r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این قسمت خیلی خوب بود ، مبارزات میره برای آخر فصل ! این رمزی خیلی هروم ... ! این تیان هم تو این صحنه آخر منتظر بودم یک حرکتی چیزی بزنه ... ولی ...

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یعنی این بولتون ها خصوصا اون حروم ... از جفری هم نفرت انگیز ترند من فکر کنم نئون گریجوی انتقام سختی از این حرومی بگیره حالا شاید مثل سگ ازش بترسه ولی آخر کار بد بلایی سرش میاره
هنوزم منتظرم استانیس حمله کنه خاندان بولتون رو نابود کنه واقعا نفرت انگیز و کثیفند

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
Supergirl
170px-BenoistSupergirl.jpg

Trailer:
http://srv1.resave.ir/download/2015...naXJsX19fRmlyc3RfTG9va19yZXNhdmUuaXIud2VibQ==
امروز موفق به دیدن تریلرش شدم:x خیلی سریال خوبی به نظر میاد:x
طبق گفته ها و شنیده ها گویا قراره با ارو یا فلش هم کراس اور بشه
به شدت منتظرشم:d

- - -ویرایش - - -

الان تازه تریلر Legend of tommorow رو دیدم :| جواب بعضی از سوالات قسمت آخر Arrow رو هم میداد اما باز یک سری سوالات دیگه ایجاد کرد :|
استفن آمل میگه آخرین باریه که لباس Arrow رو میپوشم و دیگه معلوم نیست تو فصل 4 چه اتفاقی بیوفته در صورتی که تو تریلر:
با سارا و اتم و فلش و دوستان جمع شدن تیم درست کردن :| در نتیجه باز قضیه ول کردن شخصیت ارو رو نقض میکنه :|
نه ول کردن شخصیت ارو رو نقض نمیکنه! شخصیت ارو رو ول میکنه و به گرین ارو تبدیل میشه:d لباسش تقریبا همون شکلیه ولی با کلی قابلیت های خفن:d
توی اون قسمت فلش هم که روزنامه رو نشون میدادن اگه دقت کنی نوشته گرین ارو و هاک گرل و... با دکتر ولز میجنگن
تو بازی Injustice هم اگه بازی کرده باشی میبینی که Green Arrow هست نه Arrow
کلا این اررو ای که تا حالا تو سریال دیدیم یه حالت بتا:d از اون چیزی هست که اولیور در آخر بهش تبدیل میشه و میشه Green Arrow

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
حس میکنم جفری خیلی شاه بهتری بود نسبت این احمق :|
خاک تو سر اون تئون گریجوی هم کنن! خیلی وقت ـه ازش قطع امید کردم ولی امیدوار بودم این صحنه آخر یه حرکتی بزنه ! :D

- - -ویرایش - - -

فقط یه نکته ی دیگه در مورد قسمت 5 فصل 5 که ممکنه یه چیزیو در مورد جان اسنو ثابت کنه
موقعی که measter amond به جان میگه kill the boy and let the man be born برای اینکه نصیحتش کنه این جمله رو قبلاً به یک نفر دیگه هم گفته بود خواننده های کتاب میدونند که Aegon the unlikely بود که استاد ایموند اینو به ایگان گفته بود موقعی که خودش از پادشاه شدن کناره گیری کرد و گذاشت برادر کوچکش پادشاه بشه
خب این نشونه چی میتونه باشه شاید جان هم تارگرین باشه با این حساب پس نمیشه با اطمینان گفت اما برای من عجیبه که این جمله رو اموند به ایگان گفته بود حالا اومد به جان اسنو گفت

میشه وقتی میخوای از کتاب اسپویل کنی، بنویسی بالاش !؟؟؟؟؟!
یکی ادیت کنه این پست رو !! عجـــب !!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بالاخره موفق شدم فصل اول Bloodline رو کامل ببینم.فوق العاده بود.همون چیزی که انتظارش رو داشتم.
داستان خیلی آروم و سرموقع روایت میشه و اتفاقات ریز و درشتی که در طول قسمت میوفته یا فلش بک یا فلش فوروارد هایی که بعضی وقتا نشون میداد به افزایش هیجان کمک میکردن.
Ben Mandelson فوق العاده بود.هر صحنه ای که حضور داشت من از شدت هیجان تب میکردم!قطعا لیاقت یه Emmy رو داره.
بقیه کست هم بازیهاشون فوق العاده بود.
با این پایان معرکه ای هم که فصل اول داشت،فصل دوم جای پیشرفت خیلی زیادی داره.

کیفیت سریال یک لول بالاتر از بقیه سریال هایی بود که تابحال دیدم.الان جایگاهی در حد فصل اول True Detective رو برای من داره این سریال.
اینجا هم من متاسفانه ندیدم تابحال راجع بهش صحبت بشه.حتما ببینیدش.به هیچ وجه از دستش ندید.

فقط من متوجه نشدم اونی که لباس Rayburn House رو داشت و جان و کوین رو میپایید وقتی که مواد ها رو تو خونه دنی جاسازی میکردن کی بود؟
نقش این یارو کاراگاهه رو هم بیشتر کنن.تنها کسیه که میتونه سر از قضیه دربیاره.

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
یعنی این قسمتو دیدم اعصابم بهم ریخت :-&
اخ اخ این جان اسنو بیان سر این رمزی حرومز..اده رو بزنه )x
به یه سرسی امید داشتم اونم پرپر شد :(

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
این قسمت عالی بود یه جورایی تا الان بهترین قسمت فصل پنجم بود :d
این رمزی یکی از اعصاب خوردکن ترین شخصیت هایی هستش که فک کنم تاحالا تو سریالا دیدم! 8-|
یه حسی بهم میگه آخر سر تئون میزنه این رمزی رو میکشه :d

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
حس میکنم جفری خیلی شاه بهتری بود نسبت این احمق :|
خاک تو سر اون تئون گریجوی هم کنن! خیلی وقت ـه ازش قطع امید کردم ولی امیدوار بودم این صحنه آخر یه حرکتی بزنه ! :D

- - -ویرایش - - -

میشه وقتی میخوای از کتاب اسپویل کنی، بنویسی بالاش !؟؟؟؟؟!
یکی ادیت کنه این پست رو !! عجـــب !!
نه نمیشه چون اسپویل نبود این فقط یک نکته ی کوچیک بود و نگران هم نباش از کتاب history got بود از کتاب های اصلی نبود :) حالا نمیدونستم باید اسم اون رو هم میبردم خیلی ضایع بود دیگه اگه چیزی ناراحتت کرده بگو عوضش می کنم

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
نه نمیشه چون اسپویل نبود این فقط یک نکته ی کوچیک بود و نگران هم نباش از کتاب history got بود از کتاب های اصلی نبود :) حالا نمیدونستم باید اسم اون رو هم میبردم خیلی ضایع بود دیگه اگه چیزی ناراحتت کرده بگو عوضش می کنم

رسما داری میگی تو "کتاب" به طرف این حرف رو زده => "این میشه" ... چطوری این اسپویل نیست؟
عوض کردنش فایده نداره دیگه... یه "کتاب" نوشتن تو اون تگ اسپویلر سخت نبود!

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
یعنی پنج فصل از سریال گذشته شما هنوز تجربه نشده واستون و انتظار دارید یه اتفاق لذت بخش بیافته و عدالت اجرا بشه و راحت استنیس بلتون هارو نابود کنه؟ :d
با سابقه ای که این سری تو حرص دادن مخاطب داره بعید میدونم راحت همچین اتفاقی بیتفته :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر