Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دوستان از دست این سکته های که سی دبلیو به سریال میده جانم به لبم رسیده. فلش که تا 2هفته دیگه ازش خبری نیست. فعلا دارم به جاش لوسیفر رو میبینم با دردویل.
بچه ها نظرتون راجع به دانلود و تماشای سریال F.R.I.E.N.D.S چیست !؟ کار خوبیست عایا ؟! :D خیلی وسوسه میکنه. بعد حدود 22 سال از فصل اولش و حدود 12 سال از اتمام پخشش باز هم تماشایی هست؟!
یه سوال دیگه مدرن فمیلی رو تا اوایل فصل 4 داشتم میدیدم بعد به دلایلی نشد ونتنستم بقیه رو ببینم. الان نظرتون راجع به ادامه اش چیه؟ 3 فصل اولش قشنگ بود و خوشم اومد , فصل4 ش هم جالب بود , منتهی نسبت به 3فصل قبلی افت داشت. حالا بقیه اش چطور شده؟!

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان از دست این سکته های که سی دبلیو به سریال میده جانم به لبم رسیده. فلش که تا 2هفته دیگه ازش خبری نیست. فعلا دارم به جاش لوسیفر رو میبینم با دردویل.
بچه ها نظرتون راجع به دانلود و تماشای سریال F.R.I.E.N.D.S چیست !؟ کار خوبیست عایا ؟! :D خیلی وسوسه میکنه. بعد حدود 22 سال از فصل اولش و حدود 12 سال از اتمام پخشش باز هم تماشایی هست؟!
یه سوال دیگه مدرن فمیلی رو تا اوایل فصل 4 داشتم میدیدم بعد به دلایلی نشد ونتنستم بقیه رو ببینم. الان نظرتون راجع به ادامه اش چیه؟ 3 فصل اولش قشنگ بود و خوشم اومد , فصل4 ش هم جالب بود , منتهی نسبت به 3فصل قبلی افت داشت. حالا بقیه اش چطور شده؟!
آیا واقعا فرندز را ندیده اید و وقت خود را با CW هدر میدهید؟ :D :D

برا سومین باره دارم فرندزو میبینم، همین الان اواخر فصل دومم هر دفعه هم لذتش از دفعه قبل بیشتره :D خیلی راحت میتونم بگم فرندز چیزیه که میشه یک عمر کامل باهاش سر کرد و خودت بشینی 10 فصلو کامل ببینی به این حرف من میرسی، و وقتی تمومش کنی دیگه نمیتونی بیخیالش بشی چون شخصیتاش مثل اعضای خانواده آدم میشن :D
همین عکس بالای پستت نمیدونی چقد با روح و روان ما طرفدارا بازی میکنه :-" نمیدونی :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
آیا واقعا فرندز را ندیده اید و وقت خود را با CW هدر میدهید؟ :D :D

برا سومین باره دارم فرندزو میبینم، همین الان اواخر فصل دومم هر دفعه هم لذتش از دفعه قبل بیشتره :D خیلی راحت میتونم بگم فرندز چیزیه که میشه یک عمر کامل باهاش سر کرد و خودت بشینی 10 فصلو کامل ببینی به این حرف من میرسی، و وقتی تمومش کنی دیگه نمیتونی بیخیالش بشی چون شخصیتاش مثل اعضای خانواده آدم میشن :D
همین عکس بالای پستت نمیدونی چقد با روح و روان ما طرفدارا بازی میکنه :-" نمیدونی :D

بلی! :D :D سریال های CW هم حال خود را دارند . :D البته بگم ومپایر رو کلا ندیدم و فعصلا قصد دیدن ندارم. شاید روزی بخاطر خانواده اصیل ها دیدمش. 3فصل اول رو. از cw الان در حال تماشای فلش , افسانه های فردا , the100 , اصیل ها هستم.
یه سریال قراره از ماه می شروع کنه به اسم Containment که ریمیک یه سریال بلژیکی هست. تیزر های سریال که جالب بوده. توی IMDB ژانرش رو زده : Genres: Horror | Sci-Fi | Thriller
_________
و اما در مورد فرنز تعریف و تمجدید وستایش سریال رو اینجا و جاهای دیگه بسیار دیدم , ولی خب الان دیگه مطمئن شدم و همین امشب میرم تو کارش.
_______
در مورد مدرن فمیلی هم دوستان کمک کنن ممنون میشم.

• Like
Reactions: majidred2011

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
بلی! :D :D سریال های CW هم حال خود را دارند . :D البته بگم ومپایر رو کلا ندیدم و فعصلا قصد دیدن ندارم. شاید روزی بخاطر خانواده اصیل ها دیدمش. 3فصل اول رو. از cw الان در حال تماشای فلش , افسانه های فردا , the100 , اصیل ها هستم.
یه سریال قراره از ماه می شروع کنه به اسم Containment که ریمیک یه سریال بلژیکی هست. تیزر های سریال که جالب بوده. توی IMDB ژانرش رو زده : Genres: Horror | Sci-Fi | Thriller
_________
و اما در مورد فرنز تعریف و تمجدید وستایش سریال رو اینجا و جاهای دیگه بسیار دیدم , ولی خب الان دیگه مطمئن شدم و همین امشب میرم تو کارش.
_______
در مورد مدرن فمیلی هم دوستان کمک کنن ممنون میشم.
modern family برای من یعنی زندگی. یعنی همونطور که مجید گفت تک تک شخصیت های این سریال نزدیک به 1 ساله که از خانواده خودم به من نزدیک تر شدند. من به شخصه به خاطر شرایطی که داشتم و دارم تمام لحظات سریال جدا از جنبه ی طنزش، فوق العاده برام احساسی و زیبا بوده.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بحث فرندز و سیتکام ها شد. دوستان این coupling رو از دست ندید . با این که به نظر یک کپی انگلیسی از فرندزه ولی واقعا جذابیت خودش رو داره . استیون موفات نابغه است . خلاقیتی که تو روایت و اپیزود های سریال استفاده شده واقعا عالین .

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
تو تریلری که چند وقت پیش اومد آخرش اگه یادتون باشه ser davos رو بالا سر جنازه جان اسنو نشون داده. یه ویدیوی کاملتر از اون قسمت پخش شده که نشون میده تمام اونایی که اونجا بالا سر جنازه هستن درواقع اومدن از جنازه جان اسنو دفاع کنن و نگهبانای دیگه دارن در رو با تبر می شکونن که بیان تو(که احتمالا جنازه رو آتش بزنن)

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان من قسمت اول فصل چهارم شرلوک رو برا دومین بار کامل دیدم ولی هنوزم برام آخرش سوال مونده که...
شرلوک آخر این قسمت توو اعماق ذهنش میره سر قبر امیلیا ریکلتی،ولی توو قبر فقط یه جسد بود به جای 2 جسد،و من نفهمیدم چطور از اینکه استنتاجش غلط در اومد،فهمید موریارتیمرده و احیانا زیردستاش دارن راهش رو ادامه میدن...

• Like
Reactions: DiCaprioForOC

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
Hail Vikings

میتونم بگم دقیقا یک هفته رو صبر میکنم تا وایکینگز رو ببینم .

و اما در مورد قسمت هشتم :

والا تگ اسپویلر رو تو ویرایشگر پیدا نمیکنم ، پس فعلا هیچی نمیگم :D
علامت + بزن میاد تگ اسپویل

• Like
Reactions: r0ss0neri

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
آقا این قسمت خیلی خوب بود. کلی کیف کردم رابطه ی رگنار و فلوکی دوباره خوب شد :D ولی یه مقدار نگران رگنارم دیگه، خیلی unstable شده می ترسم بزنه همه کازه کوزه رو خراب کنه :D البته استراتژی خیلی خفنی انجام داد اصلا انتظارش رو نداشتم بخوان دوباره حمله کنن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
تو تریلری که چند وقت پیش اومد آخرش اگه یادتون باشه ser davos رو بالا سر جنازه جان اسنو نشون داده. یه ویدیوی کاملتر از اون قسمت پخش شده که نشون میده تمام اونایی که اونجا بالا سر جنازه هستن درواقع اومدن از جنازه جان اسنو دفاع کنن و نگهبانای دیگه دارن در رو با تبر می شکونن که بیان تو(که احتمالا جنازه رو آتش بزنن)

دوستان بهتره مباحث مربوط به سریال Game Of Thrones رو تو تاپیک خودش قرار بدیم که آدرسش تو بخش امضام هست

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
جدا به این نتیجه رسیدم که بغیر از فرندز هیچ سریالی (سیتکام) قوی نیست و ادمو جذب نمیکنه
همینجوری رفتم سراغ این سیزن و این قسمت
فک کنم باره بیستم بود این صحنه از این قسمتو دیدم.:D:))
96533426758953194814.png

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
وایکینگز خیلی خوب داره پیش میره، با اینکه 20 قسمتیش کردن و بیشتر از فصل قبل دارن قضیه رو کش میدن ولی بازم جذابیت خودشو داره به شخصه خیلی لذت میبرم :x
این یارو چینیه هم که از زمانی که اومده بود به رگنار مواد چینی (:D) میداد هر لحظه هی فک میکردم رگنار رو حالت مست و خماره الان یک حرکت غیر طبیعی میزنه گند میخوره تو همه چی :D خوب شد خلاصش کرد این زنیکه رو :D ملکه مرسیا حیف شد :(
فک کنم باره بیستم بود این صحنه از این قسمتو دیدم.:D:))
96533426758953194814.png
=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر