Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سریال The Night Manager رو اصلا از دست ندید، محض رضای خدا اگه همین مینی سری های BBC باعث بشه دوباره سریال نگاه کنه آدم، بازی های خوب، یه تم جاسوسی عالی با موسیقی متنی که خیلی شبیه سری جیمز باند هست.

البته مطمئنا حضور شخص Hugh Laurie برای دیدن سریال کافی هست.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
فضای کمدی فصل اول سریال رو دوست داشتم و تداعی فصل اول برکینگ بد رو میکرد، بازی Bob Ondenkirk که عالی بود، فقط کمی در قسمت های بین 3-5 کمی داستان کند پیش میرفتو از اپیزود 6 که کلا روی شخصیت مایک مانور رفته بود، سریال به اوج هیجانش بازگشت!

واقعا هیجان انگیز و اعتیاد آور بود،یک ریبوت وفادار به فیلم اول سری جیغ که با خشونت بیشتر و بازی های عالی به خصوص بازی Bex-Taylor Klaus ، فقط به برخی سوالات و رازهای هریک کاراکترها نپرداخته بود که امیدوارم فصل دوم بپردازه، فقط خیلی دوس دارم که درجه سنیش از TV-14 به TV-MA تبدیل شه و Blood & Gore سه برابر بشه!

آخرین ویرایش:

parham1998

کاربر سایت
Apr 6, 2016
7
اون صحنه رو دوباره دیدم ( وقتی که نیگان میگه you are it ) سایه ـش رو نصف صورت ریک میوفته . بعد رد میشه . یا ریکه ( که فکر نمیکنم قهرمان اصلی سریالو بزنن بکشن مگر اینکه فصل بعد اخرین فصل باشه ) یا اون آرون یا یوجین که نفر اخر احتمالش بیشتر از همه ـس به دلایل فنی که تو پست قبل ذکر کردم :D )
خب این آخرای فیلم میشن رو با ریک خیلی نزدیک کرده بودن ینی دست راستش کرده بودن که ینی میونه جای ریکو برا لیدری کردن گروه بگیره

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
29ff712007dd435a838e74aa81b67e85.jpg

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
برخلاف خیلی‌ها که با روند Better Call Saul مشکل دارن یا براشون خواب آور هست، من از بین سریال‌هایی که اخیرا دیدم (فصل دوم Daredevil و Narcos)، با BCS بیشتر از همه حال کردم. احتمالا بخاطر شخص شخیص Vince Gilligan هست. همیشه سر این سریال یه لبخند مسخره رو لبام هست! :D البته روند کند سریال رو نمی‌شه کتمان کرد حتی اگر ازش لذت ببرم. ولی احتمالا با اومدن بعضی از شخصیت‌ها کم‌کم روند سریال تندتر می‌شه.
Gilligan استاد دقت به جزئیاته واقعا. اینکه اینقدر ظریف و یک دست به قسمت‌های مرتبط BB و BCS می‌پردازه واقعا جالبه. یک مثال خیلی ساده و جالب ـش می‌تونه ایشون باشه:

یکی از ابله‌ترین کاراکترهای تاریخ هست این بشر. :x والتر تو Breaking Bad و ساول تو BCS اذیتش کردن و قسمت جالب ماجرا اینه که هیچ کدوم رو متوجه نشد! :))
شخصیت‌پردازی سریال واقعا بی‌نقص و کم نظیره. قسمت نوجوونی ساول و شکل‌گیری شخصیتی که پیدا کرد خیلی خوب بود.
مثبت‌ترین نکته این فصل هم پررنگ‌تر شدن نقش مایک هست. سریال بخاطر داستان‌های مایک داره شدیدا رنگ و بوی BB به خودش می‌گیره. هکتور و دوقلوها رو به بهترین شکل وارد سریال کرد و الآن خیلی دوست دارم لحظه ورود Gus و Hank به سریال رو ببینم. امیدوارم تو همین فصل وارد سریال بشه/بشن.
فردا هم قسمت 8 میاد و روز من یکی رو می‌سازه.
[/SPOILER]
من یادم نمیاد ... والتر اینو کجا مسخره میکرد ؟فصل چند بود ؟

این قسمت هم خوب بود ... ولی قسمتایی که چاک ( نامرد تر از این نداریم !!! خدا لعنتش کنه ) توش باشه زیاد حال نمی کنم.
این جیمی چرا تمامی 1261 ها رو رکد 1216 ؟ کد پستی بود ؟ برای چی این کارو کرد ؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

این قسمت هم خوب بود ... ولی قسمتایی که چاک ( نامرد تر از این نداریم !!! خدا لعنتش کنه ) توش باشه زیاد حال نمی کنم.
این جیمی چرا تمامی 1261 ها رو رکد 1216 ؟ کد پستی بود ؟ برای چی این کارو کرد ؟
فصل یک بریکینگ بد این بابا همون یارویی بود که والتر ماشینش رو آتیش زد فکر کنم قسمت سه یا چهارم بود

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
به نظر من که این اپیزود واکینگ دد خیلی خوب بود.ترور هم که داشت.دیگه چی می خواین؟:D این قسمت یکی از بهترین تیکه های کمیک هم بود که خیلی تغییرش ندادن و شبیه همون تو سریال هم اومد و با بازی خوب بازیگر نیگن و حتی ریک خیلی بهترم شد.
البته به نظر من این فصل یکی از بدترین فصلهای سریال بود.ولی تا حدودی هم لازم بود.دنیای جدید و شخصیتهای جدید باید معرفی میشد ولی کشش 16 اپیزود رو نداشت.اگر کل فصل 8 قسمت بود قابل قبول تر بود.

در مورد پایان اپیزود هم قبول دارم بهتر بود نشون میدادن کامل.اصل کپی کمیک نشون میدادن!در هر صورت.نمیدونم چرا یک حسی بهم میگه میشون بود.چون حرف از کارل و ریک هم وسط اومد میگم شاید میشون بوده!یوجین هم احتمالش هست چون کار مهمشو انجام داد و کارخونه گلوله سازی رو طرحشو داد به ریک.خود گلن هم میتونه باشه!
در مورد نیگن و فصل بعدم هم اسپویلی از کمیک نمیکنم فقط اینو میگم که فصل آینده میتونه بهترین فصل سریال باشه.ولی نه 16 اپیزوده که نصفش دنبال کارول مارول باشه!10-12 اپیزود اصلی و پر هیجان میتونن در بیارن و داستان رو تقریبا به کمیک برسونن.از اول هم برنامه شون برای هفت فصل بود.ولی اگر باز بخوان مثل گاورنر کش بیارن داستان رو و نیگن رو به فصل هشت بکششون ،خدا بهمون رحم کنه دیگه.

• Like
Reactions: Squidward

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
فصل 1. ایشون با حرفاش رو اعصاب والت پیاده روی می‌کنه و والت هم ماشینش رو تو پمپ بنزین می‌فرسته هوا.

6868145564947344522_Screen%20Captures1.jpg

چند نمونه جالب دیگه:

- تو قسمت دوم از فصل دوم، ماشین Gus Fringe پارک شده. ماشین عینا همون ماشین Gus تو BB هست.
- ابتدای قسمت 3 از فصل 2 با شهری شروع می‌شه که مقصد هواپیما معروف BB بوده.
- عروسکی که مایک تو BCS به نوه‌اش میده، همون عروسکی هست که تو BB ازش به عنوان تله استفاده می‌شه.
- گردن‌بند توکو! از BCS تا BB همراهش بوده.
- مایک تو BCS و والت تو BB، هردو از یک نفر اسلجه گرفتند.
- سکانس ورود هکتور که اوج مریض بودن Gilligan رو نشون می‌ده! اول صدای زنگ میاد و روی میز هم زنگ مشابه ویلچر هکتور توی BB قرار داده شده!!
- یا مثلا همین بانکی که تو قسمت 8 فصل 2 BCS درموردش کلی بحث شد، همون بانکی هست که والت تو فصل 1 BB پول‌هاشو توش می‌ریخت!
- رستوران درپیتی که اول همین قسمت جیمی و کیم دارن بیرونش هات‌داگ می‌خوردن، همون رستورانی هست که جسی پینکمن قسمت اول فصل 2 BB بیرونش چیپس می‌خوره.

اینا فقط بعضی از نکات فصل 2 BCS بود. از شخصیت پردازی معرکه سریال هم چیزی نمی‌گم. به قول شخصی، اینکه ما هممون سرنوشت اکثر کاراکترها BCS مثل جیمی و مایک و هکتور و توکو و گاس رو می‌دونیم، ولی باز هم با اشتیاق تمام منتظر اتفاقات این سریال هستیم، اوج هنرمندی Gilligan رو می‌رسونه. تیم نویسندگی و کارگردانی این سریال واقعا قابل تقدیر هستن!

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
لویی سی کی یه نابغس ، واقعا نابغست
نمیدونم سریال Louie رو دیدید یا نه اما ندیدنش اتشباه محضه من خودم چند بار هر اپیزود رو دیدم ، نه تنها کمدی بسیار بسیار قوی داره بلکه درام سریال فوق العاده زیبا و تلخه . حالا اینارو گفتم که سریال جدیدشو که تو سایتش چند ماه پیش شروع به استریم کرد معرفی کنم به نام Horace And Pete و این سریال اصل جنسه ، با دیدن اپیزود اول عاشقش میشین ، هیچ سریالیو ندیدم که انقدر واقعی و raw فرهنگ آمریکایی رو نشون بده ، یعنی واقعا خیلی بی تعارفه و واقعی به نظر میاد . واقعا ندیدنش اشتباه محضه ، اشاره هم بکنم که اپیزود 3وم سریال شاهکاریه و جزو بهترین اپیزود هایی ـه که به کل در عمرم دیدم ...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
به نظر من که این اپیزود واکینگ دد خیلی خوب بود.ترور هم که داشت.دیگه چی می خواین؟:D این قسمت یکی از بهترین تیکه های کمیک هم بود که خیلی تغییرش ندادن و شبیه همون تو سریال هم اومد و با بازی خوب بازیگر نیگن و حتی ریک خیلی بهترم شد.
البته به نظر من این فصل یکی از بدترین فصلهای سریال بود.ولی تا حدودی هم لازم بود.دنیای جدید و شخصیتهای جدید باید معرفی میشد ولی کشش 16 اپیزود رو نداشت.اگر کل فصل 8 قسمت بود قابل قبول تر بود.

در مورد پایان اپیزود هم قبول دارم بهتر بود نشون میدادن کامل.اصل کپی کمیک نشون میدادن!در هر صورت.نمیدونم چرا یک حسی بهم میگه میشون بود.چون حرف از کارل و ریک هم وسط اومد میگم شاید میشون بوده!یوجین هم احتمالش هست چون کار مهمشو انجام داد و کارخونه گلوله سازی رو طرحشو داد به ریک.خود گلن هم میتونه باشه!
در مورد نیگن و فصل بعدم هم اسپویلی از کمیک نمیکنم فقط اینو میگم که فصل آینده میتونه بهترین فصل سریال باشه.ولی نه 16 اپیزوده که نصفش دنبال کارول مارول باشه!10-12 اپیزود اصلی و پر هیجان میتونن در بیارن و داستان رو تقریبا به کمیک برسونن.از اول هم برنامه شون برای هفت فصل بود.ولی اگر باز بخوان مثل گاورنر کش بیارن داستان رو و نیگن رو به فصل هشت بکششون ،خدا بهمون رحم کنه دیگه.
ترورش تنها نکته مثبت ماجرا بود :D
ولی ۹۰ درصد ما بقی انصافا فاجعه بود
کش دادن و آب بستن دقیقا حکم طاعون رو داره واسه یه سریال
میتونه تمام خوبی هاشو در یک لحظه متلاشی کنه ! دقیقا اتفاقی که برای The Walking Dead افتاد
من برعکس شما دوست عزیز تصور میکنم شخصیت پردازی و معرفی کارکتر های جدید میتونه جذابیت سریال رو چند برابر کنه و این سریال فرصتش رو داشت که تو این فصل بهترین فصلش رو تجربه کنه.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
وای که چقدر این سریال خوبه چقدر به جزئیات دقت داره از تدیون و کارگردانی گرفته تا داستان و شخصیت پردازی واقعا فوق العادست گلیگان و تیم نوسنده این سریال نابغند نابغه :x
پ.ن :لامصب برا تک تک ثانیه های این سریال فکر و برنامه خوابیده ^:)^ انصفا به دید BB دیدن این سریال واقعا ظلمه ظلم باید با دید خود سریال این سریالو نگاه کرد :x

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
ترورش تنها نکته مثبت ماجرا بود :D
ولی ۹۰ درصد ما بقی انصافا فاجعه بود
کش دادن و آب بستن دقیقا حکم طاعون رو داره واسه یه سریال
میتونه تمام خوبی هاشو در یک لحظه متلاشی کنه ! دقیقا اتفاقی که برای The Walking Dead افتاد
من برعکس شما دوست عزیز تصور میکنم شخصیت پردازی و معرفی کارکتر های جدید میتونه جذابیت سریال رو چند برابر کنه و این سریال فرصتش رو داشت که تو این فصل بهترین فصلش رو تجربه کنه.
منکه نوشتم این فصل افتضاح بودم و کلا حرفت رو قبول دارم.مشکل اصلی این فصل زیاد بودن اپیزودها در برابر محتوای اصلی خود کمیکها بود.16 اپیزود کش دادن که برسن به این 10 دقیقه آخر.
من گفتم به نظر من اپیزود آخر خوب بود.حالا یک عده سر پایان اپیزود ناراحتن.ولی همونا هم باید قبول کنن اپیزود در کل خوب بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر