T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
کلا arrow رو برای فان و خنده میبینم ، تو کل سریال فقط همون چند ثانیه فلش بک هاش خیلی جذابه ...
حوصله سریال سوپر هیرویی ندارم .

مهدی جان اگر فردا پس فردا ته دیگ سریالهای فانت به ته دیگ نمیخورد و 100 در 100 تصمیم به دیدن فلش نمیگیری مشکلی ایجاد نمیکنذ :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یعنی واقعا بازیگر بهتر و خوش قیافه تر واسه نقش هاوکمن تو سریال های cw نبود . یکی رو آوردن که مثل میمونه و تازه استیل بر میداره انگار خیلی خوشتیپه . بازی اش هم بده .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
فکر کنم قسمت 8 فلش رو باید اول ببینم بعد arrow .
فقط چیزی که هست من اصلا فلش رو نمیبینم ، قسمت 8 رو ببینم کافیه دیگه ؟
فلش همیشه یک روز زودتر پخش میشه در نتیجه اول فلش باید دید بعد ارو.
فلشم خودش بنظرم اصلا با وضعیت الان ارو قابل قیاس نیست، خیلی بهتر از ارو هست از هر نظر، داستانش مثل ارو کشکی نشده همینطور شخصیتاش مثل ارو درپیت نیستن فصل اولش بنظر از نظر داستانی بهترین داستان رو بین سریالای سوپر هیرویی داشت فصل دومشم خوب شروع شده با یک شخصیت منفی خفن در کل ارزش دیدن داره ولی چون مال CW هست احتمال اینکه تا سیزن بعدی گند بزنن تو همه چیزش زیاده :|

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
بله متاسفانه کنسل شده و داستان تو فصل 3 به اتمام میرسه.
بازیگر نفش اصلی ش برای بازی در فصل آینده GOT قرارداد بسته بود و کنسل شد.
ولی من شنیدم توسط نتفلیکس قراره دوباره بقیهش رو بسازن.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بازیگر نفش اصلی ش برای بازی در فصل آینده GOT قرارداد بسته بود و کنسل شد.
ولی من شنیدم توسط نتفلیکس قراره دوباره بقیهش رو بسازن.
فقط شایعه بود که نقش Euron Grejoy و بازی میکنه که اصلا قوی نبود و الان کلا بازیگرش یک نفر دیگست!

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
اپیزود 8 فارگو رو الان دیدم . فوق العاده بود . من این فارگو رو میخواستم :d
اینی که میگید دیگه true story نیس چیه جریانش ؟ ینی سرکاری می نویسه ؟

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
نمیدونم قبلا معرفی شده یا خیر !
سریالی رو شبکه FX داره تیه میبینه برای سال 2016 که از 2 February شروع خواهد شد در زمینه جنایی و کاراگاهی.به نام American Crime Story

بازیگران بسیار خوبی داره که به جان تراولتا - Cuba Gooding, Jr. و David Schwimmer بازیگر سریال friends و band of brothers میشه اشاره کرد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,380
نام
Matthew
من بعد از دیدن اپیزود 8 و 9 Hannibal سردرد شدیدی گرفتم، بعد از اینکه سریال تموم شد یخورده غذای "طبیعی" خوردم حالم بهتر شد :| :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
فصل سه فارگو قراره به قرن 21 برگرده. چند سالی بعد از فصل یک که تو سال 2006 میگذشت، و چند سالی قبل از زمان حال تا " This is a true story " همچنان حفظ بشه. ( برای "بر اساس ماجرای واقعی" بودن باید چند سالی از "ماجرا" گذشته باشه )
گفتن فصل سه به فصل یک و دو ارتباط داره و احتمالا یه سری از کاراکترای فصل یک و حتی شاید دو دوباره برگردن.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
هانیبال رو من پیشنهاد نمیکنم کسی ببینه.
با اینکه سریال کم نقصی هست ولی واقعا روی روحیه آدم تاثیرات مخربی میذاره.
من یه فصلشو دیدم داشتم افسردگی میگرفتم.
کات کردم:d

- - -ویرایش - - -

الان دو سریالی که در بین این همه سریال تکراری و بدون جذابیت منو امیدوار کردن. همین فارگو و true detective هستش.
سریالهای فوق العاده این با اتمسفر منحصر به فرد.و تم داستانی جذاب.
عاشقشونم.
بعد بریکینگ بد و دکستر تنها سریال هایی هستن که منو به همون اندازه جذب خودشون کردن.
راستی better call saul هم خیلی عالیه.
سریالهایی مثل واکینگ دید و GOT و arrow و چندتا سریال دیگه برام معمولی بدون جذابیت شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر