FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
Vikings خیلی سریال قوی هست هم از نظر داستانی هم کارگردانی...من توی سریالای این سبکی نبردی به قشنگی نبردهای Vikings ندیدم حتی توی Got پرآوازه!
فصل چهارم هم که 18feb میاد، بی صبرانه منتظرم!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من صحنه ی مرگ قاضی رو نفهمیدم. چطور تونست بقیه رو گول بزنه و خودش رو مرده نشون بده؟

در واقع قبلش به دكتر آرمسترانگ قضيه رو گفته بود كه كار منه و اينا و دكتر آرمسترانگ هم زود گفت قاضى مرده و بقيه رو نذاشت درگير شن..قرص آرامش بخش هم خورده بود كه ضربان و نبضش پايين بياد و گوشت هم كه به جاى تير گذاشته بود و تاييد دكتر هم بود..اون تيكه هم كه يهو دكتر انگار در ميره،با قاضى قرار داشته و فكر مى كرده حالا نجاتش ميده چون همكارى كرده اما اينطور نشد

- - -ویرایش - - -

من صحنه ی مرگ قاضی رو نفهمیدم. چطور تونست بقیه رو گول بزنه و خودش رو مرده نشون بده؟

در واقع قبلش به دكتر آرمسترانگ قضيه رو گفته بود كه كار منه و اينا و دكتر آرمسترانگ هم زود گفت قاضى مرده و بقيه رو نذاشت درگير شن..قرص آرامش بخش هم خورده بود كه ضربان و نبضش پايين بياد و گوشت هم كه به جاى تير گذاشته بود و تاييد دكتر هم بود..اون تيكه هم كه يهو دكتر انگار در ميره،با قاضى قرار داشته و فكر مى كرده حالا نجاتش ميده چون همكارى كرده اما اينطور نشد

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
nikolaj coster (جیمی لنیستر) تو مصاحبه‌ای که داشت گفت :سکانس ابتدایی فصل 6 چیزی در مورد جان اسنو آشکار میشه!.

احتمال اینکه فلش بکی به بچکی اون بزنن یا خانواده واقعیش رو نشون بدن زیاده.

البته خود کیت هریتگتون جان اسنو) تو صحبتی که داشته گفته؛ مردم دوس نداشتن من (اسنو) بمیره ولی اون مرذه و باید شما اینو بپذیرید.

What is dead may never die و اینا :D
فکر نکنم کسی در مرگ جان شک داشته باشه، چون تئوری مورد قبول اکثریت اینه که جان مثل Beric به وسیله جادو زنده میشه :D یعنی به عبارتی داره سر کارمون میذاره :D احتمال هم داره که جان اگر زنده بشه به شکل یه شبه زامبی ادامه حیات بده و کلا چیزی از شخصیت جان اسنو در وجودش نمونده باشه.

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
تیزر چند تا سریال جدید که قراره پخش بشه رو دیدم دوتاشون عالی بودن یکی Preacher یکی هم Westworld . بد جور هایپ شدم :D فقط Westworld فعلا تولیدش متوقف شده تا یکی دو ماه دیگه دوباره شروع میکنن تا الانم فقط Pilot ـش رو آماده دارن ظاهرا ...

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
American Crime Story عجب شروعی داشت... :x صبر کردن برا قسمت بعد فوقـالعاده سخته. جالبه هیشکی هم اینجا در موردش صحبت نکرده! آغا برید ببینیدش که شروع بسی خفنی داشت :d

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
American Crime Story شروعش خیلی عالی بود.
تنها ایرادی که میتونم بگیر از فیلم برداری بود اونم بعضی جاهاش ، بخاطر این که شبیه AHS بود(چون اصن با این فیلمبرداری حال نمیکنم D : ) اونم چون خالقشون یکیه

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تیزر چند تا سریال جدید که قراره پخش بشه رو دیدم دوتاشون عالی بودن یکی Preacher یکی هم Westworld . بد جور هایپ شدم :D فقط Westworld فعلا تولیدش متوقف شده تا یکی دو ماه دیگه دوباره شروع میکنن تا الانم فقط Pilot ـش رو آماده دارن ظاهرا ...

این یکی most anticipated تیوی شو 2016 ئه برام :D فقط لیست سازندگانش بدجور هایپ میکنه :D
تیزر جدید کی اومده؟ قسمت اولش کی پخش میشه؟ حدودی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
این یکی most anticipated تیوی شو 2016 ئه برام :D فقط لیست سازندگانش بدجور هایپ میکنه :D
تیزر جدید کی اومده؟ قسمت اولش کی پخش میشه؟ حدودی
خیلی سطح بالا به نظر میاد فقط امیدوارم یه فصلی و مینی سریال نباشه :D تیزر جدید نیست همون 30-40 ثانیست در مورد زمانش هم قبلا قرار بود قسمت اولش تا الان پخش شده باشه ولی گفتم 2 ماه تولید متوقف شده و الانم نمیدونم کی قراره Pilot ـش پخش بشه :D

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
Narcos واقعا فوق العاده بود . به واقع این سریال هیچی کم نداره :d
ینی در حال حاضر هر سریالی رو دارید دنبال میکنین دراپ کنید برید Narcos ــُ ببینید :d
من با زبان اسپانیولی هم خیلی حال کردم :d شما چی ؟ :d

آقایون قبول دارید این آهنگ Narcos خیلی خوبه؟!:d
هی آدم دلش میخواد باهاش بخونه (البته سخته :-" ) اصن یه حس رمانتیکی به آدم دست میده:d

اصن مضمونش رمانتیکِ :d
قبلا فِک میکردم آهنگ سیزن یک True Detective آخرشه ولی این با لبُ دهن آدم بازی میکنه اصن :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقایون قبول دارید این آهنگ Narcos خیلی خوبه؟!:d
هی آدم دلش میخواد باهاش بخونه (البته سخته :-" ) اصن یه حس رمانتیکی به آدم دست میده:d
واقعا فوق العادس، متنشم خیلی خوبه یک حس عجیبی به آدم دست میده :|
Narcos
من با زبان اسپانیولی هم خیلی حال کردم :d شما چی ؟ :d
اینکه باید حتما تک تک دیالوگا رو هم با زیرنویس دنبال میکردی چون نمیفهمی چی میگن بد بود ولی همین که دست به زبونشون نزدن خیلی حس فیلمو بیشتر کرده و منم خیلی حال کردم با این زبان، مخصوصا پابلو وقتی حرف میزد قشنگ میگرخیدم :D
کلا فوق العاده بود، به جرئت میتونم بگم بعد از این همه سریال دیدن این یک تجربه خیلی ناب و جدیدی بود که از ذهنم اصلا نمیره :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر