U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
به خاطر همین اپیزود 8 ، حداقل سریال تا 4 فصل همین آمار ببیننده رو حفظ میکنه :d یعنی خوب بلد جوری اپیزودهای اخر رو تموم کنن که ملت اصلا یادشون نیاد اپیزودهای قبلی چطوری بود :d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
به خاطر همین اپیزود 8 ، حداقل سریال تا 4 فصل همین آمار ببیننده رو حفظ میکنه :d یعنی خوب بلد جوری اپیزودهای اخر رو تموم کنن که ملت اصلا یادشون نیاد اپیزودهای قبلی چطوری بود :d

من همون اول فصل پنج گفتم كه گيم راه واكينگ دد شدن پيش گرفته كسي توجه نكرد :d دقيقا مشابه واكينگ دد كه كل فصل رو آبي مي بندند به سريال ولي يكي دو قسمت آخر رو جوري درست مي كنند كه فرياد وا مصيبتا وا هيبتا از فن هاي محترم بيرون بياد:d
ولي خودمون عجب قسمت فوق خوفناكي بود

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
دوستان من فقط دوشنبه ها سریال دارم :D
سریالا که دنبال میکنم Penny Dreadfull و Salem و GOT هست که ، خیلی هم خوبن .
هر سریال خوش ساختی باشه ، دوست دارم ، لوکیشن های عالی ، بازی عالی + داستان گیرا . اینا مهمن :D
یک چندتایی بمن معرفی کنید ، البته برای تابستون ، فعلا که فصل امتحاناس :D

و اما Hanniball 3june قرار بود پخش بشه دیگه ؟ پس میشه 4 شنبه همین هفته ، هوررا :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
93c9187889f6774371168fb72c3ef7f925f27ab3.jpg

این نگاه از اون نگاهای «مو سیخ کن» بود! یکی از پر جذبه‌ترین سکانس‌های سریال همین نگاه معنادار و خط و نشون کشیدنش برای Snow بود.

پ.ن:
IGN هم به این قسمت نمره 10/10 داده.

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این قسمت GOT ترکوند !
شمشیر والریان مربوط به تارگارین ها بود دیگه ؟ فک کنم به دراگون و ... ربط داشته باشه !
مورد بعدی هم فکر کنم دنریس هم باید بیاد توی این بتل !
و مورد آخر ، فکر نکنم استنیس با بولتون ها درگیر بشه ! بنظرم شکست میخوره ! این رمزی میخواد وقتی اینا خواب و ضعیف و داغونن ، همشونو سلاخی کنه !

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
دوستان من فقط دوشنبه ها سریال دارم :D
سریالا که دنبال میکنم Penny Dreadfull و Salem و GOT هست که ، خیلی هم خوبن .
هر سریال خوش ساختی باشه ، دوست دارم ، لوکیشن های عالی ، بازی عالی + داستان گیرا . اینا مهمن :D
یک چندتایی بمن معرفی کنید ، البته برای تابستون ، فعلا که فصل امتحاناس :D

و اما Hanniball 3june قرار بود پخش بشه دیگه ؟ پس میشه 4 شنبه همین هفته ، هوررا :D
منم مثل یکی از دوستان که قبلا گفت Leftovers رو پیشنهاد میکنم چون ظاهرا به بازی و فضاسازی و داستان خیلی اهمیت میدی. سریال اکشن نیست و ریتم سریعی نداره ولی به شدت فضاسازیش عالیه, بازیا بی نظیره و داستان خیلی خوبی داره. ضمن اینکه توی سریال از موزیک شاهکار Max Ritcher هم میتونی لذت ببری :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان میشه درمورد utopia توضیح بدین!
با توجه به کنسل شدن سریال ارزش داره 2 فصلش رو ببینم ؟؟
همچنین درمورد سریال rome.
ممنون

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
GOT میاد کل یک فصل رو ضعیف می سازه بعد یکدونه ایپزود خیلی عالی اون آخر کار می ذاره که کلا مخاطب هاش رو نگه داره،خب این چه کاریه واقعا؟یعنی کسی واقعا می تونه باور کنه صحنه های جنگ اپیزود 5 و اپیزود 8 ماله یک سریال یکسان هستن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر