Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
باید بگم واو ... این اپیزود از یه ربع آخر واقعا محشر شد ... تو دو سریال واقعا من ناراحت شدم یکی این قسمت فلش وقتی بری مرد ... شایدم زنده اس که حتما زنده اس! یکی هم قسمت 18 سریال arrow که لارل لنس مرد. امیدوارم زودتر یه کراس اوور بین این دو تا سریال ببینیم ... واقعا zoom ویلان خوبی هس برای سریال فلش

پروموی قسمت بعد رو ببین بری رو نشون میده توی یه جایی هست مثل همین سنترال سیتی. حالا یا توی یه دنیا دیگست یا توی یه بعد دیگه گیر افتاده, و اینکه سیسکو هم با وایب میفهمه این مورد رو و به ولز و بقیه میگه, منتهی چیزی از والی وست و جسی کوئیک نشون ندادن

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
Blindspot از اون سریال هایی هست که مثل اینکه NBC خیلی بهش علاقه داره هنوز فصل 1 تموم نشده سریالو برای فصل 3 هم تمدید کرد @-)
موسیقی داخل سریال واقعآ زیباست %-(

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
نمی دونم فقط من اینطوری فکر می کنم یا این که Silicon Valley واقعا نسبت به فصل های قبل افت کرده ؟:-/توی این دو اپیزودی که تا الان اومده به زور خندیدم.
من همین الان فصل دومو تموم کردم :D اینقدر خوب بود سریال که پشت سر هم همه رو دیدم.
فصل سومو هنوز شروع نکردم نمیدونم ولی خداییش تا الان به هیچ وجه سریالو بخاطر طنز بودن و صحنه ها خنده دارش دنبال نمیکردم، شاید برا شروع واسه کمدی بودنش شروع کردم ولی اینقدر با داستان و موضوعش حال میکنم که دیگه بخش خنده دارش زیاد مطرح نیست برام، حالا بخش طنزم کنارش داره خوبه ولی بنظرم همین موضوعو درام بدون طنزم میزدن بازم خفن در میومد :D

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
امسال چرا هیچ کس بعد هر قسمت GOT نمیاد بگه بهترین سریاله و فلان و اینا؟
یاده این سریال ایرانیا افتادم دکتره میاد میگه متاسفم هر کاری از دستمون برمیومد کردیم. بعد طرف میره امام زاده شفا پیدا میکنه.
ورد و دعا خوندن تاخیری ندیده بودیم. ورد یا عمل میکنه یا عمل نمیکنه. اسپره تاخیری نمیزنه دیگه آخه که.
کسی نیاز بگه برتره

• Like
Reactions: IMANOKA

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
امسال چرا هیچ کس بعد هر قسمت GOT نمیاد بگه بهترین سریاله و فلان و اینا؟
یاده این سریال ایرانیا افتادم دکتره میاد میگه متاسفم هر کاری از دستمون برمیومد کردیم. بعد طرف میره امام زاده شفا پیدا میکنه.
ورد و دعا خوندن تاخیری ندیده بودیم. ورد یا عمل میکنه یا عمل نمیکنه. اسپره تاخیری نمیزنه دیگه آخه که.
به اینا میگن تکنیک (کلیشه) های سینمایی. طوری اون صحنه رو دراورده بودند که شما تا آخرین لحظه زوم بودی رو صورت و بدن جان اسنو ببینی اتفاقی میافته یا نه. اگه همون اول به هوش میومد شاید جذابیتی نداشت. فیلم (یا سریال) رو با واقعیت تطبیق ندید.
دوستان من سریال Downton Abbey رو شروع کردم و با اینکه تازه قسمت های آغازین هستم باید بگم میخکوب بازی بازیگرا شدم تو این سریال که واقعاً چقدر با احساس و زیبا بازی کنن که در نوع خودش در تلویزیون کم نظیره. من این سطح از بازی در تلویزیون رو فقط تو سریال Mad Men دیدم. اگر طرفدار درام هستید که هیچی ولی اگر حتی 1% به درام علاقه مندید این سریال رو از دست ندید چون 99% بعدیش در حین تماشای سریال بوجود میاد :x

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
به اینا میگن تکنیک (کلیشه) های سینمایی. طوری اون صحنه رو دراورده بودند که شما تا آخرین لحظه زوم بودی رو صورت و بدن جان اسنو ببینی اتفاقی میافته یا نه. اگه همون اول به هوش میومد شاید جذابیتی نداشت. فیلم (یا سریال) رو با واقعیت تطبیق ندید.
دوستان من سریال Downton Abbey رو شروع کردم و با اینکه تازه قسمت های آغازین هستم باید بگم میخکوب بازی بازیگرا شدم تو این سریال که واقعاً چقدر با احساس و زیبا بازی کنن که در نوع خودش در تلویزیون کم نظیره. من این سطح از بازی در تلویزیون رو فقط تو سریال Mad Men دیدم. اگر طرفدار درام هستید که هیچی ولی اگر حتی 1% به درام علاقه مندید این سریال رو از دست ندید چون 99% بعدیش در حین تماشای سریال بوجود میاد :x

اگر بازی عالی در حد شاهکار واست مهمه ، Outlander رو پیشنهاد میکنم ، که واقعا ترکونده در همه پخش ها ، طراحی صحنه بگیر تا لباس و همه چی...

• Like
Reactions: Easy_GoiiN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر