a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
نمیدونم کسی با Garry Shandling آشنا بود یا نه ولی دیروز فوت کرد !
اگر نمیشناختینش باید بگم که سازنده یکی از بهترین و تاثیر گذارترین سریال های تاریخ تلویزیون Larry Sanders Show بود که تاثیر زیادی رو کمدی های بعد از خودش مخصوصا روی کار های ریکی جرویس گذاشت .
منتقد ها همیشه به بهترین شکل ازسریال تعریف میکردن حتی فصل چهارمش متای 99 رو داره ولی هیچوقت نتونست بیننده های زیادی رو به خودش جلب کنه .
Larry sanders show راجب زندگی داخل و خارج از استودیو مجری تاک شو لری سندرزه بازیگر های خیلی خوبی تو سریال هست که به عنوان مهمان نقش خودشون رو بازی کردن ( جان استوارت ، جنیفر انیستون ، شان پن ، جیم کری ، رابین ویلیامز ، دیوید دوکاونی و ... )
به هر حال سریالش رو حتما بشینید ببینید جدا عالیه اگه از سریال های ریکی جرویس یا Curb your enthusiasm خوشتون اومده از این هم صد در صد خوشتون میاد .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا من این Narcos رو چون دوستان خیلی تعریف کردند رفتم دیدم چند قسمت. یعنی به زور تونستم 6 قسمت ببینم. به شدت برام کسل کننده بود. فکر نکنم دیگه ادامش بدم ..
اگه یک سریال بهترین سریال تاریخ هم باشه هیچ وقت چیزی نمیشه که همه مردم باهاش حال کنن و بحث سلیقه همیشه هست و هیچ دلیلی هم نمیشه آورد که چرا فلانی خوشش نیومده، برای منی که عاشق فیلمای بیوگرافی و واقعی هستم این یک شاهکار بود و بنظرم بهترین سریال 2015 بود و با تک تک اپیزوداش خیلی حال کردم!

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
من سریال Two and a Half Men رو تموم کردم به شخصه خیلی دوسش داشتم.
واقعا سریال کمدی محض و عالی بود از نظر من، البته فصل آخر پایانش خیلی بد بود
کسی دلیلش رو میدونه؟
دلیل رفتن چارلی شین از سریال چی بود؟
اون دعوای کارگردا (نمی دونم شایدم تهیه کننده)با چارلی سر چی بوده؟؟
________________________________________________________________________________
در کل اگه یه سریال فان می خواین از دستش ندید:hearteyes:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
چقد این سریال Lucifer خوبه

واقعا از هر اپیزودش دارم لذت میبرم

مترجم سریال Sleepy Hallow هم که دق داد مارو الان 5 اپیزوده که زیرنویسی نیومده نمیتونیم نگاه کنیم -_-

• Like
Reactions: amir72

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
دوستان من تازه کل سیزن های south park رو دیدم (فوق العاده بود :D)فقط خواستم بپرسم کسی اطلاعی داره سیزن جدیدشم در دست ساخت هست یا نه؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یه چنتا سریال بریتیش قشنگ معرفی میکنید؟
فقط میخوام لهجه بریتیش داشته باشن سبکش مهم نیست.
عاشق لهجه بریتیشم

چیا رو دیدی ؟

من به نظرم مهم ترین ها این ها هستن

sherlock
black adder
dr who
coupling
office uk
spaced
jekyll
missing

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند