the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
شیملس قسمت اولو قوی اغاز کرد :D
هرچند که از فصل تابستون سریال متنفرم:| وقتی فصل زمستون به اون شاهکار میسازن،چرا هی میارنش تو فصله تابستون فضای فیلمو؟:| البته کلا یه فصل زمستون داشت :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان میخوام شروع کنم به دیدنِ این 3 تا سریال به نظرتون اول از کدوم شروع کنم؟!!!:d
Boardwalk Empire
Sherlock
Sons Of Anarchy
هر سه تا سطح بالا هستن ولی شرلوک زیاد طولانی نیست که بخواد وقتتو اندازه یک سریال کامل بگیره!
کلا 3 فصل 3 اپیزودی اومده که اپیزوداش یکی از یکی شاهکار تر :D
شرلوک پیشنهاد میشه! یکی از بهترین تجربه های سریالیت خواهد شد :D

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
ya0cz069ezphh8ue7s8n.jpg

یه سری جدید به نام «Better Things» داره ساخته می‌شه که Louis C.K-به همراه یه سری دیگه-به عنوان مجری طرح و نویسنده کمک می‌کنه. داستانش هم درباره بازیگری به نام sam هست (با بازی Pamela Adlon) و مشکلاتی که تو زندگی به وجود میاد. کلاً Pamela سرجهازیه لویی هست. :d درست مثل Keaton که یه زمانی امکان نداشت بدون وودی آلن ببینیش. سیزن جدید Louie هم نهم آپریل میاد. امسال برای طرفدارای Louis C.K سال رویایی می‌شه.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اشغالتر از اين NBC من نديدم
يه تنه كاميونيتى رو تا مرز كنسل شدن برد و باعث شد نصف بازيگرا جدا بشن اخرم قرار شد سيزن ٦ از ياهو اسكرين پخش بشه
كاش از اول همون اينترنتى پخش ميشد

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
سری طنز می‌خواید بشینید Rick and Morty ببینید. بدون اغراق در حال حاضر از Family Guy و American Dad هم بهتره. برعکس این دو که روز به روز دارن افت می‌کنن Rick and Morty تمام اپیزودهای سیزن اولش عالی هستن. یعنی یه لحظه هم نیست که خنده‌دار نباشه. :d یه سری اوریجینال و ناب که برای من جایگاهی در حد Futurama و سیزن‌های اول The Simpsons داره. سیزن دوم هم چند وقتی میشه که تایید شده و تابستون امسال میاد.

N!ko

کاربر سایت
May 24, 2010
71
نام
برنا
خبرهای جالبی از طرف فاکس این چند روزه داره منشر می‌شه. جدیدترینش مربوط به برگردوندن X-files ـه که فعلا صحبت هاش داره انجام می شه و خود دوکاونی و اندرسون هم برای نقش هاشون اعلام آمادگی کردن. احتمالا قراره ریبوت باشه.
یه سری صحبت هم درباره برگردوندن 24 شده که البته اگه واسه یه فصل دیگه به توافق برسن به احتمال زیاد بدون ساترلند خواهد بود؛ و البته به Prison Break هم اشاراتی داشتن
‘X-Files’ Return With David Duchovny, Gillian Anderson In Fox’s Future | Deadline
پ.ن:وقت فایرفلای نرسیده هنوز آقای فاکس؟

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اشغالتر از اين NBC من نديدم
يه تنه كاميونيتى رو تا مرز كنسل شدن برد و باعث شد نصف بازيگرا جدا بشن اخرم قرار شد سيزن ٦ از ياهو اسكرين پخش بشه
كاش از اول همون اينترنتى پخش ميشد

کلا کارشون خراب کردن سریالای خوبه البته آمریکاییای ریتاردم تو این قضیه بی تاثیر نیستن. کنستانتینم به احتمال خیلی زیاد کنسل میشه چون آمریکاییا از لهجه ی انگلیسی بازیگره خوششون نیومده 8-| یکی مثل همون کیانو ریوز بود الان تا فصل ۴۵ تمدید شده بود. هم NBC و هم درصد زیادی از بیننده هاش مشکل عقلی دارن :d

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
اقا این شیملس چرا بازی در میاره ؟:| هر بار یه روز میاد :d
ممکنه خواهش کنم یه سایت بذارید که تاریخ هر قسمتش و زمان اومدنشو بذاره:-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این CBS با خودش درگیری داره آیا؟ :|
یک تاخیر گنده میزنه برا سریالش بعد از چند وقت سریال شروع میشه باز یک اپیزود پخش میشه باز دوباره تاخیر :| خوب رسما بگین ماهی یک اپیزود میخوایم نشون بدیم خلاص دیگه!

Big bang بعد از اپیزود 11 یک ماه تاخیر خورد باز اپیزود 12 پخش شد باز دوباره تاخیر خورده برا 29 Jan :| خو یعنی چی؟:D

حالا بدبختی اینجاس این فصل خیلی خراب کرده :| نویسنده و کارگردانا که یکی ـن نمیدونم چرا اینقدر نسبت به فصلای قبلی افت داشته! نمره هاشم تو IMDB تقریبا همه اپیزودای این فصلش زیر 7.5 و 8 بوده :| با این همه افت باز تاخیرم میزنن :|

برا دومین بار دارم سریالو نگاه میکنم ده برابر این قسمتای جدیدش قشنگ تره :D

- - -ویرایش - - -

اقا این شیملس چرا بازی در میاره ؟:| هر بار یه روز میاد :d
ممکنه خواهش کنم یه سایت بذارید که تاریخ هر قسمتش و زمان اومدنشو بذاره:-/
IMDB کامل میزاره دیگه :D یک زمانی برداشت اون بخششو باز دوباره برگردونده!
از این آدرس برو بدون غیلتره عکسارو درست باز میکنه:
IMDB1.ir

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
شرلوک خیلی خوبه!!:-oدو قسمتش رو دیدم خیلی عالی بود:x
هم freeman رو خیلی ازش خوشم میاد هم cumberbatch!:d
خیلی بهم میان,جفتشون هم عالی بازی میکنن!
فقط چرا این سریال اینجوریه؟!!!!الان چرا باید سیزن 4 کریسمس 2016 بیاد؟!!!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر