|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان کودوم از این سریال هارو پیشنهاد میدین واس دیدن که واقعا خنده دار باشه . بیشتر هم طرفدار صحنه ها و شخصیت های باحال هستم .
2 تاش رو معرفی کنید . اگر هم بجز اینا سریال جدید کمدی میدونید بگید ؟ سریال های قدیمی رو دیدم که تاریخ شروع بیشتر 2-3 سال باشه
LAST MAN STANDING
MIKE AND MOLLY
BABY DADY
MOM
MODERN FAMILY

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
دوستان کودوم از این سریال هارو پیشنهاد میدین واس دیدن که واقعا خنده دار باشه . بیشتر هم طرفدار صحنه ها و شخصیت های باحال هستم .
2 تاش رو معرفی کنید . اگر هم بجز اینا سریال جدید کمدی میدونید بگید ؟ سریال های قدیمی رو دیدم که تاریخ شروع بیشتر 2-3 سال باشه
LAST MAN STANDING
MIKE AND MOLLY
BABY DADY
MOM
MODERN FAMILY
بهترینش MF هستش که افت هم زیاد داشته

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
LAST MAN STANDING
MIKE AND MOLLY
BABY DADY
MOM
MODERN FAMILY

حتما اشنایی با مادر رو هم ببین واقعا زیباست

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
d7f9bsc8yywyk7yvvzk0.jpg

میشه بهترین میزگرد تاریخ بشریت :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
این زوج فرنک -کلیر بیش از حد قدرتمند نشدن؟ عملا هرکی از اول سریال سر راهشون بوده رو به فنا دادن. الان هم که شد پرزیدنت. به نظرم یکم اغراف شده تو این موضوع

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
قسمت اخر فصل دوم هانیبال چرا اینجوری بود؟؟؟؟؟؟:-o
خوب دیگه باس برم سراغ true detective :d
این band of brothers چجوریاست؟ارزش داره 1080 بگیرم؟

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
چرا Justified داره تموم میشه؟ دقیقا همون حسی که نسبت به Deadwood داشتم که هنوز چند تا فصل پتانسیل داشت و زود تموم شد رو نسبت به Justified دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر