majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا من تیزر ترو دتکتیو رو دوست داشتم! :d
دوستان این better vall saul چطوره؟ :d می دونم جسارت کردم،ولی گفتم یه انگیزه بهم بدین بد نیس :d
من آخرین سریال شاخی که دیدم،فارگو بود! و اینکه house of cards رو هم ندیدم هنوز (یعنی ببینم؟ :d ) و اینکه چرا این هنیبال لعنتی نمیاد؟! :d و در نهایت یه سریال شاخ اگه اومد معرفی کنید،زله شدیم ...
Better Call Saul تا الان بنظرم بهترین سریال امسال بوده حالا مگه اینکه در آینده got یا ... نظرمو عوض کنن :D 100% پیشنهاد میشه! غیر از ارتباط شخصیتی ربط خاصی هم به بریکینگ بد نداره ولی اگه بریکینگ بدو دیده باشی خیلی بیشتر حال میکنی مطمئنن :D
House of Cards ـم اگه به سریال با داستان سیــاست و اینا علاقه مندی حتما ببین.

آخرین سریالی هم که اومده و گویا چیز خفنی هم از کار در اومده Daredevil هست :D
----

Daredevil اپیزود اولشو الان دیدم خیلی خوب بود! بازیگری خوبی داشت و همینطور فضا و فیلمبرداریش هم خوب بود در کل سریال آینده داری هست :x

- - -ویرایش - - -

Daredevil ep1:
عالی بود آقا عالی یعنی به همه پیشنهاد میگنم ببینن کار گردانی صحنه های اکشنش خیلی خوب بود به نظرم اون فضای تینیج CW رو اصلا نداره.
خلاصه من خیلی حال کردم.
آره خوب این یک واقعیته :D Cw به خاطر محدودیت سنی که داره و کارگردان نمیتونه حتی نصف خشونتی که همین قسمت اول DD داشت رو روی سریالاش پیاده کنه! شاید اگه Arrow و Flash هم زیر دست FX یا Netflix ساخته میشدن خیلی کارای تر و تمیز تری از کار در میومدن چون محدودیتی در کار نبود! ولی دیگه چه میشه کرد DC زوم کرده رو CW سریالاشو میده دست این شبکه!

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
اقا این daredevil خیلی خوب بود اصن روی arrow و the flash رو کم کردن فک کنم ، ولی فقط نمیفهمم چرا یهو 6 قسمتش پخش شد ؟

چون شبكش netflix اينترنتيه همه قسمت هاش با هم مياد كه 13 قسمت هست مثل بقيه سريال هاي اين شبكه مثل HOC

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
صحنه پایانی قسمت دوم Daredevil خیلی خوب بود. یه الهام گیری قشنگ از صحنه معروف راهرو Oldboy بود ولی باز با اینحال خیلی جذاب و خفن از آب در اومده بود.

Mamad_Chelsea

کاربر سایت
Jul 15, 2013
1,296
نام
محمد
این 4 تا اپیزودی که لو رفته درسته که یهو یه حال اساسی به همه داده ولی از اون طرف به این فکر کنید که واسه اپیزود 5ام باید 1-2 ماه صبر کنیم! چون سریال طبق روال عادیش پخش هفتگی داره و تهیه کننده سریال کاری به این نداره که ملت 4تا اپیزود اول رو نگا کردن :| :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یه سال بود منتظر شنیدن تیتراژ سریال بودم
روانی شدم اصن : D
عجب قسمتی بود عجب تغییراتی ، عجب پایانی
حرفای پایانی واریس به تیریون عالی بود ، الان اوضاع دنریس اصلا خوب نیست و واقعا به آدمی مثل تیریون نیاز داره ترکیب دنریس و تیریون بمب میشه : D
اقدام پایانی جان اسنو حرف نداشت دست مریزاد

10/10

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
going clear : the scientology and prison of belief
خیلی حرفاش نسبت به مذهبش رو توی خیلی از Documentry هایی که خود ایران هم درست کرده دیده بودم...حتی سبک کارگردانی و گفتگو با افراد قدیمی این مذهب و حتی کات کردن صحنه ها و هزاران چیز دیگه ش کلا یه استاندارد از یه فیلم مستند بود
و این حرف من بنا براین نیست که مستندی ضعیف بود.....اتفاقا یه دلیل بزرگ برای این بود که نشون میده قدرت وقتی از یه حدی بیشتر میشه تا کجاها میتونه انسان رو بکشونه و حتی به مرز دیوانگی برسونه
..............
از اول بیای از یه مذهب برات به صورت کاملا بسته تبلیغ کنن و بگن بهتر میشی پیشرفت میکنی و از همه قراره بالاتر باشی....اما میرسی به یه درجه ای که میفهمی همه ی اینها برگرفته از ذهن یه نویسنده علمی تخیلیه....و حتی اگه بخوای بیای بیرون از این بند و بساط همه تورو Disconnect میکنن و تهدیدت میکنن(چقدر منو یاد یه سری چیز های آشنا توی همین خاک انداخت)
..............
امیدوارم این قضیه ی نازنین بنیادی تا این حدی که نشون دادن حاد نباشه....وگرنه سوای این شخصیت....نشون میده مغز تام کروز تا چه حد توی این فرقه فرو رفته !!!!

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
1 قسمت از این اپیزود های غیرقانونی GoT رو گرفتم , کیفیت اشغاله !!! درجا حذفش کردم:-&
بنام 480p اومده بیرون ولی از 320p استاندارد هم پایین تره :d
اصلا ارزش دانلود نداره !!! بزارین همون هر هفته 720 یا 1080 بزنین ب بدن صفا کنید ;;):bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• MK_COD
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر