bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
آمار بیننده های قسمت دوم هانیبال 0.5 شد (1.6 میلیون بیننده ) که رکورد کم بیننده ترین اپیزود بین همه ی قسمت هاش از فصل اول تا الانه :| امیدوارم به mid season برسه حداقل. این جابجایی روز پخش از جمعه به پنجشنبه اوضاع رو بدتر کرده. فینال شرق و غرب NBA هم حالا دقیقا هر هفته تو همون روز و ساعت هانیبال داره پخش میشه :wallbash:
به نظرم هانیبال دیگه این فصل زیادی رفته تو فاز توهم
بیشتر از اینکه واقعیت ها نشون بده و به اصل مطلب بپردازه فقط داره توهمات ذهنی رو نشون میده

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
مثل اینکه ترودتکیتو یکم سیزن دوش ناامید کننده بوده :d حداقل سه اپیزود اول.
نقدای اولیه اش میکسه. برعکس فصل اول انگار این فصل خیلی شخصیت پردازی خوبی درکار نیست ( مخصوصا کاراکتر ریچل مک آدامز) و نباید انتظار کاراکترهایی در حد فصل قبل رو داشت. ( " there's no flow to the characters, no realism" )
زیاد بودن کاراکترهای اصلی هم کمکی به قضیه نکرده
کارگردانی جاستین لین هم ازش بد نگفتن ولی زیاد هم ازش تعریفی نکردن. این متنقد ورایتی گفته زیاد کلوز آپ گرفته که ادمو یاد وسترن های سرجیو لئونه میندازه ! درکنارش یه عالمه هم نماهای واید گرفته از اتوبان ها و بزرگراه ها که کنایه بزنه به عدم ارتباط در بین این همه شاهراه ارتباطی. گفتن بعد از سه اپیزود هنوز mystery خاصی وجود نداره و بیشتر، کاراکترا و مشکلات شخصی شون محور داستانه تا یه کیس یا قتل خاص.
درکل فصل دو بیشتر شکل فیلمای متوسط مایکل مان شده.

url

:D

حالا بقول پویا با 3 اپیزود نمیشه پرونده سریال رو بست ولی خب از همون اول معرفی فصل دوم هم امیدی نداشتم بهش:D باز آدم تا خودش نبینه نمیشه نظر قطعی داد.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
url

:D

حالا بقول پویا با 3 اپیزود نمیشه پرونده سریال رو بست ولی خب از همون اول معرفی فصل دوم هم امیدی نداشتم بهش:D باز آدم تا خودش نبینه نمیشه نظر قطعی داد.

کلا 8 اپیزوده 3 تاش وقتی خوب نبوده تو 5 تای دیگه میخوان چیکار کنن؟:d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
TD فصل یک هم دوتا اپیزود اول رو من دوست نداشتم! همش با خودم میگفتم این چیه ملت میبینن! :d یه آدمو سیگار بده دستش یک کیلو جمله فسلفی هم بده خورد ببیننده :d اما از قسمت 3 به بعد عاشقش شدم و واقعا منتظر فصل دو بودم.:d

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
آقا رفتیم تو فاز FOLLOWING
بیرون بیا هم نیستیم یه چند وقت ...
جو خوبی داره...آهنگاش نقطه ی عطفشه !!
آهنگ های deftoons , Sepultra و موزیکای متالش...غوغاس غوغاس ....لیلاس لیلاس :d

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
نمیدونم چه تاثیری روی NBC داره ولی Nielsen Ratings جدیدا توییتهایی که همزمان با پخش شدن اپیزود یه سریال ارسال میشن رو هم محاسبه میکنه...
Hannibal بین Top 5 Twitter TV Ratings (Series and Specials) رنکِ سوم رو داشته...

سریال الان قشنگ هنر خالص به شمار میره!:|:d
چه قدر اون صحنه ی walking heart sag فوق العاده بود...خیلی حس silent hillی داشت...:d
"You don't know Whose side I'm on." سر این جمله من یهو صاف نشستم...:d قیافه ی hugh dancy عالی بود...

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
این هانیبال انقد به طرز مشکوکی خوبه که من حین دیدنش احساس میکنم یا زلزله میاد سقف خراب میشه رو سرم یا سیل میاد یهو یا ... از این افکاری که زمان خوشی بسیار زیاد میاد تا بهت بگه یه اتفاق بدی الان میفته تا خرابش کنه :D
این ابیگیل هابز چه قدر خوشگل قرار گرفته وسط این سریال،این ابیگل چرا انقدر جاش قشنگه تو این سریال آخه؟:D

در مورد اون قسمتی که کشیشه تو کلیسا ابیگل رو میبینه و با توجه به صحبت های برایان فولر در مورد این قضیه،به نظرم این قسمت هم جزو توهمات ویل بوده،یعنی حتی «نگاه کردن کشیش به ابیگیل» رو هم ویل توهم میزنه.

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
آقا رفتیم تو فاز FOLLOWING
بیرون بیا هم نیستیم یه چند وقت ...
جو خوبی داره...آهنگاش نقطه ی عطفشه !!
آهنگ های deftoons , Sepultra و موزیکای متالش...غوغاس غوغاس ....لیلاس لیلاس :d
حاجی تا بهش عادت نکردی بیا بیرون چون ساخت ادامه ی این سریال کنسل شده :|:D

آقا madmen چجور سریالی هست ؟!
این سریال یک دارم آمریکایی هست که داستانش مربوط به دهه ی 60 میلادی میشه.

7 فصله و به اتمام رسیده. اگه طرفدار درام هستی شدیداً توصیه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر