Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
توی کمیک هاش به این شکل هست
هرچی تو کمیک باشه به این معنی نیست که خوبه و حجت تمامه.

بعدم این کاستوم کوچکترین شباهتی به کاستوم معمول و همیشگی دردویل نداره تو کمیکا، از این موارد بگذریم بحثم در رابطه با طراحیش برای بازیگر و سریال هست که واقعا افتضاحه.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
یه جای این دردویل نیست که به کمیک وفا دار باشه بعد شما گیر دادی به کاستوم. صدای تپش قلب اینو اونو میشنوهه ولی چوب میخوره تو سرش صدای آژیر پلیس رو هم نمیشنوه.
پناه بر خدا.

• Like
Reactions: _hedayat_ and ghost

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
پس به نظر میاد این فصل زیاد جالب از آب در نیومده .شده مثل ترو دیتکتیو . هنوز لینک هاش نیومده ؟
فصل اولم متاش اونقدرا زیاد نبود. نمیشه گفت هنوز.
والا برا سریال بالای 70 خوبه، بهترین سریالای سال معمولا از همین حدود 75 به بالا هستن، سیزن اول 75 بود، اینم هنوز 12 نقد ثبت شده ممکنه بالاتر بره.
---------
لینکاش کامل اومده.
الان نمرات ملت توی IMDB فصل دومو چک کردم کل ده قسمت بالای 9 ـه :| البته باتوجه به جوگیری باید حساب کرد :D

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
گور بابای امتیازا . دیردویل فصل دو واقعا خوبه . الان اپیزود 5 ام هستم و واقعا نان استاپ دارم بی زیرنویس هم نگاش میکنم . واقعا سریال سوپرهیرویی به این میگن . پانیشر خیلی خوبه . هرچند یکم آسیب پذیر نشون اش دادن و با اون پانیشر مخوف بازی اش کمی فرق داره . ولی بدون شک بهترین پانیشر بود تو کل پانیشر های فیلم ها و سریال ها . جو برنتال هم عالی بود تو نقش . فقط اگه یک بدمن خفن رو نکنن یکم مسخره باشه در کل اکیه اکیه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
الان نمرات ملت توی IMDB فصل دومو چک کردم کل ده قسمت بالای 9 ـه :| البته باتوجه به جوگیری باید حساب کرد :D
نمرات IMDB رو نمیشه روش حساب کرد بحث سریال یا فیلم کمیک بوکی بشه که اصن نمیشه روش حساب کرد. چون فن بیس کمیک اصن هنوز ندیده سریال رو میره 10 میده ذوق میکنه میبنده صفحه رو.

• Like
Reactions: ghost

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
نمرات IMDB رو نمیشه روش حساب کرد بحث سریال یا فیلم کمیک بوکی بشه که اصن نمیشه روش حساب کرد. چون فن بیس کمیک اصن هنوز ندیده سریال رو میره 10 میده ذوق میکنه میبنده صفحه رو.
آقا شما برو همون کامیک رو بخون. اینجا تاپیک سریاله.

درسته که خیلی از فیلم ها و سریالها از کامیک یا هر کتاب دیگه ای ممکنه اقتباس بشن ولی دلیل نداره عیناً همون چیزی که تو کتابا اومده رو بیان به تصویر بکشن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
اولش آره، اما اینایی که میگی یک عده محدودن که بصورت جوگیرانه قبل دیدن میرن رای میدن بعد که تعداد رایا میره بالا 1000-1500 نفر کم کم نمرات واقعی مشخص میشه.
ولی من یکی تو کیفیت Daredevil شک ندارم.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
هرچی تو کمیک باشه به این معنی نیست که خوبه و حجت تمامه.

بعدم این کاستوم کوچکترین شباهتی به کاستوم معمول و همیشگی دردویل نداره تو کمیکا، از این موارد بگذریم بحثم در رابطه با طراحیش برای بازیگر و سریال هست که واقعا افتضاحه.
فصل دوم یک تغییراتی ایجاد می شه توی کاستومش که خیلی بهترش می کنه نمی دونم دیدی کاستوم جدیدش رو یا نه

• Like
Reactions: xbox360 elite

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
عاشق نت فلیکسم دیگه :laugh: یهو کل قسمتهای سریال لیک میشه دانلود میکنیم میزنیم به بدن :p

فصل دوم DareDevil کامل 720p اومد گرفتم درجا دو قسمت هم زیرنویس شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر