veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
میگم تا جایی که یادمه من یه پست بعد O|d Snake داده بودم ولی الان نیستش ! :|

اسم فیلم ، فصل و اپیزود رو که مشخص کرده بودم ، حرف مورد داری هم که نزده بودم ، پس چرا پاک شده ؟! :-/

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
این ارجاعات به کمیک ها خیلی خوبه. این قسمت به احتمال زیاد والدین رابین اولی رو دیدیم + جوکر. اون سکانس آخر اون بازیگر نقش جروم فوق العاده بود ! یعنی قشنگ در حد تعاتر (؟) :d بود به نظرم به اون حالت صورت و خندش :d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
چقدر بازی Matthew Perry تو این The Odd Couple فاجعه بود!
مثلا داشت به زور قیافه میومد که ما بخندیم؟!اصلا چرا صورتش اینجوری بود؟!مونده بود چندلر بشه یا اسکار!هرچقدر توی فرندز طبیعی بازی میکرد اینجا انگار به زور داره بازی میکنه!
باز خود داستان بد نبود.دو سه تا تیکه قشنگ هم داشت.Thomas Lennon هم خیلی خوب بود.
امیدوارم بازی Matthew Perry بهتر بشه.اگه اینطوری ادامه بده شاید تبدیل به دلیلی بشه که دیگه دنبالش نکنم!

uncharted.

کاربر سایت
Mar 10, 2010
37
چقدر بازی Matthew Perry تو این The Odd Couple فاجعه بود!
مثلا داشت به زور قیافه میومد که ما بخندیم؟!اصلا چرا صورتش اینجوری بود؟!مونده بود چندلر بشه یا اسکار!هرچقدر توی فرندز طبیعی بازی میکرد اینجا انگار به زور داره بازی میکنه!
باز خود داستان بد نبود.دو سه تا تیکه قشنگ هم داشت.Thomas Lennon هم خیلی خوب بود.
امیدوارم بازی Matthew Perry بهتر بشه.اگه اینطوری ادامه بده شاید تبدیل به دلیلی بشه که دیگه دنبالش نکنم!

کاملاً موافقم. من مونده بودم می خواست بگه شخصیتش عجیب هست یا واقعاً داشت اونقدر بد بازی میکرد؟ خیلی مصنوعی و آماتور بود واقعاً.
قسمت اول سریال در کل خنده دار بود ولی خوب قسمت اول همه سریال های کمدی خنده دار هست چون وقت خیلی بیشتری روش گذاشته می شه. اما ظاهراً نظر منتقد ها منفی هست در مورد سریال در کل (البته خیلی دنبال نکردم).

کاملاً احساس میکنم مثل بقیه سریال های matthew perry تو این چند ساله، بعد از همون سیزن اول کنسل شه.(در مورد دیگر بازیگر های فرندز هم صادق هست این مساله تقریباً)

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
این Two And half men چرا اینطوری به سروصدا تموم شد ! :D خیلی series finale ش بد بود .

و بازهم یه کار بد از متیوپری . جک های lame , و laugh track های الکی

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اين دو قسمت واقعا خوب نبود ولي به نظرم ريك در قسمت دهم يكي از بيادماندني ترين جمله هاي سريال هاي تلويزيوني رو گفت
we are the walking dead

here's johnny=))
اپيزود خيلي خوبي بود واقعا سريال معركه اي هستش

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
کسی میتونه یه کم توضیح راجب buffy the vampire slayer بده؟
چجوریاست؟
میخوام ببینم می ارزه دانلود کنم یا نه.
===========================================
این Fringe چه قد خوبه:x
اخرای فصل یکشم تا اینجا که خیلی بهم چسبیده.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
پییَع :| این داییمون ارون هم که گای در اومد /:)

بیشتر از همه فیلم اون آخرش که قسمت بعد رو نشون داد واسم جالب بود ! چه محل سوت و کوری بود ! یه نفر هم توش نبود ، میشون هم که تو ماشین بهش گفت چرا از آدماتون عکس ندارید ، الان بیشتر رفتم تو شَک که ممکنه این یارو شخصیت خوب نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر