Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اونم میتونست جالب بشه اما نکته اینجاست شخصیتی نیست که کسی به عنوان شخصیت اصلی داستان قبولش کنه، چون هممون میدونم سرنوشتش از آخر چی میشه :D
همین مایک و جیمی اگه با هم کار کنن تو هر قسمت مکمل هم باشن عالی میشه، مایک بشدت شخصیت خفنیه، منی که توی بریکینگ بد حس خاصی بهش نداشتم اینجا عاشقش شدم، در کل پتانسیل این دو شخصیت بشدت بالا ـه با این همه شخصیتا و اتفاقات میشه یک شاهکار از این سری در آورد، درسته عمرا شخصیتاش در حد والتر و جسی بشن اما از نظر داستان میتونه برسه.

من شخصا فکر می کنم شخصیت ساول گودمن یکی از بهترین شخصیت مکمل های سریال بود ولی تو این دو فصل به عنوان شخصیت اصلی زیاد جالب نبوده یعنی اگه چند قسمت خوب هم در این دو فصل دیدیم به خاطر حضور مایک و توکو بوده
اما گوستاوو گذشته خیلی جالبی داشته فقط فصل چهار بریکینگ بد رو بیاد بیار منظورمو متوجه میشی در ضمن ما از سرنوشت مایک هم خبر داریم ولی خیلی راحت تو این سریال باهاش کنار اومدیم و همین باعث میشد اگه سریالی در مورد گاس بسازند مردم خیلی راحت اونو بپذیرند
,

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چرا پست من پاک شد ؟ )x

-----
جواب مدیریت : به خاطر بی توجهی به قوانین تاپیک . حتماً برای اسپویلرتون عنوان مناسبی بنویسید .

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چرا پست من پاک شد ؟ )x

-----
جواب مدیریت : به خاطر بی توجهی به قوانین تاپیک . حتماً برای اسپویلرتون عنوان مناسبی بنویسید .

شوخی میکنی مرد حسابی ؟
چه عنوانی بهتر از اینکه اسپویل آخرین تریلر فصل جدید ؟
این یعنی چی ؟
یعنی اگه تریلر هم ندیدی نخون چه برسه به خود سریال !
این یه توهین به من بود
واقعا براتون متاسفم !

آدم میشینه وقت میذاره یه مطلب مینویسه
بعد شما به راحتی به شعور آدم توهین میکنی !

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
شوخی میکنی مرد حسابی ؟
چه عنوانی بهتر از اینکه اسپویل آخرین تریلر فصل جدید ؟
این یعنی چی ؟
یعنی اگه تریلر هم ندیدی نخون چه برسه به خود سریال !
این یه توهین به من بود
واقعا براتون متاسفم !

آدم میشینه وقت میذاره یه مطلب مینویسه
بعد شما به راحتی به شعور آدم توهین میکنی !
عرض کردم " عنوان اسپویلر " که میشه همون قسمتی که وقتی خالی میذارید بصورت " متن پنهان " نمایش داده میشه .
وقتی عنوان انتخاب نمیکنید بعد از 2 تا نقل قول ، دیگه مشخص نیست درباره چی صحبت میکنید .
اگر عنوان رو روی خود اسپویلر بگذارید هرچندبار و به هر صورتی که نقل قول بشه باز هم مشخصه اسپویلر درباره چیه .

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
میخوام سریال Friends و به عنوان اولین سریال کمدی امریکایی که میخوام ببینم شروع کنم:d
فقط اینکه از همون فصل اول دانلود کنم؟

از همون فصل اول شروع کن . یکی از بهترین تجربه های زندگیت خواهد بود . من که بار سومه دارم می بینم ...

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
^^^
تو چند قسمتش هم ظاهرا David Schwimmer دوست داشتنی بازی کرده:bighug:
دیدنش به نظرم جزوِ واجبات هم David Schwimmer هستش هم John Travolta , Cuba Gooding Jr. , Selma Blair اصن یه چیزه غولی شده:d

میخوام سریال Friends و به عنوان اولین سریال کمدی امریکایی که میخوام ببینم شروع کنم:d
فقط اینکه از همون فصل اول دانلود کنم؟
100 درصد باید از فصل اول شروع کرد به دیدن این شاهکار

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
^^^
تو چند قسمتش هم ظاهرا David Schwimmer دوست داشتنی بازی کرده:bighug:
تا الان که تو همه قسمتا بوده ولی بعضی قسمتا نقشش کم بوده، اما جز شخصیتای اصلی محسوب میشه :x
کلا کست سریال روانیه :D Cuba Gooding Jr حیف نقشش توی این چند قسمت کم بوده وگرنه بنظرم خیلی راحت میتونه امی و گلدن گلوبو بگیره :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
House of cards S04 بدون اسپویل:
به نظرم از نظر هیجان و جذابیت بهترین فصل تا الان بوده و از نظر کلی بهترین فصل بعد از فصل اول بود.
بازی بازیگرا هم که در حد بهترین فیلم های هالیوودی هستش و از این نظر نگران هیچ چیزی نباشید و فقط آماده تحسین بازیگرا باشید =d>:d
Ending خیلی قویتری نسبت به فصل قبلی داره که عمرا بتونید پیشبینی کنید:d کلا از این فصل خیلی راضی بودم

بقیش توی اسپویلر:d :

جمله آخر اپیزود 13 فرانک و کلیر انصافا یکی از خفن ترین جمله های سریال بود.
این دوگانگی سریال رو خیلی دوست دارم! بعضی وقتا هست که دوست داری فرانک و کلیر عواقب کارهاشونو ببینن ولی همزمان دوست تداری که برنامه هاشون به هم بخوره. مثلا وقتی رمی دانتون و جکی شارپ ضد فرانک صحبت کردن هم ازشون عصبانی بودم و همزمان از اینکه دل رو به دریا زدن و شهامتشونو نشون دادن و رابطه شونو خودشون لو دادن خوشحال بودم.
تیر خوردن فرانک هم با اینکه معلوم بود نمیمیره ولی با روی کار اومدن معاونش خیلی جای خالیش احساس میشد
این کلیر هم که داره به غولی تبدیل میشه که فک کنم فرانک هم نمیتونه جلوشو بگیره :d
احتمالا بلایی که فرانک سر رییس جمهور واکر اورد رو سر خود فرانک بیاره:d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
تا الان که تو همه قسمتا بوده ولی بعضی قسمتا نقشش کم بوده، اما جز شخصیتای اصلی محسوب میشه :x
کلا کست سریال روانیه :D Cuba Gooding Jr حیف نقشش توی این چند قسمت کم بوده وگرنه بنظرم خیلی راحت میتونه امی و گلدن گلوبو بگیره :D
خیلیم خوب:bighug:
بازم صد رحمت به Matt LeBlanc و Jennifer Aniston و کمو بیش David Schwimmer حداقل یه عرض اندامی میکنن ماشالا 3تای دیگه بعد فرندز یه چندتا فیلم و سریال بازی کردن که نقششون خیلی کم رنگ بود بعدم کلا بیخیال شدن
ولی همینشم خوبه:d

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
vikings ...

هر قسمت بهتر از قسمت قبل ، هر فصل بهتر از فصل قبل ...
تا حالا اپیزود خسته کننده شاید یکی دوتا تو این 34 اپیزود دیدم ...
در یک کلام یک سریال وایکینگی و تاریخی فوق العاده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• bezad
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر