرسیدم چجوریه ؟

ممنونم
نبینی بهتره

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
این قسمت یکمی نسبت به بقیه قسمتا هیجانش کمتر بود ولی شخصیت لیدیا توی بریکینگ بد اضافه شد !
محل پخت و پز هایزنبرگ نشون داده شد !
و همه تر از همه better call saul !
این طور که مشخص شد الان سال سریال 2001-2002 هست.
4 قسمت دیگه تمامه :(

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
با سه فصل اول موافقم . لاست 50 50 است . ولی خب واقعا هانیبال جزو خوشساخت ها بود چه فصل اول چه دوم و چه سوم . و البته نظر شما محترم ولی نامردیه جزو آخرین ها باشه و هم رده فصول آخر واکینگ دد و البته کل لاست .

تنها دلیلی که هانیبال یکی مونده به آخری هست، بخاطر این که سریال کنسل شده و ممکنه بیینده با یک پایان نیمه، این سریال رو رها کنه!

• Like
Reactions: barneysawyer

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
کسی سریال 13 Reasons why رو دیده؟ من رسیدم قسمت 7 ولی اونقدری که میگفتن جالب نیست :-w تا آخر فصل 1 همینطوریه؟
موافقم که 8 قسمت اول شاید خیلی جذاب نباشند و یکی دو قسمتش هم اصلا جالب نیستند. ولی قسمت‌های 9 تا 11 و قسمت 13 خیلی با کیفیت هستند. بقیه‌اش رو هم ببین، بعیده پشیمون بشی.

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
موافقم که 8 قسمت اول شاید خیلی جذاب نباشند و یکی دو قسمتش هم اصلا جالب نیستند. ولی قسمت‌های 9 تا 11 و قسمت 13 خیلی با کیفیت هستند. بقیه‌اش رو هم ببین، بعیده پشیمون بشی.

آره این قسمتهاش خیلی عادی بود و اصلا در حد نمرهاش نبود

باشه میبینم تا آخر فصلشو :)

• Like
Reactions: arash1996

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
ماه ها بود انقدر سر یه اپیزود تلویزیونی نخندیده بودم ، قسمت چهارم American Gods مایند ف*ک ترین و خفن ترین اپیزودی بود که میتونست رو ایر بره : )))
10/10

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
آره این قسمتهاش خیلی عادی بود و اصلا در حد نمرهاش نبود

باشه میبینم تا آخر فصلشو :)

از قسمت نهم تا سیزدهم ، سریال از یک تینجری TV-14 ، به یک سریال TV-MA اونم از نوع بدجورش تبدیل میشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از قسمت نهم تا سیزدهم ، سریال از یک تینجری TV-14 ، به یک سریال TV-MA اونم از نوع بدجورش تبدیل میشه

دقیقا بعد از اینکه امروز اون کامنت بالا رو نوشتم، 3 تا قسمت پشت سر هم دیدم، خیلی خوب شد یهو :D از همین میترسیدم که سریال تینیجری باشه، اصلا دیگه حال حوصله سریال تی نیجری که یه مشت دختر پسر خوشکل توش هست و همه چیزم به خوبیو خوشی تموم میشه نداشتم :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دوستان بین futurama و adventure time کدوم بهتره؟
سوال بعدی اینکه آیا شبیه bojack horseman چیزی هست؟

adventure time رو ندیدم ولی فکر کنم فرق داشته باشه با انیمشن های مطرح الان، تمش بیشتر کودکانه تر باشه یعنی :D

futurama عالیه، از بهترین و شیرین ترین انیمشن هایی هست که دیدم.

bojack horseman، آره چند تایی هست تو این سبک که کیفیتشون عالی باشه، یکیش همین ریک اند مورتی.

-----------------

من واکینگ رو برای دانلود که سرچ میکنم برای 3 فصل اول نسخه های اکستندد و سانســـور نشده داره، اما برای فصل 4 همچین چیزی پیدا نمیکنم، جریانش چیه؟ هست نیست یا کی میاد؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shayan720

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
8x35_23145.png

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
آیا انصاف است که 4 قسمت از مهمترین و تاثیرگذارترین سریال تاریخ بعد از 26 سال بیاید و هیچ صحبتی نشود؟ :D همون قسمت 1 و 2 که با هم پخش شد کافیه که تمام سریالای 26 سال اخیر برن کنار بوق بزنن :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آیا انصاف است که 4 قسمت از مهمترین و تاثیرگذارترین سریال تاریخ بعد از 26 سال بیاید و هیچ صحبتی نشود؟ :D همون قسمت 1 و 2 که با هم پخش شد کافیه که تمام سریالای 26 سال اخیر برن کنار بوق بزنن :D
من خودم سریال رو تازه شروع کردم . البته خب 2 روزه فصل دو هستم . به جرات این سریال عالیه . و واقعا الان می شه به راحتی تاثیرش رو بر درصد زیادی از آثار سینمای و تلویزیونی و همین طور بازی های کامپیوتری دید . لینچ فوق العاده است و البته سریالش به نامتعارفی و خاصی فیلم هاش نیست ولی خب المان های لینچی توش زیاده .

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
چه سریالی رو میگوئی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر