majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
the messenger هم کنسل شد که. کلا چهار قسمت از پخش شده کنسل شد :|
تقصیر خود CW ـه!
سوپرنچرالو اینقدر طولانی کرده بعد باز میاد یک سریال دیگه میسازه حول محور همون داستانای شیطانی و ...بعد طرفدارم پیدا نمیکنه بعدم میزنه کنسل میکنه :|

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
Didn't see that coming :D
واقعا توئیست غیر قابل پیش بینی بود:D حداقل تا 5 دقیقه آخرش:D

فک کنم با این وضعیت فصل بعد لیز بره تو دار و دسته رد!کلیف هنگر این فصل فک کنم همین باشه.
خدا کنه یه اتفاقی هم بیفته ما بفهمیم رابطه رد با لیز چیه.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
من هر قسمتی که از بیگ بنگ تئوری میبینم، بیشتر تو این فکرم که اون آهنگ اولش رو شلدون و لئونارد دارن میخونن یا کس دیگه، الان سرچ زدم تو اینترنت و باورم نمیشه که این سریال ویکی داشته باشه برای خودش. The Big Bang Theory Wiki

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
فک کنم با این وضعیت فصل بعد لیز بره تو دار و دسته رد!کلیف هنگر این فصل فک کنم همین باشه.
خدا کنه یه اتفاقی هم بیفته ما بفهمیم رابطه رد با لیز چیه.
رد باباشه دیگه!:D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
رد باباشه دیگه!:D

منم همین فکرو میکنم،ولی اگه اینطور باشه که دیگه هیجانی نداره.:d
همه لذت سریال به همین توییست های خفنشه،که اگه رد باباش باشه واقعا بی مزه میشه.
ایشالا که نباشه:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
منم همین فکرو میکنم،ولی اگه اینطور باشه که دیگه هیجانی نداره.:d
همه لذت سریال به همین توییست های خفنشه،که اگه رد باباش باشه واقعا بی مزه میشه.
ایشالا که نباشه:d
چرا نداشته باشه!؟:-/ کلا این رابطه ای که بینشون الان هست، با مشخص شدن هویت رد واسه لیزی از بین میره. حالا هر رابطه ای میخوان با هم داشته باشن.
ضمن اینکه اخر این فصل (یا تو فصل بعد) که مشخص بشه کاتارینا راسکوا (مامان لیزی و زن رد احتمالا:D )زنده است و وارد داستان بشه دوباره توییست های خفنش شروع میشه:D
البته یه کم زیادی شبیه به Alias میشه این پلات ولی خب بیشتر از 10 سال از اون سریال گذشته و مشکلی نیست:D

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اینا فک کردن ما به این راحتیا هایپ میشیم . وقتی الیور شمشیر میره توی شکم و دل و رودش و زنده زنده میاد و راه میره دیگ توقع دارن با یه گاز به اسم ویروس که خون از دماغ هیچ کسی هم نیاورد و فقط بیهوششون کرد ما هایپ بشیم . پووووف

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
فصل دوم Agents of Shield هم تموم شد.
فیناله ی یک ساعت و نیمش از کل A:Age of Ultron بهتر بود!
اگر دنیای سینمایی مارول رو دنبال میکنید یا حتی اگر کوچکترین علاقه ای به سوپرهیرو ها دارید، این سریال رو از دست ندید.
برای دسته ی اول که جزو واجباته، چون هم داستان یکی از اعضای Avengers هست هم پایه ی فیلم Inhumans.
تحمل کردن فصل اول واقعا ارزشش رو داره.تو فصل دوم به جرئت میگم که یدونه اپیزود بد هم نداشت.
موهبت بزرگی مثل فصل دوم این سریال رو از خودتون دریغ نکنید.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
^^
من دو سه تا اپیزود دیدم، به این نتیجه رسیدم که اصلا نمیشه این شخصیت های مونثش رو تحمل کرد (به جز اون دانشمنده!) فلذا دیگه ادامه ندادم! واقعا غیر قابل تحمل بود بازیشون. یعنی من که با بازی لورل و خواهر الیور تو Arrow چندان مشکلی ندارم، بازی اون دو تا تو Marvel Agent of Shield برام غیر قابل تحمل بود!:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
شما هم خسته نشدید بعد از این که هر کی داره افت کیفیت سریال حرف می زنه می گید دراپش کن؟ :D حق شکایت هم ندارن دیگه مردم جدیدا! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر