majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
چقد این گاتهام خوب شده :|
پارسال تا مرز Drop رفت... این فصل خیلی ازش راضیم
موافقم!

من خودم سر یکی دو قسمت مونده به آخر کلا دراپ کردم تا موقعی که قست دوم فصل دوم اومد دیدم انگار خوب شروع کردن دوباره پی ـشو گرفتم تا اینجا فصل دومشو خیلی خوب جلو بردن!
موضوعش مثل فصل اول نامشخص نامفهوم نیست و هدف درستی داره.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قسمت های اول و دوم The Knick هم مشاهده شد، شاید براتون خیلی جالب باشه که بگم این سریال مثل بقیه سریال های بیمارستانی از تمامی فرمول های همون سریال ها استفاده میکنه، رقابت پزشک ها، مشکلات شخصی، مثلث های عشقی و ... چیز های دیگه ای که تو امثال ER و GA و .. میبینید اما همین مواردی که تو اون سریال ها اکثرا باعث علاقه خانوم های خانه دار بهشون میشه تو این سریال به طرز استادانه‌ای جذاب و زیبا کار شده و اون حس مصنوعی و مسخره اون سریال ها رو نداره. حالا همونطور که قبلا هم مفصل توضیح دادم جو و فضا و فیلمبرداری و اون صحنه های جراحی Creepy( معادل فارسی مناسب پیدا نکردم) رو به این عنصر اضافه کنید تا بفهمید چه ترکیب بی نظیریه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
سریال هانیبال رو میخوام شروع کنم به دیدن ، میخوام بدونم واقعا ارزش داره چون میخوام با کیفیت خوب دانلودش کنم و اینکه چرا فقط بعد از 3 فصل کنسل شده این سریال ؟
من خودم هنوز فصل سوم رو ندیدم اما دو فصل اول خیلی خوبه مخصوصا فصل دوم رو من خیلی حال کردم باهاش.
اگه با جو جنایی خسته خشن روانیش کنار میای بشین ببین :D
دلیلشم اینه که به اون اندازه ای که انتظار داشتن بیننده نداشته و NBC هم کلا کارش کنسل کردنه :D گرچه بازم نزدنش وسطش و با یک پایان خوب سر و تهشو هم آوردن :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
یکی از بهترین سریال های جنایی که تا حال دیدم همین the killing بود .... داستان فوق العاده که شما تا لحظه ی اخر هم نمی تونی حدس بزنی قاتل کی بود

فقط تم محیطیش به شدت افسرده کننده و غمگین ... کلا این یه سریال دپرس کننده اما فوق العاده زیباست.

سريالي كه بتونه افسرده كننده عمل كنه و تم غمگينش رو به مخاطب هم به خوبي القا كنه،بايد به سازندش آفرين گفت.

كلا سريالايي كه تم سنگين دارن رو خيلي دوس دارم.آدمو به تفكر وادار مي كنن و صد البته موسيقي هاي متنشون برام مهمه...دوستان سريالي كه همچين پارامتر هايي كه گفتمو دارن چي پيشنهاد مي كنين؟ دوست دارم نظرتونو داشته باشم.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
همه چی این فصل گویای اینه که این فصل بهتره
شما شاید نیویورک رو بیشتر دوست داشتی

فکر نمی کنم به فضاش ربط داشته باشه . شاید چون کل تاکید فصل اول بر کاراکتر های درگیر کننده تری مثل کوین -کشیش-زن کوین و نورا و ... بود برام جذاب تر بود . این خانواده سیاه پوسته هیچ جذابیتی برام نداشتن . یعنی خدا روشکر که خانواده گاروی هنوز تو سریال بودن وگرنه اگه این ها می خواستن نقش اصلی باشن دراپش می کردم . باز خوبه از قسمت سوم دوباره راه افتاد سریال .

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
این فصل دوی گاتهام چقدر خوبه
یک سوال سریال داوینچی چطوریه خوبه ارزش دیدن داره شبکش استارزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از نظر من که 100 درصد ارزششو داره واقعا خوش ساخته داستانشم شاید عالی نباشه ولی جذابه
در کل چیزای جذاب زیاد داره!!!:d
شبکشم بله استارزه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این فصل دوی گاتهام چقدر خوبه
یک سوال سریال داوینچی چطوریه خوبه ارزش دیدن داره شبکش استارزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه از نظر تاریخی بودن و به حساب این که قراره ناگفته های زندگی این چهره ی مشهور رو ببینی بری سراغش میخوره تو ذوقت . در کل سریال خوشساختیه . مخصوصا برای ما گیمر ها دیدنش پیشنهاد میشه چون خیلی حال و هواش شبیه سری اساسینز کریده .

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
از نظر من که 100 درصد ارزششو داره واقعا خوش ساخته داستانشم شاید عالی نباشه ولی جذابه
در کل چیزای جذاب زیاد داره!!!:d
شبکشم بله استارزه

اگه از نظر تاریخی بودن و به حساب این که قراره ناگفته های زندگی این چهره ی مشهور رو ببینی بری سراغش میخوره تو ذوقت . در کل سریال خوشساختیه . مخصوصا برای ما گیمر ها دیدنش پیشنهاد میشه چون خیلی حال و هواش شبیه سری اساسینز کریده .
ممنون فقط یه اطلاعات در مورد تعداد فصل و قسمت هاش میدین و این که کی پخش میشه؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Limitless رو سه قسمت دیدم... گفتم دو قسمت دیگه تموم میشه! خیلی جذاب نیست. بعد امروز دیدم قسمت 6ش اومده :| مگه قرار نبود مینی سریال باشه و 5 قسمتی؟؟
الان که تا 22 قسمت تایید شده!!!

Droped (حسش نیست :D)

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
فکر نمی کنم به فضاش ربط داشته باشه . شاید چون کل تاکید فصل اول بر کاراکتر های درگیر کننده تری مثل کوین -کشیش-زن کوین و نورا و ... بود برام جذاب تر بود . این خانواده سیاه پوسته هیچ جذابیتی برام نداشتن . یعنی خدا روشکر که خانواده گاروی هنوز تو سریال بودن وگرنه اگه این ها می خواستن نقش اصلی باشن دراپش می کردم . باز خوبه از قسمت سوم دوباره راه افتاد سریال .

حرفتو پس میگیری تا آخر فصل D :

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چقدر فارگو خوب شده لعنتی . دو قسمت اول زیاد درگیرم نکرد مثل فصل اول . ولی الان بدچور فارگویی شده . قشنگ آماده باید شد تا از قسمت بعد طوفانی شه

- - -ویرایش - - -

ممنون فقط یه اطلاعات در مورد تعداد فصل و قسمت هاش میدین و این که کی پخش میشه؟

سه فصل هستش که فصل سه چند روز پیش به صورت کامل تو سایت ها پخش شده . ولی فقط یک قسمت اش رو زیرنویس کردن . دو فصل او تا جایی که یادمه 16 اپیزود بودن (هر فصل هشت تا ) ولی فصل سوم که فصل آخرشه 10 تا داشت . فکر می کنم بخوان هفتگی زیرنویس اش رو بدن

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
یکی از بهترین سریال های جنایی که تا حال دیدم همین the killing بود .... داستان فوق العاده که شما تا لحظه ی اخر هم نمی تونی حدس بزنی قاتل کی بود

فقط تم محیطیش به شدت افسرده کننده و غمگین ... کلا این یه سریال دپرس کننده اما فوق العاده زیباست.
پس حتما میرم تو کارش.
از این دست سریال ها و فیلم ها خوشم میاد.مثلا فیلم Prisoners هم تمش عالی بود.بارونی و دارک و سرد.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
نمی دونم چرا ولی به نظر اتفاقا leftovers فصل قبل خیلی بهتر بود . روایت بهتر . فضاسازی و شخصیت پردازی بهتر بود .

فصل یک برا من خیلی کسل کننده بود ، نظرمون کاملا مخالف همدیگست ! من تمام این ویژگی ها رو برا فصل دوم میدونم . فصل اول بنظرم 3 قسمتش اضافی بود اصن ... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر