majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
دقت کردین بار30یا30 سریال داره بیشتر میشه ؟ حالم بهم خورد :-&
دقیقا نکته ای که منو خیلی جذب میکنه :D البته باید اهلش باشی تا حال کنی :D
کلا از اولی که سریال شروع میشه بار شدید سیـــاسی داره که توی اپیزودای بعدی باز بیشتر به کثافت کاری های سیــاسی اشاره میکنه یک چیزی مثل HoC!
دیگه از اون کاور F**K Wallstreet ـش مشخص بود چقد قراره سیــاسی باشه.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اوه این Daredevil جفدر خوبه!!!نتفلیمس داره کم کم تو دلم جا HBO رو می گیره...
خیلی با کیفیته, یعنی بعد از اون فیلم فاجعه ی بن افلک و سریالای قهرمانی چند سال اخیر مثل Flash و Arrow و ... که ارزش 5 دیقه وقت ندارن (برا من, نظر شخصی نزنین :d) این خیلی خوب بود. واقعا هم شخصیت پردازی هم بازیا همه چی سطح بالا بود. خیلی کار درسته neteflix از HOC بگیر تا مارکوپلو و این Daredevil...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,829
نام
مهراد
دوستان یه سوال
از قسمت 6 فصل سوم هانیبال دیدم که لوگو City اون پایین هست ، الان سریال دست این شبکه اس یعنی فصل چهارمش رو هم اینا قراره بسازن یا فقط پخشش اومده دست اینا ؟

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
مسلمانان سریال برسونید :d این the strain که قسمت 5-6 حوصلمو سر بد،چقدر وجود یه شخصیته ارمنیه یهودی ایده ی احمقانه ایه:| روندشم کنده،الکیم خواستن درامشم بکنن و روابط شخصیتارو در بیارن.
خواهشا سریالی معرفی کنید که مثه بنز بره جلو :d حوصله صحبت عاشقانه ی ساختگی ندارم!
اگه سریالی که معرفی کردی،حوصلمو سر ببره،بلاکت میکنم :d

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
مسلمانان سریال برسونید :d این the strain که قسمت 5-6 حوصلمو سر بد،چقدر وجود یه شخصیته ارمنیه یهودی ایده ی احمقانه ایه:| روندشم کنده،الکیم خواستن درامشم بکنن و روابط شخصیتارو در بیارن.
خواهشا سریالی معرفی کنید که مثه بنز بره جلو :d حوصله صحبت عاشقانه ی ساختگی ندارم!
اگه سریالی که معرفی کردی،حوصلمو سر ببره،بلاکت میکنم :d
چه سبکی میخای حالا ؟
OZ رو ببین از همون اول بدجور جلو میره قسمت اولشو ببین ، بعد دیدنش میری کل سریالو دانلود میکنی !

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
قسمت آخر TD چقدر بد بود :| این فصل کلا دو قسمت خوب داشت که از اون دو تا قسمت 7 به‌نظرم سومین قسمت خوب سریاله. این نیک خراب کرد. همین. :d

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خوب خدا رو شکر همون قسمت سوم دراپ کردم true bullshit رو :d با اون بازیگرا و داستان مزخرف این فصلش .
اینطور که بوش میاد زیاد چیزی از دست ندادم بلکه 5 ساعت دیگه از زندگیم هم هدر نرفت :bighug:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
دوستان یه سوال
از قسمت 6 فصل سوم هانیبال دیدم که لوگو City اون پایین هست ، الان سریال دست این شبکه اس یعنی فصل چهارمش رو هم اینا قراره بسازن یا فقط پخشش اومده دست اینا ؟

City شبکه کانادایی هست حق پخش هانیبال تو کانادا داره و پنج شنبه شب به وقت کانادا سریال پخش میکنه
ولی NBC چند وقت پیش زمان پخش سریال از پنج شنبه به شنبه انداخت ولی شبکه City زمان پخش سریال تغییر نداد و برای همین لینک هایی که از سریال میاد مال این شبکه هست
البته سیزن اول و دوم هم یادمه یه سری قسمت از این شبکه لینک هاش قرار داده می شد

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چرا انقدر Rick And Morty خوبه؟

قسمت سوم فصل دوم هم عالی بود. یجوری هست سریال که دوست داشتم سریال مثلا 10 فصلش اومده بود و من میشستم و همینجور قسمت های بعد رو Play میکردم.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
برعکس اکثر دوستان من با این فصل به شدت بیشتر از فصل قبل حال کردم, خیلی شخصیتا و مشکلاتشون واقعی تر بود ضمن اینکه فیلم هندی نبود مثل فصل قبل. این قسمت آخرم که دیگه کار آدمو میساخت, اون send نداشتن پیغامش, اون نتیجه ی آزمایش, وضعیت فرانک... واقعا به بهترین شکل تمومش کردن نه الکی تخیلیش کردن مثل آخر فصل قبل نه خواستن سر و تهشو با جملات فلسفی (و البته کلیشه ای) هم بیارن. از طرفیم مث فصل قبل نشون میده چقد دنیا اوضاعش خرابه و همیشه مهره های پایین دستی میسوزن ولی اصل کاریا هرروز قدرت و ثروتشون بیشتر میشه. در کل به نظرم فصل قبل خیلی خوب بود ولی این یکی عالی بود...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
آقا این مستر روبوت هر هفته پحش میشه دیگه؟آخه آی ام دی بی تاریخ پخشش رو عجیب زده....گفتم هر وقت تموم شد ببینم...
آره هر هفته پخش میشه تاخیر نداشته!
فقط نمیدونم چرا اسم اپیزودش یکی عقبه همیشه!
مثلا اپیزود اول تو IMDB اسمش E00 بود الانم اپیزود 7 ـمش اسمش E6 ـه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر