jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
الان رسیدم به سه قسمت آخر فصل چهار Justified، به صورت Subtle داره اپیک ترین سریالی می شه که تا حالا دیدم :D خــــــــعلی خوبه :D اگر وقت داشتم می شستم تا آخر فصل شیشو پشت سر هم می دیدم اصلا آدم خسته نمی شه.
9lla03cxuxd3xxr0xeh9.jpg

تجربه شخصی مو میگم، انقدر این سریال شیرینه (!) که من اصلا متوجه نمیشدم الان فصل چندم هستم.
یه جاذبه ای داره که آدمو به سمت خودش میکشه و اصلا نمیشه مقابله کرد باهاش .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
با این کار چاک دو حالت برا ادامه سریال میشه گفت وجود داره یکی این که جیمی با حرف های برداش یـ جوری مصمم تر میشه و تو پرونده ی آسایشگاه بهتر عمل می کنه تا همه جوره خودش رو تحمیل کنه که احتمالش کمه به نظر من ! یـ مورد دیگه که احتمالش بیشتره این که کلا بیخیال پرونده ی آسایشگاه میشه و کم کم روی اصلی خودش (Better Call Saul BB) رو نمایان میکنه :bighug: اینی که این بدبخت تمام این مدت میخواست پاک باشه همش بر میگرده به قولی که به بردارش چاک داده بود ! حالا برادرش اومد یهو این کار باهاش کرد قشنگ تمام اون چیزیایی که در موردش فکر میکرد تبدیل به پشم شد ....

درضمن اگه گفتین این کیه ؟

78573659856663511893.jpg

خوب معلومه صدا پیشه Trevor تو بازی GTA V :D
پ.ن : فعلا دوتا :| بعدی کی میتونه باشه ؟:|:D

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,602
نام
حسین
مهران مدیری چرا اینطوری شده؟ توی قهوه تلخ اصلا نمیخندید اینجا یه تنه تک تک صحنه ها رو میده به F ، برعکس سیامک انصاری تو قهوه تلخ باعث میشد هر صحنه ای رو بیست بار بگیرن اینجا بهتر شده:D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
واقعا اشک تو چشام جمع میشه میبینم هر روز افراد بیشتری به راه راست هدایت میشن و Justified رو میبینن
:crying1:
والا چند وقتیه که از پخش هفتگی سریال ها جدا شدم و دارم سریال های قدیمیو باز مرور میکنم.من House می خوامممم!
:crying1:

دیدن دوباره این لعنتی از دیدن 90% سریال های این چند وقته بهتر
این فصل
Justified چطور بودش؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
والا چند وقتیه که از پخش هفتگی سریال ها جدا شدم و دارم سریال های قدیمیو باز مرور میکنم.من House می خوامممم!:crying1:

دیدن دوباره این لعنتی از دیدن 90% سریال های این چند وقته بهتر
این فصل
Justified چطور بودش؟
این فصلش جوری داره پیش میره که من یکی از اپیک ترین Series Finallyهای قرن 21 رو پیشبینی میکنم!:D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
عجب اپیزودی بود این فلش :|

هویت واقعی هریسون ولز واقعا عجیب غریب بود! کاملا معلوم شد چرا داره بری رو آموزش میده! یه جورایی تو زمان گذشته گیر کرده و همراه زمان پیش نرفته.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
واقعا اشک تو چشام جمع میشه میبینم هر روز افراد بیشتری به راه راست هدایت میشن و Justified رو میبینن :crying1: :D

!

از آنجایی که مدیری هستی که خیلی باعث آزار من هستی بیشتر گریه کن بجز خودم 10 نفر و رستگار کردم این سریال و شروع به دیدن کنیم :D

suits
mad men
هم از واجبات است :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر