jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
پس کلآ کنسل شد :d
فقط مایکلسونها تو کدوم قسمت ها حضور دارن اونارو دانلود کنم ؟:dکلاووس - الاژا - ربکا :d

از آخرای فصل 2 اگه اشتباه نکنم سرو کلشون پیدا میشه !:D

چند قسمت حضور دارن ؟ دقیق نمیدونید ؟
yahoo_4.gif

دقیق نمیدونم ولی فصل 3 کلا داستان اصیل ها و خوانواده مایکلسون هاست !

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
از آخرای فصل 2 اگه اشتباه نکنم سرو کلشون پیدا میشه !:D

چند قسمت حضور دارن ؟ دقیق نمیدونید ؟:d

بحث 100 شد !

تو چه وضعیه؟ تمدید شده؟ کنسل شده؟ چی به چیه :biggrin1: ؟

فعلآ داره پخش میشه :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
من چی پرسیدم تو چی جواب دادی !
ژانویه :|
واقعا چرا اینجوری جواب دادم من!:))
میدونی اخه تو پرسیدی شروع فصل آخر کیه در صورتی که فصل آخر خیلی وقته شروع شده و الان نیم فصلشیم:d
آره نیمه دومش ژانویه شروع میشه

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
چند قسمت حضور دارن ؟ دقیق نمیدونید ؟:d
اگه The Originals رو دیدی به خاطر TO میخوای شروعش کنی، نبین. اصلا ارزششو نداره. TO همه چیزو توضیح میده و بقیه اتفاقایی که توی TVD میفته هیچ ربطی به TO نداره و اگه داشته باشه TO حتما توضیحش میده. اگه هم کلا از شخصیت های ربکا و الایژا و کلاوس خوشت میاد و میخوای بیشتر ببینیشون اونوقت فقط سیزن 2 و سیزن 3 رو ببین. همه شون تا آخر سیزن 4 هستن ولی وقتتو سر سیزن 4 تلف نکن. تا ته سیزن 3 ببین. سیزن 4 شروع میکنه به گند زدن به شخصیتهای TO تا اینکه خوشبختانه منتقل میشن به TO.
اگه میخوای بدونی دقیقا از چه اپیزودایی میان :
توی TVD الایژا از اپیزود 8 سیزن 2 میاد. کلاوس از اپیزود 17 سیزن 2 میاد. ربکا از اپیزود 3 سیزن 3.
در کل اگه تصمیم گرفتی فقط از اون اپیزودی که اوریجینال ها میان شروع کنی و اوایل tvd رو نمیخوای ببینی، از اول سیزن 2 ببین چون ورود الایژا و کلاوس به اوایل سیزن 2 که مربوط به کاراکتر کاترینه خیلی وابسته ست

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
سلام دوستان
تقریبا نصف کرهٔ زمین به دیدن سریالهای ترکی‌ روی آورده اند
از آسیا گرفته تا اروپای مرکزی
به نظرتون چی‌ باعث شده سریالهای ترکی‌ انقدر محبوب بشند؟
به سلیقه و فرهنگشون بیشتر می خوره :-/ اصلا موضوع پیچیده ای نیست :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
پس کلآ کنسل شد :d
فقط مایکلسونها تو کدوم قسمت ها حضور دارن اونارو دانلود کنم ؟:dکلاووس - الاژا - ربکا :d
کلا شروع کردن ومپایر خیلی پیشنهاد نمیشه چون اینقدر بعد از فصل 4 گند میزنه که دیگه هرچی خاطره خوب با سریال داری از بین میره! من خودم تا آخر فصل 3 عاشقش بودم الان فقط برا وقت پر کنی میبینم تنها دلیلی هم که دراپ نمیکنم اینه که خاطره دارم :|

مایکلسون ها هم از وسطای سیزن دوم اگه اشتب نکنم میان تا آخر سیزن 3 که خیلی هم خوب ظاهر میشن و دقیقا بهترین تیکه های سریال هم مال همین قسمتا هست و فصل 2-3 بنظرم عالی هست ولی حیف دیگه سریال بلکل نابود شده :(

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من به کری کاری ندارم....ولی نشون دادن اینجوریه برودی خود نامردی بود.....با اینکه یه لحظه هندی شد ولی گریه های کری ناجور به دل آدم میشست و به سریال امیدوار میشد
با این حرکت یه نوع تنفر تو وجودمه ولی نمیدونم چیه یا چرا:d

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
اینکه رسما شبه-چورن هستن؟:|
نه بابا:D چیزایی که جم نشون میده اونجوری نیستش:D اتفاقا نسبت صحنه هاش نسبت به فیلمای اروپایی و امریکایی یک به ۱۰۰۰هست:D ببشتر تمرکزش رو خوشگلی بازیگرا هست:Dسریالاشم به این دلیل که خونواده ها خیالشون راحته که به انچنان صحنه ای برخورد نمیکنن و از یه طرف صدا و سیما تو امر سریال سازی نابود شده(شاید درست شه؟!)اینو دنبال میکنن.اصلا یه مدت بود سربال دیدن خونوادگی از یاد ملت رفته بود انقدر تلویزیون چیز خوب نمیداد:|

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من ميخوام دو سريال Arrow و Flash را ببينم. ولي اول ميخوام كه Flash را ببينم و بعدش برم سراغ Aroow.

ولي چون گفته شده اين سريال اسپين اف Aroow هستش. در اينصورت اگه اول Flash را ببينم داستانش برام مبهم نميشه؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
ولي چون گفته شده اين سريال اسپين اف Arrow هستش. در اينصورت اگه اول Flash را ببينم داستانش برام مبهم نميشه؟
داستانشون تا اینجای Arrow و تا اینجای Flash فقط در حد دو سه قسمت از فصل دوم Arrow ( اونم اصلا ربطی به داستان خود سریال Flash نداره شاید خیلی جزئی ) ربط نداشتند.
ولی طیق گفته ی سازنده اپیزود 7 یا 8ـشون مشترک هست.
بهرحال سعی کن اگر میخوای ببینی هر دو رو ببینی.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ولي چون گفته شده اين سريال اسپين اف Aroow هستش. در اينصورت اگه اول Flash را ببينم داستانش برام مبهم نميشه؟

کی همچین حرفی بهت زده ؟!؟!

هیچکدوم اسپین اف اون یکی نیستند و هر دو سریال کاملا مجزا و جدا از هم هستند . گاهی اوقات فقط یه کراس اور بینشون زده میشه وگرنه اصلا و ابدا از نظر داستانی بهم ربط ندارن .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این Blacklist خیلی داره خوب پیش میره فصل دومش.
این ردینگتون هم که داره هر قسمت یه بمب میندازه!:D
اون از آخر قسمت قبل، اون از حرفی که فیچ تو اون کانتینره بهش زد، اینم از کلیف هنگر آخر این قسمت!:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
به پیشنهاد یه سری از دوستان سریال Black Mirror رو شروع کردم و واقعا نمیدونم چی بگم . سریال ترسناک ترین اینده ها رو به نمایش میزاره براتون ، اینده ای که مردم حال حاضر میپسندن و دوست دارن ببیننش با روندی که در پیش گرفتن .

سیزن اول این سریال شاید از نظر کیفیت کلی خیلی بهتر از سیزن دوم باشه ولی ایده های سیزن دوم خیلی ترسناک تر !

سریال دو فصل هست و هر فصل 3 قسمت یک ساعته . هر اپیزود داستان های جدا بهمراه بازیگر های متفاوت داره اما هدف سریال یه چیز هست . کلا فیلم ها و سریال هایی که بتونن یه ایده تو ذهنت بکارن و بعد از اتمامشون هم بهشون فکر کنی واقعا جای تحسین دارن .

اینده هایی هم که نشون میده رو میشه بگی محتمل ترین اینده هایی هستند که ممکنه رخ بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر