I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
اصلا دست و دلم نمیره Gotham جدید رو DL کنم :|
نمیدونم فقط منم یا همه از سریال ناامید شدن :-/
اصلا دیگه ربطی به سوپر هیرو ها یا ویلن ها نداره و کاملا پلیسی شده و برای سریال پلیسی خیلی انتخاب های بهتری هست :bighug:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
The Killing تا چه فصلی ارزش دانلود داره ؟ هر فصل داستان ها مرتبط هستند یا بی ربط ؟ بصورت کلی ارزش داره یا نه ؟ :D بخصوص اونایی که سلیقه من رو میشناسن :D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
اصلی ترین مشکل گاتام فیش مونی و بازیگر درب و داغونش و پلات احمقانشه + یه سری دیالوگهای یخ !
وگرنه بخش های پنگوئن و گوردون کیفیت قابل قبولی دارن!

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
The Killing تا چه فصلی ارزش دانلود داره ؟ هر فصل داستان ها مرتبط هستند یا بی ربط ؟ بصورت کلی ارزش داره یا نه ؟ :D بخصوص اونایی که سلیقه من رو میشناسن :D
هر فصل داستان جدابی داره ولی به هم مرتبط هستن . به صورت کلی شدیدا ارزش دانلود داره .اتمسفر فوق العاده تاریکی داره .
پسر!!! الان یاد اپیزود اخرش افتادم صدای اهنگ peace of mind تو گوشمه !! این لعنتی چرا تمام شد:((

The Killing کجاش داستان جدا داره ؟ یعنی سریال به این به هم پیوستگی ندیدم من . اصلا نمیشه از فصل دوم به بعد سریال رو دید . حتما باید از اول ببینین.
فصل 1 تا 3 رو خیلی وقت پیش دیدم دقیقا یادم نمیاد . ولی تا جایی که یادمه فقط فصل 2 و 3 داستانش بهم مرتبط بود .

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
هر فصل داستان جدابی داره ولی به هم مرتبط هستن . به صورت کلی شدیدا ارزش دانلود داره .اتمسفر فوق العاده تاریکی داره .
پسر!!! الان یاد اپیزود اخرش افتادم صدای اهنگ peace of mind تو گوشمه !! این لعنتی چرا تمام شد:((
The Killing کجاش داستان جدا داره ؟ یعنی سریال به این به هم پیوستگی ندیدم من . اصلا نمیشه از فصل دوم به بعد سریال رو دید . حتما باید از اول ببینین.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
وااااااااو این اپیزود گاتهام فوق العاده بود هم هیجان داشت هم کلیف هنگر خفن

تا الان فک کنم بهترین اپیزود همین بود اگه تا اخر اینقدر خوب پیش بره عالیه

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

والا این همه واااااو و کیف کردن نداشت:| داستان سریال خیلی بی مغزه:D یعنی کلاً منطقی پیش نمیره:D منظورم البته منطقی هست که توی کامیک های بتمن حاکمه:D

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585

والا به نظره منم خیلی خوب داره پیش میره نمیدونم چرا دوستان با سریال حال نمیکنن!!!
حالا حتما که نباید بازیگرای معروف و مطرحی تو سریال بازی کنن!:d
از این هاروی هم بدجور خوشم اومده هر چقد که تو وایکینگز نچسب و نامرد بود اینجا خیلی خوب و بامرامه:d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
کلن این فصل واکینگ دد گل کاشته! یعنی تا حالاش نشده سر هیچکدوم قسمتهاش حوصله م سر بره یا چرت بزنم. این قسمت آخری هم واقعا عالی بود، بث دیگه اعصاب خرد کن نیست فقط امیدوارم بیخودی مثه ماجرای گاورنر و ترمینوس کشش ندن! هر چند تا حالاش سرعت سریال زیادی بالا بوده و اگه یه کم اسلوش بکنن هم بدک نیست

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
کلن این فصل واکینگ دد گل کاشته! یعنی تا حالاش نشده سر هیچکدوم قسمتهاش حوصله م سر بره یا چرت بزنم. این قسمت آخری هم واقعا عالی بود، بث دیگه اعصاب خرد کن نیست فقط امیدوارم بیخودی مثه ماجرای گاورنر و ترمینوس کشش ندن! هر چند تا حالاش سرعت سریال زیادی بالا بوده و اگه یه کم اسلوش بکنن هم بدک نیست
ترمینوس رو کش دادن ؟؟؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر