Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
گاتهام محیط تاریک و بد ساخت و داستان داغون و بازیگری در حد صدا و سیما ؟؟ من خودم طرفدار Arrow و Flash ـم ولی خداوکیلی از نظر بازیگری گاتهام غیر از دوسه تا شخصیت بازیگراش واقعا نسبت به Arrow و Flash خیلی سطح بالاترن مخصوصا بازیگر هاروی بولاک و پنگوئن واقعا خیلی خوبن! فیش مونی هم خیلی خوبه!
تا اینجا هم سریالش بنظرم خیلی خوب پیشرفته هیچ مشکلی نداشت ریت پایینم نداشته
آدم راستش وقتی این نوشته رو می خونه امیدوار میشه دوباره گاتهام رو شروع کنه ولی وقتی عکس توی امضا رو می بینه بیخیال میشه:D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این Constantine چرا اینقدر هیتر داره!؟‌ به نظرم خیلی خیلی از سریالای پر طرفداری مثل Supernatural یا VD و ... بهتره موندم چرا همه بهش گیر میدن یا از بازیگر نقش اصلی بدشون میاد :| اون فیلم سینمایی که ساختن مردمو بد عادت کرد توقع دارن کیانو ریوز ببینن اونم وقتی کنستانتین اصلی دقیقا این چیزیه که تو سریاله, فقط چون لهجش بریتیشه همه ازش بدشون میاد :| در کل نسبت به اینکه فصل اولشه و ساختن سریالی تو این سبک اونم واسه شبکه ی حال بهم زنی مثل NBC سخته خیلی خوب کنستانتین واقعی رو در آوردن, امیدوارم کنسلش نکنن این روانیا.
راستی یه سریال به شدت Underrated تو سبک True Detective هست که کمتر دیدم کسی راجع بهش حرف بزنه, The Killing رو از دست ندین. اگه The Killing جای AMC از HBO پخش میشد از TD پرطرفدارتر میشد. 8-|

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
SNL امروز فرانکو بود و همونطور که حدس می زدم ترکوند :D ( مونولوگش کوتاه بود ولی ) به دوستان پیشنهاد می کنم ببینن این قسمت رو :D

idpoxi0qpoal6huhekio.png

South Park بی رحمانه و بدون افت همچنان بعد از 18 فصل داره میتازه :D راضیم آفا، راضی :D

بی رحمانه و بدون افت؟ :D بعد از فصل هفده که بدترین شروع رو داشت این فصل هم بدترین شروع رو داشته :D ولی خوب هر دوتاشون دوباره بعد از قسمت شش رسیدن به سال 2010 که دیگه تهش بود :D الانم اگه من بخوام یه زمانی که بی کار بودم دوباره ببینم پنج قسمت اول رو کلا بی خیال می شم، حتی ارزش دیدن هم نداره!

آدم راستش وقتی این نوشته رو می خونه امیدوار میشه دوباره گاتهام رو شروع کنه ولی وقتی عکس توی امضا رو می بینه بیخیال میشه:D

خوب الان که چی؟ هدفت چی بود از این حرف؟ باور کن با بعضی از حرفهات مثل مته مُخ مردمو سوراخ می کنی! :|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بی رحمانه و بدون افت؟ :biggrin1: بعد از فصل هفده که بدترین شروع رو داشت این فصل هم بدترین شروع رو داشته :biggrin1: ولی خوب هر دوتاشون دوباره بعد از قسمت شش رسیدن به سال 2010 که دیگه تهش بود :biggrin1: الانم اگه من بخوام یه زمانی که بی کار بودم دوباره ببینم پنج قسمت اول رو کلا بی خیال می شم، حتی ارزش دیدن هم نداره!

من با تک تک سلول های بدنم از South Park لذت میبرم:D هیچ مشکلی هم تو شروع فصل ها نبوده:D انصافا قسمت اول هشتم کم زد نابود کرد هرچی Kickstarter رو؟ :D اصلا پوکیدم :D

قسمت های 7 و 8 و 9 هم که اصلا...:D

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
این سوتی توی فلش و ارو که ته ضایع بود
اصلا وسط سریال اعصابم رو خرد کرد انقدر ناشیانه بود
آقا این
South Park
همین انیمیشن است دیگه؟
چطوریه موضوعش؟
ارزش دیدن داره؟
هر قسمت چند دقیقه است و زیرنویس فارسیش هست یا نه؟

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
این سوتی توی فلش و ارو که ته ضایع بود
اصلا وسط سریال اعصابم رو خرد کرد انقدر ناشیانه بود
آقا این
South Park
همین انیمیشن است دیگه؟
چطوریه موضوعش؟
ارزش دیدن داره؟
هر قسمت چند دقیقه است و زیرنویس فارسیش هست یا نه؟

خیلی خوبه مخصوصا من با فصلای اولش خیلی حال کردم.صد در صد پیشنهاد میشه ولی وضعیت زیر نویسش فکر نکنم خیلی جالب باشه.من اکثرا با زیر نویس انگلیسی دیدم

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
خوب منم سریالای The Flash و TVD رو دراپ کردم و البته گاتهام الان بجاش The Knick و White Collar رو شروع کردم
هر جفتشون رو یه قسمت دیدم و از White collar خیلی خوشم اومد جناییه و طنز خیلی جالبی داره
در کل ارزش داره

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سریال Kingdom کسی دیده :D ؟

در مورد MMA و فساد و Downtown ـه لوس آنجلسه ولی فوکوس اصلیش رویه ورزشه ... همه هم هیکل قشنگ :D جالبه بد نیست :D

در مورد نظر سنجی هم بی شک

Person of Interest: The Devil You Know

--

اصلا خوشم میاد بچه ها هم درک می کنند این سریال زیباست به شدت :D

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خوب منم سریالای The Flash و TVD رو دراپ کردم و البته گاتهام الان بجاش The Knick و White Collar رو شروع کردم
هر جفتشون رو یه قسمت دیدم و از White collar خیلی خوشم اومد جناییه و طنز خیلی جالبی داره
در کل ارزش داره
tvd رو تازه الان دراپ کردی ؟ :biggrin1: خیلی وقت پیش باید اینو دراپ میکردی :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر