jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
wow
11.22.63

منتظر مهر تایید سریال بودم که تو قسمت دوش خورد. جیمز فرانکو عشق منه، ولی بهش نمیخورد تو فاز همچین چیزایی باشه :D

و همچنین منتظر مهر Vinyl هم هستم. نمیدونم چرا میک جگر و با اسکورسیزی دارن استخاره میکنن بزن دیگه اون لعنتی رو :D

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان این سریال daredevil واقعا یه شاهکاره ...هر چند دوستان قبلا تعریفشو کرده بودن اما خودم ندیده بودم که بالاخره دیروز وقت شد و فصل 1 رو کامل دیدم ...دیالوگ های عالی و پر معنا + مبارزات باور پذیر و سطح بالا +داستان منسجم و فوق العاده عالی...به نظرم بهترین سریال سوپر هیرویی بود که تا حال دیدم البته در کنار فلش .....

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
دوستان این سریال daredevil واقعا یه شاهکاره ...هر چند دوستان قبلا تعریفشو کرده بودن اما خودم ندیده بودم که بالاخره دیروز وقت شد و فصل 1 رو کامل دیدم ...دیالوگ های عالی و پر معنا + مبارزات باور پذیر و سطح بالا +داستان منسجم و فوق العاده عالی...به نظرم بهترین سریال سوپر هیرویی بود که تا حال دیدم البته در کنار فلش .....

الان به نظرت The Flash این ویژگی ها رو داره ؟؟؟؟؟؟؟ دیالوگ های عالی و پر معنا + مبارزات باور پذیر و سطح بالا +داستان منسجم و فوق العاده عالی

این دو رو کنار هم قرار دادی ؟؟؟!!!!

Daredevil کجا اون سریال آبکی فلش کجا :-s

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
تولد 60 سالگیش مبارک:lovestruck:

90552977362259178573.jpg

...Say My Name

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
الان به نظرت The Flash این ویژگی ها رو داره ؟؟؟؟؟؟؟ دیالوگ های عالی و پر معنا + مبارزات باور پذیر و سطح بالا +داستان منسجم و فوق العاده عالی

به عنوان کسی که تمام سریالایی که از CW میدیدم رو دراپ کردم فقط فلشو قبول دارم، درسته دیالوگا و مبارزات باور پذیر و اینا نداره اما از نظر داستان بعضی جاها بشدت اوج میگیره، فصل اولش نیمه اولش بشدت بورینگ بود ولی نیمه دومش بشدت داستان اوج میگرفت که یادمه همه اینجا کف کرده بودن، فصل دومشم دقیقا همینطوریه نیمه اولش خیلی خسته کننده بود الان از قسمت 13 به بعد خیلی اوج گرفته داستان.

در کل اینکه با Daredevil اصلا قابل قیاس نیست کاملا درسته اما بنظرم به عنوان یک سریال تینیجری که محدودیتای زیادی تو محتویات داره ( و اصلا اندازه دردیول دستش باز نیست ) سریال خوبیه فقط تنها مشکل بزرگی که داره چون مال CW ـه 23 قسمتی پخش میشه و داستان اون فصل هم کشش این همه رو نداره و نصف فصل رسما به یک سری داستانای فرعی و حوصله سر بر میگذره.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
عاقا من از Better Call Saul یه انتظار دیگه ایی داشتم :|
روند داستانیش خیلی کندـه و عملا اتفاق خاصی هم نمی افته اصلا
ینی صرفا بخاطر BB دارم میبینم :|

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6

شما منظور منو نگرفتی ... صحبتم این بود که بین سریال های سوپر هیرویی موجود! فعلا بهترین daredevil و بعدش هم flash هست .
در ضمن من نمیدونم شما چقدر فلش رو دنبال کردی که میگی ابکی؟! اتفاقا این سریال THE FLASH هر چی باشه حداقل ابکی نیست و از نظر داستانی تقریبا تو یه خط مستقیم میره و نسبتا منسجم هست .

در ضمن به قول دوستمون فلش 23 قسمتی هست در صورتیکه daredevil 13 قسمتی و همین موضوع باعث میشه نویسنده های فلش مجبور شن داستان رو یه مقدار کش بدن .

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
عاقا من از Better Call Saul یه انتظار دیگه ایی داشتم :|
روند داستانیش خیلی کندـه و عملا اتفاق خاصی هم نمی افته اصلا
ینی صرفا بخاطر BB دارم میبینم :|
دقیقاً منم بخطر همین قضیه دارم نگاه می کنم. به امید اینکه قسمت بعدی یه فرجی بشه یجوری به BB ربط پیدا کنه ولی انگار نه انگار. اگه بعنوان یه سریال مکمل بهش نگاه نکنیم بنظر من جز ضعیفترین سریالهای درحال پخشه! حتی فصل اول هم جز اون یکی دو قسمت اول که به Tuco ربط پیدا می کرد بقیه اش رو به زور دیدم.

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
اتفاقا به نظرم سریال قوی و تقریبا جذابه

- - -ویرایش - - -

دقیقاً منم بخطر همین قضیه دارم نگاه می کنم. به امید اینکه قسمت بعدی یه فرجی بشه یجوری به BB ربط پیدا کنه ولی انگار نه انگار. اگه بعنوان یه سریال مکمل بهش نگاه نکنیم بنظر من جز ضعیفترین سریالهای درحال پخشه! حتی فصل اول هم جز اون یکی دو قسمت اول که به Tuco ربط پیدا می کرد بقیه اش رو به زور دیدم.

اتفاقا به نظرم سریال قوی و جذابه
و به BB به هم اشاراتش کم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر