Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
چرا اینا همشون به شکلایِ مختلف حرف میزنن؟!!خوب همشون که انگلیسی بلدن و زبونه همدیگه رو میفهمن!:|
پس چرا انگلیسی حرف نمیزنن جلویِ همدیگه؟!!!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سریال جدید دیوید شور / وینس گیلیگان هم امشب میاد. نقداش بد نیست هرچند به این نقدایی که فقط از رو یکی دو اپیزود نوشته شده نمیشه اعتماد کرد

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
پویا این سریال The Last Man On Earth همونی نبود که قبلا تو این تاپیک یا تاپیک مووی سنتر گفتی از رو یه کتاب دارن میسازنش؟ :D که همه مرد های دنیا انقراض یا نبود شدن و فقط جنس مونث زندگی میکنه؟ :D

یه توضیح بده :D

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
379
f24053a96053c4611143ce8b652d0be1c992eb98.jpg

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد
پویا این سریال The Last Man On Earth همونی نبود که قبلا تو این تاپیک یا تاپیک مووی سنتر گفتی از رو یه کتاب دارن میسازنش؟ :D که همه مرد های دنیا انقراض یا نبود شدن و فقط جنس مونث زندگی میکنه؟ :D

دو ساعت و ربع دیگه پخش می شه:d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Y: the last man :d نه این یه کمدیه/sci-fi و برخلاف اون کمیک که فقط مردها منقرض شده بودن، اینجا همه منقرض شدن :d ایده اش اینه که چقدر باحال میشه اگه هیچکس رو زمین نباشه و هرجا دلت خواست بری و هرکاری خواستی بکنی!
نقداش نسبتا خوبه ولی اکثرا میگن نیمه ی دومش به اندازه ی نیمه اولش خوب نیست و قبل تموم شدن ایده کم میاره.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
سریال جدید دیوید شور / وینس گیلیگان هم امشب میاد. نقداش بد نیست هرچند به این نقدایی که فقط از رو یکی دو اپیزود نوشته شده نمیشه اعتماد کرد

از اونجایی که با BB و BCS خیلی حال کردم باید برم تو کارش پس :|:d:bighug:

پ.ن: نگا تو رو خدا ! :| منی که اصلا سریال نمیدیدم جدیدا رفتم فقط تو نخ سریال :|

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
TWD مگه قرار نبود قسمت 12 قسمت آخر فصل 5 باشه ؟ الان رفتم تو tvcountdown تا قسمت 16 ردیف کرده.

یعنی فصل رو 2 قسمت کردن و این همه ملتُ تو کف گذاشتن فقط واسه 4 قسمت ؟!

اصلا وقتی نیم فصل تموم شد معلوم بود نیم فصل دوم هم همین تعداد قسمت داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر