Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
این Daredevil فصل دوش چه قدر خوب بود ... دمش گرم...عشق است پانیشر:x

این قسمت 9 که پانیشر همه رو تو راهرو زندان لت و پار کرد خیلی خوب بووودددد
در یک کلام ... رمانس سریال یه کم بهتر شده بود جا داشت بیشتر باشه ولی خب خوب بود...اکشن و خشونت هم که عالی...10/10

فصل 3 daredevil کی میاد انشاالله ؟

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
فوق العاده خوبه.اصلا به حالات چهره rami malek نگاه کنی جو میگیره آدم رو.فصل دومش مشخص نشد کی میاد ؟
والا دقیق معلوم نیس ولی انگار june یا july قراره سیزن 2 پخش شه:D
========
اتفاقا عزیزان این روند کند بودن better call saul به نظرم خیلی خوبه اینجوری وقت بیشتری دارن که نود درصد کارکتر های bb رو تو این سریال هم نشون بدن
تا حالا فک کنم بیشتر از 4.5 سخصیت از bb رو نشون دادن که تازه مهره های اصلی bb هم نبودن ولی خب بازم حرکت جالبی بود
من فک میکردم فقط جسی و والتر وایت رو نشون میدن ولی ظاهرا قصد دارن همه رو بیارن تو better call saul دستتشونم درد نکنه خیلیم عالی:D

• Like
Reactions: amir72

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان سریال the path کسی دیده؟
من قسمت اول رو دیدم. از تم سریال خوشم اومد. یجورایی مثل the leftovers هست. خب قسمت یه مقدار مبهم بود و معلوم نبود جریان از چه قراره ولی مطمئنا به مرور شفاف سازی میشه. من که خیلی امیدوارم به این سریال ..

• Like
Reactions: hamdi113540

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
من قسمت اول رو دیدم. از تم سریال خوشم اومد. یجورایی مثل the leftovers هست. خب قسمت یه مقدار مبهم بود و معلوم نبود جریان از چه قراره ولی مطمئنا به مرور شفاف سازی میشه. من که خیلی امیدوارم به این سریال ..
کست هاش که خوبن حالا یکم بگذره بچه ها ببینن نظر بدن ببینیم چطوره

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
من تازه قسمت 15 و 16 گاتهام رو دیدم. ینی عالی بودن یهو مسیر سریال خیلی شیک عوض شد
این اتفاقاتی که تو این دو قسمت افتاد خیلی جذابتر کرد سریالو
این آهنگی که اول قسمت 16 پخش میشه, خیلی خوبه
دو سه دیقه ی اول سریال (زندان) و این آهنگ خیلی عالی باهم ترکیب شدن
با اینکه بن مکنزی هم کار خاصی نمیکنه ولی نمیدونم چرا این صحنه هایی که اونو نشون میدن و اهنگ داره پخش میشه انقدر برام جذابه:|:D

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اولین اپیزود از سیزن چهارم ( آخرین سیزن ) سریال Banshee دیشب از Cinemax پخش شد
پیشنهاد می کنم حتما ببینید . داستان بسیار هیجان انگیزی داره . بنظرم جزو سریالایی هست که کشف نشده:|:D

شدیدا تایید می شه .. واقعا سریال عالی هست

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یکی از بهترین قسمت های واکینگ دد بعد از سال ها ، واقعا قوی بود 10 دقیقه آخر استرس داغونم کرده بود . بازیگر نیگان محشر باز یمیکنه فوق العادست لامصب.
یعنی هم تدوین هم موسیقی هم بازیگرا کلا همه چی تموم : (
خیلی تو کف گذاشت کلیف هنگر : |
10/10

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
اولین اپیزود از سیزن چهارم ( آخرین سیزن ) سریال Banshee دیشب از Cinemax پخش شد
پیشنهاد می کنم حتما ببینید . داستان بسیار هیجان انگیزی داره . بنظرم جزو سریالایی هست که کشف نشده:|:D
دیروز دیدم اپیزود جدید رو , عالی بود :((
تا هفتهء بعد سخته منتظر موندن :(

• Like
Reactions: Madison

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر