ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سه روز دیگه تا فصل سوم house of cards . شاید فصل آخرش باشه. احتمالا پایان بندیش مشابه کتاب و ورژن بریتیش میشه.
ولی Beau Willimon و کوین اسپیسی بارها گفتن که سریال بیشتر بر اساس ریچارد سوم شکسپیر هست. و اگه بخواد بر اساس اون جلو بره احتمالا اتفاقای جالبی می افته

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اتفاقا قسمت 10 خیلی خوب بود و من خیلی خوشم اومد ، بعدش صحبت کردن مگه بده؟ همین یکی دوقسمت قبلی کلی گفتگوی فلسفی و جالب داشتن!
تو قسمت 11 هم بالاخره یه خورده صحنه های اکشن دیدیم/:)
صحبت کردن بد نیست حرفای تکراری خیلی بده :D
خداییش من یادم نمیاد غیر از اون تیکه تو طویلش گفتگو فلسفی خفن دیگه داشت! قبلش داشتن راه میرفتن اون یکی گریه میکرد اعصابش بهم ریخته بود هی بهش دلداری میدادن باز از این طرف مگی حالش بخاطر خواهرش بد بود دوس پسرش دلداریش میداد! والا من یکی از این آب بندیا خوشم نمیاد! :D
حالا کلا حرف زدنو بزاریم واقعا توی اون دوتا قسمت داستان اصلا جلو نرفت! کل پیش روی داستان این بود که اینا شروع به راه افتادن کردن و رسیدن به اون طویله که بعد سر و کله اون یارو پیدا شد و قضیه تازه اینجا جالب شد!

حالا نظر شخصیه قابل احترامه ولی اپیزود 10 پایین ترین ریت رو توی کل سیزن داشته تا الان 7.6:D اپیزود قبلشم 7.9 :D رایاشم کم نیست!
من دنبال هیجان نیستم من فقط دنبال سرعت داستان هستم که وقتی میاد پایین قشنگ خوابم میگیره! تو پست قبلیمم یک توضیح کامل در مورد تیکه های آب بندی قسمت 10 توضیح دادم که قشنگ میتونی اون تیکه هارو کات کنی بدون اینکه کوچکترین ضربه ای به داستان وارد بشه!
---
چرا حس میکنم فقط یک مترجم تو کل ایران هست؟ هفته پیش اول Better call saul ـو زیرنویسشو دادن بیرون دیگه گاتهامو بیخیال شدن این هفته بر عکس شده :| گاتهامو دادن Better call saul ـو ندادن :|

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
این زوج Kettleman اینقدر پررو ان که آدم دوست داره تو اسید حلشون کنه :| مخصوصا زنه رو :|
"You're the kind of lawyer guilty people hire." :|
گویا جیمی هم مثل والت نابفه ای هست در نوع خودش:D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
اتفاقا قسمت 10 خیلی خوب بود و من خیلی خوشم اومد ، بعدش صحبت کردن مگه بده؟ همین یکی دوقسمت قبلی کلی گفتگوی فلسفی و جالب داشتن!
تو قسمت 11 هم بالاخره یه خورده صحنه های اکشن دیدیم/:)

این گفتگوها در حد صحبت کردن 2 نفر توی BRT بود، فلسفی کجا بود آخه ؟! فقط همون صحبتای ریک تو انبار جالب بود و اون قسمتی که به اسم فیلم اشاره کرد ، قسمت 11 باز بهتر شد قشنگ تو قسمتهای 9 و 10 هیچ چیز خاصی نداشت، به سبک فیلمای ترکی و ایرانی آب گرفتن به فیلم که زیاد بشه
صحبت کردن بد نیست اما اگه قراره صحبت کردن ببینیم باید یه چیزی مثل فارگو ، بریکینگ بد یا بهتره با سال تماس بگیری باشه که آدم دوست داشته باشه گفتگو هارو بشنوه نه اینکه بخواد جلو بده

---

گفتم اون نگاه آخر سال یه طوری بود ، البته دوست داشت وکیلشون بشه ولی وقتی دید نمیشه گفت همین هم بهتر از هیچیه ، این کتلمنا هم تابلوئه که قراره به فاک برن (البته خودم هم امیدوارم این اتفاق بیوفته خیلی رو مخن :|)
قشنگ پیروی شخصیت داستان مثل BB میمونه ، سال داره به سمت خفن شدن پیش میره :bighug:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
penny deadfull فصل دو کی میاد ؟
این better call soul هم که زیرنویس قسمت جدید بعد یک روز هنوز نیومده ...
6 اردیبهشت فصل 2 PD پخش میشه. یکی از سریال هایی که خودم شدیدا منتظرم :D
شیملس این هفته پخش نشد چرا:| هر هفته اینا میان میگن حالا این دفعه ما باید بگیم where the f** were u?:|

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
این پست سپویل نیست،یا حداقل سپویل خاصی نیست،ادای دِینی‌ـه به Justified

این سریال در مورد یک مارشال در یه سمت داستان و مواجهه با دنیای تبه کارا نیست،این سریال در مورد داستان حول یک خلاف کار به اسم بوید کرودر نیست،در مورد داستان های عاشقانه که با ایوا برقرار میکنن نیست،این سریال در واقع برای کنتاکیه،در اصل داستان بچه های اهالی هارلانه.تمام آدم بدا،کسایی که دوست نداریم واسشون مکانی تو دنیای سریال در نظر بگیریم، اونایین که اهل هارلان نیستن،اما از اونور تو حتی میتونی از دوئی کرو و خنگ بازیاش هم خوشت بیاد،چرا؟چون اهل هارلانه.حتی کوچکترین نقش های شخصیت های اهل هارلان کاملا ملموسه،انگاری چندسالی میشناسیشون.
واسه همینه که میتونی هم پای ریلان،بوید رو هم دوست داشته باشی،در واقع تو نمیتونی از بوید بدت بیاد،چون همون قدر که ریلان بچه ی هارلانه،به همون اندازه هم بوید بچه هارلانه،به همون اندازه هم با هم تو معادن زغال سنگ هارلان کارکردن.به همون اندازه با هم بیس بال بازی کردن.اصلا در ورای دنیای مادی،در یه دنیای ایده ال معنوی، بوید و ریلان بهترین رفیق های همن،باور دارم به این قضیه.
جالب اینه که هم ریلان و هم بوید نمیخوان دیگه تو شهرشون بمونند،دوست ندارن بمونن،اما به هر نحوی این امر امکان پذیر نیست،چون به قول شاعر you will never leave Harlan alive

In the deep dark hills of eastern Kentucky
That's the place where I trace my bloodline
And it's there I read on a hillside gravestone
You will never leave Harlan alive

خدافظی باهاش خیلی سخته.

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
درود.

the-walking-dead-distance-facebook-124482.jpg

قسمت آخر فصل پنجم The Walking Dead طبق اعلام رسمی AMC، یکشنبه 29 مارچ به صورت 90 دقیقه ای پخش خواهد شد.

....

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این اپیزودم عالی بود:x BB در ادامه خوب شد ولی این از همون اول طوفانی شروع کرده:x
این اپیزود اندازه قبلیا کلیف هنگر و ... نداشت ولی ازنظر پیشروی داستان بهترین اپیزود سریال بوده :x مخصوصا اونجایی که رفت بالای بیلبورد تا طرفو نجات بده!
بشدت منتظر اپیزود بعدی!
----

Lady Gaga Joins American Horror Story as Season 5's Leading Lady
8-|:-w

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
The Walking Dead
باید هر فصل چند قسمت تحمل کنیم تا بتونیم یه اپیزود مثل این قسمت آخر رو ببینیم و لذت ببریم
لذت بعد از تحمل عذابه:))

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این قسمت arrow فقط 15 ثانیه آخرش قشنگ بود بنظرم :D
واقعا خیلی بازیگرای خنکی داره ! نمیدونم من اینطوری شدم یا کلا دیالوگ ها و صحبت خیلی کلیشه ای و حوصله سر بر شده !

+_+ اینا که گفتم هیچ کدوم داستان رو اسپویل نمیکنه ، پس دلیلی نداره تو اسپویلر باشه ، همینطور دلیلی نداره که پاک بشه !

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
Lie to me رو اینجا کسی دیده؟ چطوره؟
lie-to-me.jpg

سریال متوسطیه. میون این همه سریال خوبی که هست؛ برای تصمیم‌گیری باید به سلیقه‌ توجه کرد. اگه از تم‌های کاراگاهی و جنایی پرونده‌محور به همراه چاشنی خانوادگی خوشتون می‌آد احتمالن انتخاب بدی نخواهد بود. کاراکتر محوری سریال در نوع خودش جالب و خاصه. ایده و نوآوری اصلی سریال بر اساس تحقیقات معتبر روان‌شناسیه و حتا می‌تونه یک چیزایی یاد بده. سریال خوب شروع می‌شه اما مثل خیلی از سریال‌های دیگه بعد از یکی دو فصل اون ایده‌ی اصلی جذابیت خودش رو از دست می‌ده و بیشتر روی درام و کاراکترها مانور می‌ده. (هرچند خیلی طولانی نیست)
بعد از فصل سه کنسل شده، با وجود داشتن میلیون‌ها بیننده. البته داستان به شکلیه که نصفه باقی نمی‌مونه.

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
فارگو رو به پیشنهاد دوستان در همین تایپیک نگاه کردم و واقعا خوشم اومد ومنو درگیر خودش کرد فقط یه سوال این فصل دومش کی میاد ؟ و دومین پیشنهاد دوستان

هانیبال بود که متاسفانه نتونستم با هاش ارتباط برقرار کنم و زدم تو ذوقم همون قسمت اولو رو هم نتونستم تحمل کنم خیلی حوصله سر بر بود نمیدونم میشه نکات

قوی سریال هانیبال واسم بگید شاید ماهم علاقمند شدیم این از اون سریالاست که خوب شروع نمی کنه ولی بعدش جذاب میشه؟ مرسی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر