Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
برخلاف خیلی‌ها که با روند Better Call Saul مشکل دارن یا براشون خواب آور هست، من از بین سریال‌هایی که اخیرا دیدم (فصل دوم Daredevil و Narcos)، با BCS بیشتر از همه حال کردم. احتمالا بخاطر شخص شخیص Vince Gilligan هست. همیشه سر این سریال یه لبخند مسخره رو لبام هست! :D البته روند کند سریال رو نمی‌شه کتمان کرد حتی اگر ازش لذت ببرم. ولی احتمالا با اومدن بعضی از شخصیت‌ها کم‌کم روند سریال تندتر می‌شه.
Gilligan استاد دقت به جزئیاته واقعا. اینکه اینقدر ظریف و یک دست به قسمت‌های مرتبط BB و BCS می‌پردازه واقعا جالبه. یک مثال خیلی ساده و جالب ـش می‌تونه ایشون باشه:

یکی از ابله‌ترین کاراکترهای تاریخ هست این بشر. :x والتر تو Breaking Bad و ساول تو BCS اذیتش کردن و قسمت جالب ماجرا اینه که هیچ کدوم رو متوجه نشد! :))
شخصیت‌پردازی سریال واقعا بی‌نقص و کم نظیره. قسمت نوجوونی ساول و شکل‌گیری شخصیتی که پیدا کرد خیلی خوب بود.
مثبت‌ترین نکته این فصل هم پررنگ‌تر شدن نقش مایک هست. سریال بخاطر داستان‌های مایک داره شدیدا رنگ و بوی BB به خودش می‌گیره. هکتور و دوقلوها رو به بهترین شکل وارد سریال کرد و الآن خیلی دوست دارم لحظه ورود Gus و Hank به سریال رو ببینم. امیدوارم تو همین فصل وارد سریال بشه/بشن.
فردا هم قسمت 8 میاد و روز من یکی رو می‌سازه.

Dd تنها سریال سوپرهیرویی هست که باب طبع منـه. فصل دوم با اضافه شدن پانیشر و الکترا حتی از فصل یک هم جذاب‌تر و باهدف‌تر بود. بیشترین چیزی که از Dd و نحوه روایتش می‌پسندم، اینـه که همه چیز سیاه یا سفید نیست. قهرمان داستان بعضی جاها زیر سوال میره. منطق پانیشر قابل رد کردن نیست. الکترا ذاتا قاتله و بخاطر علاقه ـش به مت نتونست ذاتش رو عوض کنه و... کلا این واقع‌گرایانه بودن سریال خیلی خوبه.
فصل خیلی خوبی بود و از الآن منتظر فصل بعد هستم.

چقدر casting این سریال عالیه!! انصافا حال بهم زن‌تر از جناب Luis Guzmán (!!) برای نقش Gacha زاده نشده. کاراکتر پابلو اسکوبار هم دوست‌داشتنی هست و کمی منفور و همین موضوع قسمت جالب سریاله.
نحوه روایت داستان جذابه و کلمبیا و موسیقی‌هاش تنوع خوبی به سریال داده. فقط امیدوارم هیجان بقیه سریال بیشتر باشه. که با دیالوگ پایانی قسمت 5، احتمالا همین‌طوری هم می‌شه.

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
black sails
هم این فصلش تموم شد فصل خوبی بود و احتمالا داره مقدمه چینی میشه برای جزیره گنجی که ما باهاش اشناتریم
. خوبیش اینه که banshee شروع شده بی سریالی نمیکشیم
دو قسمت اخر عالی بود وصحنه اعدام چالز وین خیلی غم انگیز بود
اون لجظه که سرشو تکون داد اصن زیره دلم درد گرفت !:(

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
واقعا واقعا زيبا بود اين قسمت ،نيگان اين پتانسيل رو داره بشه يه بد اس خيلي خفن از توش در اورد ،كسي هم كه ميميره احتمال خيلي زياد گلن باشه چون بچش هم به دنيا مياد و ميشه يه يادگاري از گلن، چيزي كه نگران ميكنه منو احتمالش هم هست دريل باشه چون اينطور كه متوجه شدم قراره داخل يه سريال جديد غير از والكينگ حضور جدي داشته باشه،
پي اس: اين نيگاني كه من ديدم اومده چندتا رو شهيد كنه بعدا بميره

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
جدا از یکی از چیپ ترین کلیف هنگرایی که تو عمرم دیدم اپیزود خیلی قشنگ و خوبی بود. از معدود اپیزودای خوب دو فصل اخیر. سکانس آخر عالی بود. اما با یه اشتباه بچگانه در حالی که از اون همه جو و اتمسفر میتونستن ورود فوق العاده نیگانو فوق العاده تر کنن گند زدن بهش و بعید میدونم تا شیش ماه بعد کسی درگیر اتمسفر خوفناک این دقایق بمونه. اونیم که مرده اگه گلن نباشه مسخرست واقعا. چون بعید میدونم مرگ آبراهام یا یوجین کسی رو ناراحت کنه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
در رابطه با کمیک و سریال TWD و یک سری حدسیات راجب سیزن فینالی ( درصورت حساسیت تگ رو باز نکنید :D )
توی آخرین اپیزود Talking Dead گفتن که مسیر کمیک رو دنبال نمیکنن . پس توی اون صحنه آخر اون شخصی که تو کمیک اون اتفاق براش میوفته؛ همون شخص تو سریال نیست ، چون خیلی احمقانه س بخوان همون شخصو به این شکل مرگشو نشون بدن . خود نیگانم که گفت اگه تکون بخورید اون یکی چشم کارلو باید بدین ریک بخوره پس کارل و ریک امنن . من اون صحنه ضربه زدن رو هم چند بار دیدم . یه حقه زدن که جای طرف رو هم نتونید تشخیص بدید ، همه چیزو از بک گراند حذف کردن ! حالا میتونه اون شخص آرون باشه ( احتمالش کمه چون این نیگان از سمت آرون اومد سمت شخصیتی که میمیره ! مگر اینکه من اشتباه بکنم ) میتونه آبراهام باشه ( یه ضربه زد گفت ماشالله چه قدرتی :D آبراهامم که تنومنده درضمن یکم خفن نشونش دادن آبراهام رو و هی بچه بچه میکرد تو این چند اپیزود اخر این احتمال مرگش زیاده ) نمیتونه دریل باشه ( دریل بمیره نفر اولی که دراپ میکنه سریالو خود منم :D و جدا از شوخی دریل اصلا جون نداره که بخواد در برابر اون ضربه ایستادگی کنه سه سوت کله پا میشه ) و در نهایت گلن که گفتم اگه باشه مسخره میشه کلا . ( همون مثال آخر آبراهام برای گلن هم صدق میکنه البته ) یوجین هم سمت چپ صف بود ولی اگه یوجین بوده باشه هم منطقیه ( با توجه به این که نحوه گلوله ساختن رو به ریک یاد داد ( در اصل برگه آموزششونو داد ) ممکنه این بمیره :D
منم کاملا موافقم اما ریکم میتونه باشه ::D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم کاملا موافقم اما ریکم میتونه باشه ::D
اون صحنه رو دوباره دیدم ( وقتی که نیگان میگه you are it ) سایه ـش رو نصف صورت ریک میوفته . بعد رد میشه . یا ریکه ( که فکر نمیکنم قهرمان اصلی سریالو بزنن بکشن مگر اینکه فصل بعد اخرین فصل باشه ) یا اون آرون یا یوجین که نفر اخر احتمالش بیشتر از همه ـس به دلایل فنی که تو پست قبل ذکر کردم :D )

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
من خودم به شخصه زیاد از این قسمتش خوشم نیومد به خصوص با این مسخره بازی که در اوردن اخرین صحنه! حدس من اینه که کسی که مرد 99% باید یوجین باشه چون همونطور که میگین وقتی نیگن میخواد طرف رو بکشه میگه اگه پسره حرکت کرد اون یکی چشمشو بدین به باباش و نکتش اینجا هست که کارل کناره یوجین زانو زده و گرنه چرا بگه کارل؟ این نظریه من هست!
پ.ن1: بازیگر نیگن همون باباه دین و سم هستش لول! خیلی خوشم میاد ازش.
پ.ن2: میگم تا جایی که یادم میاد دریل یه بار با آرپی جی یه گروه از نیگن رو کشت . چرا دوباره از این استفاده نکردن؟

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
مستر ربات فوق العاده بود و خیلیم قوی و پرهیجان و تو خماری گذاشتن سیزن 1 رو تموم کردن:D
آقا این شیلا که مرد بدجوری رفته رو مخم. خیلی مظلوم مرد با اینکه واقعی نیس ولی نمیدونم دلم براش سوخت#:-S:|
مخصوصا وقتی الیوت میبینتش و گریه ش میگیره میخواد بهش دست بزنه ولی نمیتونه:( (اون لحظه ینی داغون شدم لهِ له!!!)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
تا حالا ندیده بودم یه سریال با این همه پتانسیل به این شکل فجیع گند بزنه
به نظرم سریال از همه نظر گند زد
به حالت بدی فصل رو کش داد و به بدترین حالت تمومش کرد !

به شخصه اصلا برام اهمیتی نداره چه کسی میمیره
اگه خود ریک نفله بشه که خیلی خبر خوبی خواهد بود اگه پسرشم باشه که دیگه اصلا بهترین خبره

در مورد نیگان هم نه با ورودش و نه با دیالوگ هاش اصلا حال نکردم
شخصیت پردازیش تو این مدت کم فاجعه بود
امیدوارم فصل بعد بیشتر روش کار بشه با اینکه خیلی دیر شده

در کل اگه کارگردان (یا بقیه عوامل) تصور کردن که ملت تا فصل بعد تو کف میمونن که چه کسی مرد و هایپ سریال از همین الان تا فصل بعد ادامه داره به شدت در اشتباهن ، حداقل این نظر شخصیه منه !

تا حالا انقدر کامنت منفی نداده بودم تو زندگیم
هنوز باورم نمیشه چه بلایی آوردن سر این سریال که به شدت بهش علاقه داشتم

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
cc8fb76961cb6d97871b3c23d5390731.jpg

Sent From Valhalla

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خب بابا چرا انقدر خودتون رو عذاب می دید؟! دراپ کنید بره پی کارش دیگه ..

به این راحتی نی. کسی که 6 فصل با یه سریال بوده , تا اینجا تحملش کرده سخته دراپ کنه. هی با خودش میگه قسمت بعدی بهتر میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر