hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
کسی اینجا سریال Billions رو نمیبینه ؟!:d
من قسمت اول رو دیدم، بد نبود... ولی نمیدونم چرا دیگه میلم نکشید دنبالش کنم :d

توی این سریال های جدید American Crime Story واقعاً عالیه ولی حیف میدونم چه اتفاقی میفته برا شخصیت اصلیش.
Outsiders رو هم دنبال میکنم که این چند قسمتش بد نبوده.
BCS و Vikings تا چند روز دیگه شروع میشن، چند وقت دیگه هم فصل جدید HoC... این سریال جدید HBO یعنی Vinyl هم از فردا شروع میشه... سریالای حاشیه ای مث ارو، فلش، گاتهام، TWD ـم هستن.
در کل چه زمان خوبیه برا سریال دیدن :d

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
توی این سریال های جدید American Crime Story واقعاً عالیه ولی حیف میدونم چه اتفاقی میفته برا شخصیت اصلیش.
خب اون رو که همه میدونن :d دادگاه یارو رکورد دار پوشش خبری بود :d ولی جزئیات و پشت پرده و واکنش اطرافیان و کلا جامعه بهش جالبه.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
خب اون رو که همه میدونن :d دادگاه یارو رکورد دار پوشش خبری بود :d ولی جزئیات و پشت پرده و واکنش اطرافیان و کلا جامعه بهش جالبه.
آخه خود داستان اصلی که پیرامون او.جی هست جذابیت بالایی داره و اگه کسی ندونه لذت خیلی بیشتری میبره، بخاطر همین گفتم. :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
این American Crime Story خوبه استارت بزنم ؟
ربطی به American Horror Story که نداره ؟
کلا یه اطلاعات ـه مختصری بدید ازش :d
دو قسمت اولش عالی بوده، نقدای خیلی عالیی گرفته، کست فوق العاده ای داره :D
داستانش کامل واقعیه در مورد Oj Simpson هست بازیکن فوتبالی که مجرم شناخته میشه و اتفاقاتی که براش میوفته و ...
ربطی هم فک نکنم داشته باشه چون هر دوتاش کار "رایان مورفی" هست اسمش شبیهه، همینطور تقریبا کارگردانیش.

در کل تا اینجا سریال خیلی خوبی بوده پیشنهاد میشه.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بعد از دیدن Making A Murderer جو گرفت و The Jinx رو هم دیدم
این هم فوق العاده بود
هر دو مستند جزو بهترین Showهایی بودن که دیدم
جالبیش اینه که The Jinx و Making A Murderer اتفاقاتی که تعریف میکنن برعکس همدیگن
به همه پیشنهاد میشه اگه ندیدین هنوز
درکل امیدواریم امسال هم یه چندتا سریال به این سبک ببینیم

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من بعد از دیدن تیزر فصل جدید گیم آو ترونز :-s

این چی بود ...
Hall of Faces !! همه توش بودن ... حتی اونایی که فعلا نمردن هم توی این مکان بود ! ( چهره تیریون یا سانسا یا حتی کلیسی ) یعنی میشه اونایی که نمردن هم چهره شون رو برداشت یا این افراد هم قراره بمیرن ؟! :-o

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خوب بود، ولی هنوز دیالوگا تعطیلا رسما

خداییش این قسمت خیلی خوب بود ، ولی ضعف دیالوگ توش هست ، دیالوگ های کلیشه ای و روایت کتابی بعضا ، یکم خلاقیت تو دیالوگ ها میذاشتن خیلی بهتر میشد .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
خوب بود، ولی هنوز دیالوگا تعطیلا رسما

خداییش این قسمت خیلی خوب بود ، ولی ضعف دیالوگ توش هست ، دیالوگ های کلیشه ای و روایت کتابی بعضا ، یکم خلاقیت تو دیالوگ ها میذاشتن خیلی بهتر میشد .
فکر کردم فقط منم که در مورد دیالوگا این نظرو دارم! افتضاح بود دیالوگا! یعنی یه چیزی بود در حد fanfiction یا حتی ضعیف تر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر