KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
به خاطر این که به طرز عجیبی نظرتو می زنی تو سر صورت بقیه, دوست داری Marco polo رو؟ بشین ببین حال کن! یکی دوست نداره, نظر شخصیشه، چی کار داری؟
دوست نداری سریال های CW رو؟ مجبورت نکردن ببینی که, نبین.
چی اصراری داری نظرتو غالب کنی به بقیه؟
اتفاقا فکر کنم فکت رو دوستان دیگه ای بدن . اگر بری چند صفحه پیش رو ببینی میفهمی رو هوا حرف نزن .منم به جناب پویا خیلی مودبانه گفتم شما یه نگاه به ریت IMDB که نظر مردمه در کنار گوجه بندازید بهتره . که دیدم 1-2 صفحه اومدن گفتن به جای مارکو فلان سریالو ببینید . یارو اگر خوشش بیاد میبینه نیادم نمیبیبینه بهتر نیست مثلا بگین The Missing رو ببینید ؟ اون به جای مارکوش چیه دقیقا ؟ در اخرم میگم همه چی به سلیقه ربط داره

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
یه توضیح درباره homeland بدم.اصلا کار به مسائل سیاسی سریال و بحث های حاشیه ایش نیستم .ولی خدایی فصل اول و دوم سریال بی نهایت فوق العاده بود :x .اصلا من یکی تحمل صبر برای قسمت بعدیو نداشتم .

ولی فصل سوم بشدت افت کرد سریال اصلا به زور سریالو میدیدم .(همون طور که گفتم اصلا به خاطر ایران و مسائل سیاسیش نمیگم) اگه همون روند فصل اول دومو در پیش میگرفت بی شک یکی از بهترین سریال ها میشد ولی حیف :(.

حالا هم که فصل 4 بد شروع نشده و من کاملا امیدوارم به این فصل .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
KAMY-GAME

حرفات با هم متناقضه از یه طرف میگی نظر شخصی از طرف دیگه میگی امتیازات فلان سایت؟ یعنی نظر شخصی شما از روی امتیازات یه سایت دیگه شکل میگیره؟ پویا قشنگ اولش گفت تعجب کرده به خاطر امتیازات پایین و بعدش خودش گفت سریال خوبی نیست! بحث تمومه! اگه پویا رو قبول نداری و با سریال حال کردی که خوش بحالت! بیشتر لذتشو ببری ، ولی اگه قبول داری هم که هیچی ، میتونی وقتتو تلف نکنی و دراپ کنی یا میتونی بری ببینی تا مطمئن بشی! یه سیر منطقی طی میشه!

منم گفتم یه جای ماکو بشینید Peaky blinders رو ببینید! کاری هم به ریت imdb ندارم! چند قسمت دیدم حالم کردم ، حالا هرکی به من اعتماد کنه میریه میشینه میبینه!و وقتشو از نظر من روی ماکو نمیذاره. هرکی هم به حرف من اعتماد نداره ، بیخیال میشه و مثلا میره مارکو رو میبینه و خودش هر دو رو تست میکنه!به همین راحتی! ولی مشکل شما این هست که کلا سریال مورد علاقه ات ، فوق العاده هستن ، ولی سریال مورد علاقه بقیه ، اشغالی بیش نیست!:)یه بار گفتی فلان سریال خوبه بسه! یه بار هم گفتی فلان سریال اشغاله اونم بسه! هرکی خواست فهمید! ولی اینکه هر هفته بیای فلان سریالو بکوبی هیچکس تو این تاپیک مثل شما همچین کاری نکرده!:| سر قضیه ماکو هم هرکس یه بار نظرشو گفت! شما هم یه بار بگو خوبه و دلیل هم بیار و تمام!

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
من اینجا رو با جای دیگه ای اشتباه نگرفتم یک سری گزاره منطقی بیان کردم که هیچ گونه توهینی توش نبود. شما می تونی بن شی ولی پای من رو وسط نکش چون من توهینی نکردم. شما جنبه ی بحث ندارید مشکل بنده نیست فعالیتتون رو کمتر کنین.

sent from mobile
به شما مربوط نیست که پویا یا بقیه اینجا پست می دن در رابطه با مارکو یا نه! شما فقط می تونی با حرفشون مخالفت کنی به عنوان نظرت و دلایلت هم بگی ولی نمی تونی نفس کارشون رو ببری زیر سؤال.
منم نگفتم توهین کردی گفتم بد صحبت کردی . اگر اقای پویا میخواد چیزی بگه بهم خودشون میگن احتیاج نیست یکی مثله شما اینجوری با من صحبت بکنه چون اصلا به شما ربطی نداره

- - -ویرایش - - -

KAMY-GAME

حرفات با هم متناقضه از یه طرف میگی نظر شخصی از طرف دیگه میگی امتیازات فلان سایت؟ یعنی نظر شخصی شما از روی امتیازات یه سایت دیگه شکل میگیره؟ پویا قشنگ اولش گفت تعجب کرده به خاطر امتیازات پایین و بعدش خودش گفت سریال خوبی نیست! بحث تمومه! اگه پویا رو قبول نداری و با سریال حال کردی که خوش بحالت! بیشتر لذتشو ببری ، ولی اگه قبول داری هم که هیچی ، میتونی وقتتو تلف نکنی و دراپ کنی یا میتونی بری ببینی تا مطمئن بشی! یه سیر منطقی طی میشه!

منم گفتم یه جای ماکو بشینید Peaky blinders رو ببینید! کاری هم به ریت imdb ندارم! چند قسمت دیدم حالم کردم ، حالا هرکی به من اعتماد کنه میریه میشینه میبینه!و وقتشو از نظر من روی ماکو نمیذاره. هرکی هم به حرف من اعتماد نداره ، بیخیال میشه و مثلا میره مارکو رو میبینه و خودش هر دو رو تست میکنه!به همین راحتی! ولی مشکل شما این هست که کلا سریال مورد علاقه ات ، فوق العاده هستن ، ولی سریال مورد علاقه بقیه ، اشغالی بیش نیست!:)یه بار گفتی فلان سریال خوبه بسه! یه بار هم گفتی فلان سریال اشغاله اونم بسه! هرکی خواست فهمید! ولی اینکه هر هفته بیای فلان سریالو بکوبی هیچکس تو این تاپیک مثل شما همچین کاری نکرده!:| سر قضیه ماکو هم هرکس یه بار نظرشو گفت! شما هم یه بار بگو خوبه و دلیل هم بیار و تمام!
اتفاقا بر عکس . پویا گفت سریال چرته منم گفتم اون امتیازات توی IMDB هم نظرات مردمه پس نظر شخصی حساب میشه و باید به اون هم نگاه کرد(1000 بار گفتم اگر باز میخواید برید بخونید صفحه قبل)
دوما من کجا اومدم هر هفته گقتم مثلا اررو اشغاله ؟ چرا حرف تو دهن من میزارید ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم نگفتم توهین کردی گفتم بد صحبت کردی . اگر اقای پویا میخواد چیزی بگه بهم خودشون میگن احتیاج نیست یکی مثله شما اینجوری با من صحبت بکنه چون اصلا به شما ربطی نداره
اتفاقا بر عکس . پویا گفت سریال چرته منم گفتم اون امتیازات توی IMDB هم نظرات مردمه پس نظر شخصی حساب میشه و باید به اون هم نگاه کرد(1000 بار گفتم اگر باز میخواید برید بخونید صفحه قبل)
دوما من کجا اومدم هر هفته گقتم مثلا اررو اشغاله ؟ چرا حرف تو دهن من میزارید ؟
کامیاب دیگه در مورد اررو دیگه تکذیب نکن :D فصل اول که رسما دهن سریالو زدی سرویس کردی از بس ازش بد گفتی فصل دومم این آخرین پستت بود:
این فلش و ارو من هر چی فکر میکنم موندم کجاش پتانسیل خوبی داره !!!
/:)
دو تا سریال تینیجری با محیط فانتزی و داستان کلیشه ای و چند تا بازیگر کاکلی هستن که به درد همون CW میخورن .
باز گاتهام رو مثال میزدی یه چیزی
خوب اگه بحث IMDB مطرحه که برو یک نگاه به نمرات اپیزودای مختلف Arrow بکن! تقریبا تمام اپیزودای این فصل نمره بالای 8.5 داشت این دوتا اپیزود آخرشم که 9.7 و 9.9 کامل گرفتن و تعداد رای هاشون هم زیاده :D

والا هر کی یک سلیقه ای داره میشینه یک سریالی رو میبینه! اصلا دلیلی وجود نداره به هم گیر بدیم این سریال بیخوده ارزش دیدن نداره و ...! وگرنه بیاین شونصد هزار نفر بهتون معرفی کنم که از دیدن سریال ستایش به وجد میان :-j :D

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
سلام به همگی...
رفقا این سریالها به نظرتون چطوره؟
under the dome
revolution
the 100
اینم بگم از سریالای علمی تخیلی خوشم میاد
نظرتونو بگید ممنون

Sent from my Nexus 5

amin987654321

کاربر سایت
Sep 12, 2010
356
نام
امین
سلام به همگی...
under the dome
revolution
the 100
نظرتونو بگید ممنون

Sent from my Nexus 5

revolution از نظر من خیلی خوب بود ولی حیف فصل سومش کنسل شد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام به همگی...
under the dome
revolution
the 100
نظرتونو بگید ممنون

Sent from my Nexus 5
under the dome بدک نیست! موضوع خیلی جالبی داره اما بنظرم به بدترین شکل ممکن روایت میکنن! بعضی از تیکه هاش بشدت بچگونه و الکی هست و در کل من بعد از دو سیزن دراپ کردم و زیاد ارزش ادامه دادن نداشت بنظرم! نویسنده خوفی داره من بیشتر انتظار داشتم ازش!

ولی علمی تخیلی Doctor Who ـه BBC رو بشین ببین فرسنگ ها با این سه تای بالا فاصله داره :D فک میکنم خوشت بیاد!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
کلا به هوملند باشه CIA یک سازمان کوچیک 40 نفره اس که همه صبح تا شب دور همن و همه کارها رو گروهی و با نظر همدیگه انجام میدن!خیلی واقع گراس!!رییس سازمان کلا نشسته اونجا که با مامورای عملیاتیش گپ بزنه.
کی این حرف رو زده ؟
این فقط بخشی از کارها رو تو یه کیس خاص داره نشون میده نه کل ماموریتهای دنیا رو......
در ضمن رییس سازمان با نیروهای عملیاتی گپ نمیزنه داره با رییس پایگاهش تو یه کشور خیلی حساس و حادثه خیز گپ میزنه

در مجموع نه من تو سیا کار کردم نه شما پس نمیشه قطعی گفت اینطوری هست یا نه
ولی به نظر من منطقی میاد و از یه سری عملیاتهای مافوق طبیعه سیا تو خیلی از فیلمها و سریالها کاملا طبیعیتر هست و قابل قبولتر از نظر عقلی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر