esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
يه لذت وصف نشدني داره اين the leftovers
مخصوصا شب اونم تنها ببينيش، اهنگاش خيلي با اتمسفر و بازي بازيگرا مچ شده
هركي ميخواد بره سمت سريال اصلا به متاش نگاه نكنه يه چيزيه خاص،
از دستش ندين

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان سریال House M.D چه طوره ؟ Person of Interest چی ؟
من نمیدونم دیگه چی دانلود کنم :|
فایملی گای - آرچر - گیم اف ترونز - the wire - mr robot - bb - TWD - FTWD هر چی دم دستم بود دانلود کردم.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چقدر آمار بیننده های فارگو پایینه. قسمت دومش بیننده هاش به یک میلیون نفر هم نرسید و کم بیننده ترین قسمت تو کل سری بود.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
قسمت 4 walking dead کسی ندیده:d
دوستان این سریال گاتهام چه جوریاس؟
از بتمن و داستان هاش خوشم میاد اگه در مورد اونه دانلود کنم:>
راجبه گذشته ی بتمن و gordon و بقیه ی شخصیت های معروفِ کامیکِ,چجوری به قدرت رسیدن و نوجوونی و بچگیشون چه شکلی بوده!
درکل سریال خوبیه مخصوصا فصل دومش که خیلی بهتر و هیجانیتر از فصل اولش شده

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
کدوم فصل اش رو ؟ ساندترک منظورت آهنگ هایی که ریچتر برای سریال ساخته یا آهنگ های لایسنس شده که توش می گذارن مثل عنوان بندی فصل دو و پایان اپیزود ها ؟

فصل دوم . بیشتر ساندترک های لایسنس شده منظورمه ، ولی موسیقی خود سریال هم باشه استقبال میشه .
مثلا این آهنگ تیتراژ شروعش خیلی خوبه .
let the mystery be by iris dement . گویا .

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
چقدر آمار بیننده های فارگو پایینه. قسمت دومش بیننده هاش به یک میلیون نفر هم نرسید و کم بیننده ترین قسمت تو کل سری بود.
من که به شدت از فصل دوم خوشم اومده. دیدنش مخصوصاً تو این هوای سرد و اون حال و هوای سریال خیلی می چسبه :bighug:(ترجیحاً همراه با یک فنجون نسکافه یا جایی داغ :D)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فصل دوم . بیشتر ساندترک های لایسنس شده منظورمه ، ولی موسیقی خود سریال هم باشه استقبال میشه .
مثلا این آهنگ تیتراژ شروعش خیلی خوبه .
let the mystery be by iris dement . گویا .

اکثر ساندترک ها این آهنگ هارو نمی گذارن . مگر این که چه شود3 4 بار پخش بشه که بگذارنش (تو فیلم ها جداست ) یا مثل ترو دیتکتیو خواننده اصلی اون رو انحصارا برای سریال نوشته باشه و خونده باشه . مثلا من خودم ساندترک 3 دیسکی لاست رو گرفتم برای همین آهنگ های لایسنس شده ولی نداشت . نمی دونم با زیرنویس می بینی یا نه ولی اونی که من دانلود می کنم اسم آهنگ هارو هم داره. تنها راه اش اینه که بری تک تک بزنی .

ساندترک فصل دو که هنوز نیومده ولی ساندترک فصل یک تو سایت ها هست اگه خواستی بدم بهت . هرچند با یک سرچ پیداش می کنی . خود من که فصل یک رو یک اپیزود دیدم ساندترک اش رو زدم . لامصب عالی بود به خصوص ترک departure اش که کلا با روح و روان آدم بازی می کنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
star-trek-tv-series.jpg

سری جدید استار ترک قراره 2017 از CBS پخش بشه.
Star Trek New Star Trek Series Premieres January 2017
---
Steaven Moffat هم گفته واسه 14 فصل برای Doctor Who برنامه داریم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ارو چقدر خوب بود . یعنی ایکاش کنستانتین رو میدادن دست cw . رسما این قسمت کل کاراکتر های سریال رو زده بود کنار . در این که سریال کنستانتین خیلی خوب نبود شکی نیست ولی واقعا مت رایان خوراک نقشه . حالا امیدواریم مثل فلش که دیگه کراس آور هاش تقریبا به صفر رسیده و در حد اشاره کلامیه نباشه و هر از گاهی این عزیز دل رو ببینیم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بر عکس اپیزود های قبل این یکی خسته کننده بود.
خب ما چیکار کنیم که مورگان چوب بازی رو از کی یاد گرفته8-|
فقط اخرش خوب بود.ائنجا که یارو میگفت دروازه رو باز کنید صدای ریک بود:d
به نظرم گلن هم میمیره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
این doctor who از کجاش شروع کنیم دیدن /؟ من یه قسمت هم ندیدم اصلا نمیدونم قضیه چی هست !
بهترین حالت بنظرم اینه که از فصل 5 شروع کنی چون کیفیت و جلوه ها ویژش خوبه ولی اگه بشینی از فصل 1-2 شروع کنی با یک کیفیت پایین و جلوه های ویژه خیلی قدیمی روبرو میشی و همون اول دراپش میکنی :D
من خودم از 5 شروع کردم تا آخر دیدم بعد برگشتم از سیزنای اول تا 5 دیدم مشکلی نداشتم :D
------------
بر عکس با این اپیزود واکینگ دد خیلی حال کردم :D
با اینکه از این مدل اپیزودا خیلی داشته و واسم خسته کننده بود این یکی نمیدونم چرا خیلی روندش برام جالب بود.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
یکم زیادی تخیلی نشده؟ :|
پای Magic و چرا باز کردن. این Lazuras Pit هم کلا لوس شد ...

باو اینا از رو کمیک میسازن ! تو کمیک هم خیلی از این تخیلات هست ! کلا منطق فیلمهای سوپر هیرویی همینه ! نمیدونم چرا اینقدر گیر میدید ! پایه و اساس سریال و فیلمهای سوپر هیرویی از بیخ بدون منطقه !

خیلی چیزای تخیلی تر هم هست که هنوز نرسیدیم بهشون :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر