K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بالاخره :

47814208338583372212.jpg

سه شنبه هفته ی دیگه :bighug:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من دیروز فصل اول رو تموم کردم.
موسیقی متن خیلی خیلی زیبایی داره.واقعا سریال جذب کننده ای هست.
موضوعش خیلی خوبه.روند داشتانیش هم خوشم اومد.حالا چند تا سوال :
این mr robot واقعی هست یا عین فیلم fight club شخصیت دوم هست ؟
به نظرتون آخر فصل کسی که در خونه الیوت رو میزنه چه کسی هست ؟
فصل بعدی کی میاد ؟

Last edited by a moderator:

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
تولدش مبارک:xفقط حیف که متیو پری نیستش=((
الان بخاطر reunion هی دارن به مراسم ها و برنامه های تلویزیونی مختلف دعوتشون میکنن ولی متیو باهاشون نیست=((
حداقل بیا تو مراسم ها تا ما طرفدارها ببینیمت.چندلر بینگ:p

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
آقا سریال خوب الان چی هست ؟
من میخوام دوتا سریال خوب شروع کنم ، سریال سوپر هیرویی و با داستان های آبکی و سرهمبندی هم دوست ندارم . دوست دارم سریالش داستان قوی و گیرا داشته باشه + کلی نکته باحال توش باشه . حالا تو هر سبکی میخواد باشه .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Silicon Valley رو ببینید تا هرچه بیشتر به لوس بودن و مسخره بودن Big Bang Theory پی ببرید. یه داستان فوق العاده با بازی های خوب که زندگی واقعی Geek ها رو به بهترین شکل با زبان طنز نشون میده.

سوای اینا سریال کمدی فوق العاده ای هست و شدیدا توصیه میشه که ببینید. این چند مدت دوتا سریال کمدی تقریبا بی نقص رو شروع کردم دیدن، یکی It's Always Sunny In Phili هست و یکی دیگش هم همین Silicon Valley، یکی از یکی بهتر :D

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
طبق سفارش دوستان رفتم تو اين تعطيلي ها rick and morty رو ديدم واقعا مدتها بود با يه سريال كمدي اونم از نوع كارتون اينقدر ارتباط برقرار نكرده بودم
پيشنهاد ميكنم هركسي هنوز نديده بره ببينه... شاد ميشه آدم قشنگ

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
انقدر از narcos تعریف کردین رفتم دیدم.واقعا عالی بود!اصلا نگاهم به دنیای اطرافم عوض شد!همین 20-30 سال پیش بوده این اتفاقات!یک قاچاقچی زورش از حکومتم بیشتر بوده.:D
آمریکایی ها هم موجودات جالبین کلا!

===========
شیملس یک زمانی چقدر طرفدار داشت اینجا!دیگه هیچکس نمیبینه؟

Silicon Valley رو ببینید تا هرچه بیشتر به لوس بودن و مسخره بودن Big Bang Theory پی ببرید. یه داستان فوق العاده با بازی های خوب که زندگی واقعی Geek ها رو به بهترین شکل با زبان طنز نشون میده.

سوای اینا سریال کمدی فوق العاده ای هست و شدیدا توصیه میشه که ببینید. این چند مدت دوتا سریال کمدی تقریبا بی نقص رو شروع کردم دیدن، یکی It's Always Sunny In Phili هست و یکی دیگش هم همین Silicon Valley، یکی از یکی بهتر :D

آخه بیگ بنگ سیتکامه چه ربطی به سیلیکون ولی داره؟هر کدوم قشنگیه خودشونو دارن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
تنها سریال قابل تحملی که CW الان داره پخش میکنه بنظرم فلشه :D
فصل اول نیم فصل اولش هیچی نداشت یک دفعه از نیم فصل دوم داستان اصلیش شروع شد و خیلی هم قوی تمومش کردن این سیزنم نیم فصل اولش هیچی نداشت تازه داره به نیمه دومش نزدیک میشه داستان اصلیش شروع شده، این قسمت 13 ـش واقعا عالی بود :| خیلی متفاوت و خلاقانه بود.
این شبکه مشکل سریالاش اینه که نهایت 12-13 قسمت داستاناش کشش داره بقیه قسمتاش رسما یک سری چیزا فرعی بار هم میکنه تا یک جوری 23 قسمت بکشونه داستانو برا همین همیشه از نیمه دوم تازه جون میگیره سریال.

این فلش هم پتانسیلش بنظرم از خیلی از سوپر هیروهای دیگه بیشتره چون قضیه زمان و ... توش هست، خداکنه فقط گندی که سر بقیه سریالاش در آورده سر این در نیاره.
ولی بازم در هر صورت کاش دست Netflix میبود همچین شخصیت خفنی :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر