majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من خيلي وقت ندارم مي خوام فعلا با يكي شروع كنم در كل كدوم بختره؟
دوتاش مینی سریاله هر دوشم ببینی زیاد وقت نمیگیره هر دوشم محشره :D
ولی در کل شرلوک بیشتر پیشنهاد میشه ولی دیگه بستگی به علاقت داره!

شرلوک داستان پلیسی جنایی داره ولی فارگو یک داستان درام با کمی جنایی و طنز تلخ که هرکدوم که بیشتر با سلیقت میخونه رو ببین!

ولی بنظرم شرلوک نسبت به این که کلا 9 قسمت بیشتر نیست محتوای خیلی بیشتری داره ولی فارگو هم بشدت عالی هست و در کل گذشتن از هر کدوم یک اشتباه بزرگ است :)

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اسپویل خطرناک.
5دقیقه ی آخر فصل 4 اون یارو که تو ماشین بود استیو بود؟ چرا تو فصل 5 خبری نیست ازش؟
منم اتفاقا همین سوالو دارم . حداقل اگر نمیخواست بیاد حداقل یه جوری ماسمالیش میکردن

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
shameless رو دراپ کردم و پشیمونم از وقتی که پای این سریال چیپ حروم کردم !!!!
خیلی بد داره میره جلو !! فصل 4 که اشغال بود رو تحمل کردیم به امید اینکه فصل 5 بترکونه !!! ولی این فصل از 4 هم بدتر میشه
پیش بسوی Justfied

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
shameless رو دراپ کردم و پشیمونم از وقتی که پای این سریال چیپ حروم کردم !!!!
خیلی بد داره میره جلو !! فصل 4 که اشغال بود رو تحمل کردیم به امید اینکه فصل 5 بترکونه !!! ولی این فصل از 4 هم بدتر میشه
پیش بسوی Justfied
دیگه داداش سلیقه ای هستش . سیزن 4 هم از نطر من فوق العاده بود . هر قسمت هم داره پیشرفت میکنه

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
سریال TEH Powers از 10 مارچ پخش میشه. اینو سناریست سریال Brian Michael Bendis تو PSBlog گفته و اینکه اونایی عضو PlayStation Plus هستن میتونن به صورت فری Power رو تماشا کنن. سریال روزای سه شنبه پخش میشه

16109699740_9e6cdbaabc.jpg

مگه قرار نبود کامیک بوکی و به صورت کارتون باشه؟!

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
Shameless افت کرده؟ اونم نسبت به سیزن۴؟:D قبول دارم سیزن چار جز دو‌قسمت اخر بقیش خیلی خوب‌نبود اما اینکه سیزن ۵ بده یا کل سریال افت کرده و اینکه شیملس چیپه و ... خب همون بحث سلیقه ای و ایناس دیگه:D اابته منم قبول دارم که بهترین فصلا یک‌و دو‌بودن و بعدش سیزن به اون خوبی نداشت اما چیپ؟!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بزرگترین اشتباه زندگیی سریالیم ندیدن Black mirror بود! فصل اول رو تموم کردم و واقعا در حسرتم که چطور وقتمو پای یه مشت سریال بی هدف کلیشه ای با پایان مشخص تلف کردم! وقتی این سریال رو دیدم کلا دیدم نسبت به همه سریال ها و کل تلویزیون و سینما تغییر کرد!چطور میشه یه کارگردان و نویسنده می تونن داستانی رو زیر یک ساعت اجرا کنن بدون اینکه هیچ کلیشه ای توش بکار بره؟ و جوری تمومش شه که انگار سریال میگه خودت هرجوری دوست داری قضاوت کن ، خوب یا بدش با خودت! فقط میشه گفت فوق العاده!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
همین الان سیزن اول Fargo تموم شد...می تونم بگم از شروعش بیشتر راضی بودم ولی بهتر از ابن نمی شد ادای دین کرد به فیلم برادران کوئن...هر جند آخر هاش از لحاظ فیلم نامه ای کم آورد یه کم سرهمبندی شد...حالا یه سوال این فصل بعد هم داره؟چطوری داستان سیزن ها؟
یه سوال هم راحع به شرلوک این اپیزود کریسمسه امسالش خبری نشد؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
همین الان سیزن اول Fargo تموم شد...می تونم بگم از شروعش بیشتر راضی بودم ولی بهتر از ابن نمی شد ادای دین کرد به فیلم برادران کوئن...هر جند آخر هاش از لحاظ فیلم نامه ای کم آورد یه کم سرهمبندی شد...حالا یه سوال این فصل بعد هم داره؟چطوری داستان سیزن ها؟
یه سوال هم راحع به شرلوک این اپیزود کریسمسه امسالش خبری نشد؟
فصل دومش داستان کاملا جدا داره و تازه به شروع به ساخت کردن و قراره پاییز امسال پخش بشه!

در مورد شرلوک هم امسال متاسفانه امسال کلا اسپشال نداره :( و موفات به جا شرلوک یک اسپشال برا دکتر هو نوشت که چند وقت پیش پخش شد فک کنم بخاطر همین ندادن! میره تا فصل 4 که روزای آخر 2015 اولین قسمتش پخش میشه و دو قسمت بعدی میوفته 2016 :| :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر