|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
خداییش سریال باز داره قوی میشه . دوباره داره یه داستان خوب رو جلو میبره . برای فصل 11 هم که تمدید شد دیگ همه چی عالی :D
فقط ای کاش یه دختر شکارچی به این جمع سم و دین و کستیل اضاف بشه . خداییش از کمبود شخصیت زن رنج میبره .
این دختر کستیل هم خوب بود ولی خب حیف شد امیدوارم بازم ببینیمش
این مادر کراولی هم فقط دلم میخواد اینقدر شکنجش بدم تا زیر شکنجه بمیره . معلوم نیست هدفش چیه میخواد چیکار کنه زنیکه ...

پس همونطور که شایعه شده بود یه زنی نجاتش میده و خب اون زنم همچین غریبه نبود
سریال خیلی خوبه خیلی . فقط منتظرم ببینم هدف اصلی این فصل چه کسیه ؟ سریال داره خیلی خیلی پیچیده میشه

من نمیدونم چرا بعضیا میگن سریال افت کرده ؟ بنظر من خیلی هم باحال شده من که خیلی از این فصل لذت بردم . فقط اعصاب خردیش زیادتر شده . مخصوصا فیونا خیلی داغون شده خیلی .
این فرانک هم خیلی خیلی باحاله . بنظرم باحال ترین شخصیت های سریال یکی فرانکه یکی هم اون داداش کوچیکه که پاش شکسته . اسمش یادم رفت :D

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
خداییش سریال باز داره قوی میشه . دوباره داره یه داستان خوب رو جلو میبره . برای فصل 11 هم که تمدید شد دیگ همه چی عالی :D
فقط ای کاش یه دختر شکارچی به این جمع سم و دین و کستیل اضاف بشه . خداییش از کمبود شخصیت زن رنج میبره .
این دختر کستیل هم خوب بود ولی خب حیف شد امیدوارم بازم ببینیمش
این مادر کراولی هم فقط دلم میخواد اینقدر شکنجش بدم تا زیر شکنجه بمیره . معلوم نیست هدفش چیه میخواد چیکار کنه زنیکه ...

پس همونطور که شایعه شده بود یه زنی نجاتش میده و خب اون زنم همچین غریبه نبود
سریال خیلی خوبه خیلی . فقط منتظرم ببینم هدف اصلی این فصل چه کسیه ؟ سریال داره خیلی خیلی پیچیده میشه

من نمیدونم چرا بعضیا میگن سریال افت کرده ؟ بنظر من خیلی هم باحال شده من که خیلی از این فصل لذت بردم . فقط اعصاب خردیش زیادتر شده . مخصوصا فیونا خیلی داغون شده خیلی .
این فرانک هم خیلی خیلی باحاله . بنظرم باحال ترین شخصیت های سریال یکی فرانکه یکی هم اون داداش کوچیکه که پاش شکسته . اسمش یادم رفت :D
اسمش یادت رفته ؟:D اسمش کارله دیگه :d در کل بهترین شخصیت های سریال که خب فصل اول به هیچ وجه فرانک نبود،کارگردان کم ک سمت سریالو به یه سویی برد(چی گفتم:|) که از فرانک خوشمون بیاد.بعدش هم فیلیپ شخصیت عاقلی هست اما شخصا از استیو بیشتر خوشم میاد:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
سلام دوستان
بين fargo و sherlock اول كدومو بيشنهاد مي كنيد؟
قطعا فارگو
شرلوک یه حالت سوررئالی داره که به نظر من زیاد جالب نیست و خیلی جاها دیگه پیش خودت میگی دیگه شورشو درآورده کارگردان! و نکته منفیه براش
اما فارگو یه داستان خیلی ساده و در عین حال دوست داشتنی داره که به راحتی جذبش میشی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

:x البته هنوز 6 تا کریتیک داره زیاد قبل اطمینان نیست ولی بریکینگ بدم فصل اولش همینقدر بود تو فصلای بعد به شاهکار تبدیل شد :x
بشدت منتظریم :)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
dp6m2r1pg4xzcu7jeuvg.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر