Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقایون بینِ این سریال هایِ کمدی که الان دارن پخش میشن کدومشون ارزش دیدن دارن و واقعا خنده دارن؟!!!:d
سیزن 2 mom و brooklyn nine-nine تموم شده,افسوردگی گرفتم!:|

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ماه پیش که Mad Men تموم شد با خودم گفتم هیچ سریالی با این Depth دیگه بوجود نمیآد، ولی این هانیبال قشنگ داره مخالف حرف من رو ثابت می کنه :D هر قسمت با اون موسیقی فوق العاده و آرت استایل عجیب با روح و روانت بازی می کنه بعدشم که تموم می شه همینطوری سه چهار دقه الکی زل می زنی به تلوزیون! چیه این آخه :D

تازه این دو قسمت با قسمت هفته دیگه به نظرم شروع فصله، شاید دیگه ندیدم مثل فصلهای پیش 4-5 تا رو با هم دیدم :D

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
فوق فوقش اینه که یه شخصییت اصلی بمیره که دیگه کاملا واسمون عادی شده :D

هر کی مُرد فقط جان اسنو نمیره برای من کافیه!:d من از همون سیزن 1-2 جان اسنو برام شخصیت محبوب و اصلی سریال بوده، بمیره دیگه این سریال رو میزارم کنار:d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
مثل اینکه ترودتکیتو یکم سیزن دوش ناامید کننده بوده :d حداقل سه اپیزود اول.
نقدای اولیه اش میکسه. برعکس فصل اول انگار این فصل خیلی شخصیت پردازی خوبی درکار نیست ( مخصوصا کاراکتر ریچل مک آدامز) و نباید انتظار کاراکترهایی در حد فصل قبل رو داشت. ( " there's no flow to the characters, no realism" )
زیاد بودن کاراکترهای اصلی هم کمکی به قضیه نکرده
کارگردانی جاستین لین هم ازش بد نگفتن ولی زیاد هم ازش تعریفی نکردن. این متنقد ورایتی گفته زیاد کلوز آپ گرفته که ادمو یاد وسترن های سرجیو لئونه میندازه ! درکنارش یه عالمه هم نماهای واید گرفته از اتوبان ها و بزرگراه ها که کنایه بزنه به عدم ارتباط در بین این همه شاهراه ارتباطی. گفتن بعد از سه اپیزود هنوز mystery خاصی وجود نداره و بیشتر، کاراکترا و مشکلات شخصی شون محور داستانه تا یه کیس یا قتل خاص.
درکل فصل دو بیشتر شکل فیلمای متوسط مایکل مان شده.

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
هانیبال قشنگ تبدیل به یه اثر هنری شده!!! o:-) فوق العاده ست :| ماشالله هر فصل هم بهتر از فصل قبل
هر قسمت که ازش میبینم تا یه روز دارم بهش فکر میکنم !! بنظرم بهترین مورد این سریال انتخواب بازیگر هاست!! بازی مدز میکلسن و بازیگر ویل گراهام خارق العادست !! خود هانیبال با چنان غلظتی صحبت میکنم که با روان من بازی میکنه! :bighug: فیلم برداری سریال و افکت های هر قسمت هم شاهکاره!! =d> هر قسمت انگار داریم فیلم سینمایی میبینیم :love:
به جرعت میگم ندیدن این سریال گناه کبیرست!! :wink1:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
آمار بیننده های قسمت دوم هانیبال 0.5 شد (1.6 میلیون بیننده ) که رکورد کم بیننده ترین اپیزود بین همه ی قسمت هاش از فصل اول تا الانه :| امیدوارم به mid season برسه حداقل. این جابجایی روز پخش از جمعه به پنجشنبه اوضاع رو بدتر کرده. فینال شرق و غرب NBA هم حالا دقیقا هر هفته تو همون روز و ساعت هانیبال داره پخش میشه :wallbash:

آخرین ویرایش:

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
اَه، مطمئن بودم هیچ کدوم از فصل های True Detective به فصل 1 نمیرسن! فصل 1 فقط به خاطر متیو مک کاناهی شاهکار شده بود، اگه می خوا دوباره سریال قوی بشه باید دوباره از بازیگرهای فصل اول استفاده کنن!
آخه وقتی واسه فصل دوم پ**ن استار استخدام کردن توقعی نیمشه داشت، کسی فصل 1 رو به خاطر مشکلات اخلاقیش دنبال نمی کرد، داستان و شخصیت پردازی و بازی متیو و وودی تنها دلایل موفقت فصل 1 بودن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر