Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
من که میگم خود روی بوده ولی احتمالا با یک موادی چیزی مسمومش کردن و توهم زده و رفته این کارو کرده که اگه اینطوری باشه احتمال زیاد از طرف راس الغول بوده!

و چیزی که معلومه سارا موقعی که میخواست تیر بخوره میگفت تو اینجا چیکار میکنی در نتیجه میشناختتش پس یا خود روی بوده یا هم خود راس الغول یا یکی از افرادش چون راس الغول هیچ وقت سارا رو جزی از گروه خودشون محسوب نمیکرده و ازش خوشش نمیومده!

پ.ن: دست مدیر سایت درد نکنه، این Mention چیز ردیفی هست :d

بنظرم میتونستند ماجرای درست و درمون تری رو بیارن وسط :|
کجای این قسمت خوب بود :| ؟ حتی بنظر من بدترین قسمت تو کل سریال بود، هیچ چیز جذاب و خفنی ( حالا فاکتور بگیریم از اون چیز خوبه :d ) نداشت :|
خلاصه که امیدوارم نشه مثل فصل 4 TWD ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
پ.ن: دست مدیر سایت درد نکنه، این Mention چیز ردیفی هست :d

بنظرم میتونستند ماجرای درست و درمون تری رو بیارن وسط :|
کجای این قسمت خوب بود :| ؟ حتی بنظر من بدترین قسمت تو کل سریال بود، هیچ چیز جذاب و خفنی ( حالا فاکتور بگیریم از اون چیز خوبه :d ) نداشت :|
خلاصه که امیدوارم نشه مثل فصل 4 TWD ...
حالا کی گفت این قسمت خوب بود؟:D

منم گفتم این اپیزود قشنگ روند فصل 4 TWD رو داشت!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سریالای CW هیچی جز وقت تلفی نیست
همه رو دراپ کردم به جز TVD اونم رو حساب خاطراتی که باش دارم
والا من که TO و Flash و Arrow و TVD دارم ازش میبینم افتضاح ترینش TVD ـه که منم بخاطر همون خاطره دارم میبینم :D وگرنه غیر از آخرین قسمت Arrow که جذابیتی نداشت Flash و TO خوب دارن پیش میرن مخصوصا Flash تازه داره جالب میشه :D

کلا تجربه ای که از سریالای CW دارم هیچ وقت شروع خفنی نداشتن و به مرور خوب میشدن!
حالا من موندم این اپیزود Arrow چه ربطی سیزن 4 TWD داشت که هی میچسبونیدش به اون ؟ :|
الان توی این دو صفحه همه از این اپیزود آخری گله کردن دقیقا سر بیشتر اپیزودای فصل 4 واکینگ ددم همینطوری بود! تفره رفتن از داستان اصلی کلا جذابیت فیلمو کم میکنه! من که الان هر هفته منتظر اپیزود جدید فصل 5 ـم خیلی هم لذت میبرم چون قشنگه ولی فصل 4 جدا فقط 2-3 اپیزود عین آدم به داستان اصلی پرداخته میشد بقیش همش حاشیه بود! بخاطر همین مقایسه میشه با این قسمت Arrow!

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
والا من که TO و Flash و Arrow و TVD دارم ازش میبینم افتضاح ترینش TVD ـه که منم بخاطر همون خاطره دارم میبینم :D وگرنه غیر از آخرین قسمت Arrow که جذابیتی نداشت Flash و TO خوب دارن پیش میرن مخصوصا Flash تازه داره جالب میشه :D

کلا تجربه ای که از سریالای CW دارم هیچ وقت شروع خفنی نداشتن و به مرور خوب میشدن!
خب چی شده اخرش سریالای 24 قسمتی ؟ اصلا تموم کرده سریالی رو ؟
دقیقا همه سریالاش هر فصلش عینه قبلیه هیچ تازگی نداره .
همیشه هم اینجوری بوده یه سریالش خوب باشه بگیر انقدر تمدید میکنه برای فصل بعد که قشنگ بزنه نابود کنه سریالو
Flash هم یه اپیزود دیدم . خدایی ته بچه بازی بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خب چی شده اخرش سریالای 24 قسمتی ؟ اصلا تموم کرده سریالی رو ؟
دقیقا همه سریالاش هر فصلش عینه قبلیه هیچ تازگی نداره .
همیشه هم اینجوری بوده یه سریالش خوب باشه بگیر انقدر تمدید میکنه برای فصل بعد که قشنگ بزنه نابود کنه سریالو
Flash هم یه اپیزود دیدم . خدایی ته بچه بازی بود
این نظر تو ـه خوب!
Arrow سیزن دومش زمین تا آسمون با اولی فرق داشت! کلا روند داستانیش تغییر کرده بود!
اینکه یک سریالو کش میده کاملا قبول دارم ولی من سریالاشو تا جایی که کشش داره دوس دارم! مثلا TVD رسما از فصل 4 به بعد هر اپیزود میخواستم دراپش کنم باز بیخیال میشدم بخاطر خاطرات!
Arrow هم هنوز خوب داره پیش میره! The Flash هم به هیچ وجه بچه گانه نیست! 3 اپیزود اولش مثل سیزن اول Arrow الکی و کشکی بود ولی این آخری خیلی جالب بود و داستانش تازه داره جون میگیره!

کلا سریالای CW تینیجری هست دیگه! انتظار خون و خونریزی و چش از کاسه در آوردن که نداری احیانا؟:D

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
نمیدونم این منم که با CW حال نمیکنم یا کلا شبکه ی سخیفیه :-"
جای 2تا حرفو عوض کنن بد نیست :-"
به نظرم اولیور و بری دست بد آدمایی افتادن!خیلی پتانسیل داشتن.

*grab some popcorn*

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نظرتون درباره Prison Break چیه؟
ببینمش؟

فصل اول رو بشین نگاه کن و هر چقدر که برای فصل های بعدی تحت فشار و هیجان و کیلیف هنگر بودی اصلا دیگه ادامه نده سریال رو ! چنان افتی میکنه در فصل های بعد که اون سرش ناپیداست اونم فقط بخاطر اینکه فصل اول فوق العاده ای داره .

اما اگه واقعا سریال زندانی میخوای نگا کنی بعنوان یه نظر شخصی حتما حتما OZ رو نگاه کن که بی نیازت میکنه .

soroushunit

کاربر سایت
Aug 29, 2010
311
نام
Soroush
سلام دوستان.به نظر من Prison Break تا آخر ادامه بده.قبول دارم فصله 3 و 4 نسبت به فصل های اولش افت کردن ولی ارزش نگاه کردن داره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام

نظرتون درباره Prison Break چیه؟
ببینمش؟
100% باید ببینی :D یکی از بهترین سریالا هست!
فصلای آخری بخاطر کش دادن الکی داستان افت میکنه ولی بازم قشنگه من که تا آخرین قسمت سریال عاشقش بودم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر