M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
آقا شما یه سریالی رو پیگیری میکنید و بعد یه مدت چرت میشه ، چکارش میکنید؟
من یه مشکلی دارم که حتی اگه سریال چرت هم شده باشه، باز هم برای دونستن فیلم پیگیریش میکنم
الان این مدرن فمیلی از فصل ۳ به اینور تا حالا لذت نبردم
ولی همچنان دارم ۳ فصلش رو تماشا میکنم
یا آشنایی با مادر یا حتی فرندز اون آخرا دیگه واقعا لوث شده بود

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا شما یه سریالی رو پیگیری میکنید و بعد یه مدت چرت میشه ، چکارش میکنید؟
من یه مشکلی دارم که حتی اگه سریال چرت هم شده باشه، باز هم برای دونستن فیلم پیگیریش میکنم
الان این مدرن فمیلی از فصل ۳ به اینور تا حالا لذت نبردم
ولی همچنان دارم ۳ فصلش رو تماشا میکنم
یا آشنایی با مادر یا حتی فرندز اون آخرا دیگه واقعا لوث شده بود

اصولاً وقتی یه سیزن تموم میشه ولش می کنیم:D اگه خیلی بیخ داشته باشه بعد یه قسمت چرت دراپ میشه مثل گاتهام که دراپ شد به همین راحتی:D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
این قسمتهای مشترک Arrow , Flash عالی بودند! امتیازایی خیلی خوبی هم گرفتند و قسمت 8 Arrow انگار پربازدیدترین قسمت شبکه CW توی دوسال اخیر بوده! واقعا سنگ تموم گذاشتن.....:x

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
این قسمتهای مشترک Arrow , Flash عالی بودند! امتیازایی خیلی خوبی هم گرفتند و قسمت 8 Arrow انگار پربازدیدترین قسمت شبکه CW توی دوسال اخیر بوده! واقعا سنگ تموم گذاشتن.....:x

چون کلا فلش و ارو پتانسیل خوبی دارن،فکر کن اگه این سریالارو یه شبکه ای مثل HBO کبیر یا ABC میساخت دیگه چی از آب درمیومد................
:x

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
چون کلا فلش و ارو پتانسیل خوبی دارن،فکر کن اگه این سریالارو یه شبکه ای مثل HBO کبیر یا ABC میساخت دیگه چی از آب درمیومد................
:x
این فلش و ارو من هر چی فکر میکنم موندم کجاش پتانسیل خوبی داره !!! /:)
دو تا سریال تینیجری با محیط فانتزی و داستان کلیشه ای و چند تا بازیگر کاکلی هستن که به درد همون CW میخورن .
باز گاتهام رو مثال میزدی یه چیزی

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
پویا جان این The game رو پیشنهاد میدی؟ دیدم امتیازا و استقبال خوبی شده اگه واقعا خوبه بریم تو کارش.:d
the game مینی سریال بی بی سی هست درمورد جنگ سرد و رقابت MI5 و KGB . سریال خوبیه ولی انتظار ریتم تند و جیمز باند بازی نباید ازش داشت :d بیشتر شکل یه پازل هزار تکه اس که نگاه میکنی ببینی چطوری قراره چیده بشه. تقریبا به tinker tailor soldier spy شباهت داره ( از لحاظ اتمسفر و داستان ). به نظرم سریال خوبیه اگه حوصله و تمرکزش باشه. بازی برایان کاکس هم خوبه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
دو تا سریال تینیجری با محیط فانتزی و داستان کلیشه ای و چند تا بازیگر کاکلی هستن که به درد همون CW میخورن .

چرا لذت یه سریالو به دهن خیلیا زهر می کنین؟:-/ یه بار گفتین بسه دیگه فهمیدیم! اصلا بزنید پست اول تا همه ببینن:|

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
جدا نظر دادن یک بحثه ، نظر خودتون رو به کُرسی نشوندن هم یک بحثه ! دیگه خیلی بی معنیش کردین ! با هرچیزی و هر بار اعلام مخالفت میکنید .
اصن شما خوبید ، arrow برای تین ایجر ها !
arrow رو دوست نداری خوب نبین !

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
پویا جان این The game رو پیشنهاد میدی؟ دیدم امتیازا و استقبال خوبی شده اگه واقعا خوبه بریم تو کارش.:d
مینی سریال خوبیه اما اگر دنبال یذره هیجان بیشتر و قسمت ها بیشتری هستی The Americans تو همین موضوع گزینه خیلی خوبیه...البته اگر ندیده باشی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,366
نام
Matthew
این قسمت 8 هر دو سریال The Flash و Arrow خیلی خوب بود. علاوه بر اون، تیزر قسمت های 9 هر دو رو الان دیدم :x فکر کنم قسمت بعد از این قسمت هم بهتر باشه ( بخصوص قسمت 9 Arrow )
بی صبرانه منتظرم.

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان

یه خورده بیشتر فکر کن قشنگ میفهمی؛پست بنده رو هم یه بار دیگه بخون دوست عزیز و بعد فکت صادر کنید دوباره اگه دوست داشتید....................

بنده گفتم خود فلش و ارو و هیچ اسمی از سریال های این 2 شخصیت توی شبکه CW نیاووردم..................

گاتهام هم که تو همین تاپیک هرکی اپیزود اول رو دید همونجا دراپ کردش،یه سریال بد ساخت،با محیط تاریک و سیاه داغون و داستان کپی شده و چندتا بازیگز تازه کار که به درد شبکه های صدا سیما میخوره:d...................

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یه خورده بیشتر فکر کن قشنگ میفهمی؛پست بنده رو هم یه بار دیگه بخون دوست عزیز و بعد فکت صادر کنید دوباره اگه دوست داشتید....................

بنده گفتم خود فلش و ارو و هیچ اسمی از سریال های این 2 شخصیت توی شبکه CW نیاووردم..................

گاتهام هم که تو همین تاپیک هرکی اپیزود اول رو دید همونجا دراپ کردش،یه سریال بد ساخت،با محیط تاریک و سیاه داغون و داستان کپی شده و چندتا بازیگز تازه کار که به درد شبکه های صدا سیما میخوره:d...................
تا نصفه پستت خوندم موافق بودم باهات اما الان خودت داری فکت الکی صادر میکنی :D

گاتهام محیط تاریک و بد ساخت و داستان داغون و بازیگری در حد صدا و سیما ؟؟ من خودم طرفدار Arrow و Flash ـم ولی خداوکیلی از نظر بازیگری گاتهام غیر از دوسه تا شخصیت بازیگراش واقعا نسبت به Arrow و Flash خیلی سطح بالاترن مخصوصا بازیگر هاروی بولاک و پنگوئن واقعا خیلی خوبن! فیش مونی هم خیلی خوبه!
تا اینجا هم سریالش بنظرم خیلی خوب پیشرفته هیچ مشکلی نداشت ریت پایینم نداشته :D

والا اون موقعی که اولین قسمت اومد من کل نظراتو میخوندم بیشترا خوششون اومده بود از جو سریال و دنبال میکردن غیر چند نفر که بعدا دراپ کردن قبول نمیکنی برم سه ساعت صفحشو پیدا کنم لینک بدم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر