Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Constantine خیلی خوب بود ولی اینکه میگین برخلاف سوپرنچرال خیلی خوبه و ... موافق نیستم . درسته این دیمون های کنستانتین خفن تر هستن ولی دیگه در اون حدم نیست مثلا بزرگترین اتفاق این اپیزود رو سم و دین تو اوقات بیکاریشون انجام میدن :D

نتیجه اخلاقی: کاری به سوپرنچرال من نداشته باشین :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
قسمت خوبی بود در کل . اونجایی که باب رو آوردن انداختن دم کلیسا و بهشون گفت که کجا برده بودنش گفتم باید خیلی احمق باشن که ول کنن کلیسارو برن سمت مدرسه ولی خُب صحنه هدشات ها و بازگشت ریک و رفقا بهترین قسمت این اپیزود بود . داریل هم با بث برگشته به احتمال 99% و از اونجایی که توی فصل قبل داشت یک جرقه هایی از رابطه ش با بث شکل میگرفت به احتمال خیلی زیاد کارول کشته شده یعنی از قیافه داریل کاملاً مشخص بود :D

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
یه سوال فنی !
بث چجوری زنده موند ؟
مگه نمرده بود ؟
یکی بیاد موضوع رو واسه من بشکافه
خودم یادم نیست ولی اینو تو یه سایت دیدم
یک همچین اتفاقی حداقل هنوز نیفتاده و از زمانی که توی سیزن 4 قبل از اینکه بث و درل مجبور شدن ازهم جدا بشن و بث با ماشین رفت دیگه کسی ندیدتش
من دارم اشتباه میکنم یا درسته کجای قسمت بث رو نشون دادن ؟!:|
کسی نگفت نشون دادن احتمالش هست که اونی که همراه درل بود بث باشه ;)

------------------
من میترسم کارول رو گم کرده باشن یا مرده باشه :|

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این Peaky Blinders یکی از بهترین سریال های تاریخی درحال پخشه. سیزن دومش خیلی خوب شده.
یه سری بازیگر بریتیش خیلی خوب داره مخصوصا الان که تام هاردی هم اضافه شده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این قسمت واقعا خوب بود به نظرتون؟وسطاش حوصلتون سر نرفت؟
نمیگم بد بود چون صحنه های باحال زیاد داشت ولی مثل دو قسمت اول نبود!فقط نیم ساعت علاف مردن باب شدیم.هی می خوابید و هی بیدار میشد.فقط می خواستم با سر برم تو دیوار!:D
بعد دقت کردین مگی اصلا براش مهم نبود که خواهرش گم شده؟نه دنبالش گشت و نه سوالی پرسید!خیلی راحتم گذاشت رفت!!من فکر کنم نویسنده ها یادشون رفته اینها با هم نسبت دارن:))
اتفاقا من که بشدت از این صحنه های دراماتیکی که همیشه سریال داره و با هم حرف میزنن و صحنه غم انگیز میشه بدم میاد این قسمت خیلی چسبید بهم :D اون یارو پدر مسیحیه خیلی خوب بازی میکرد!
اینی که میگی یادشون رفته رو موافقم :D من خودم اصلا یادم رفته بود اصلا همچین شخصیتی هست اینا هم که به خیالشون نرسیده گمشده :D

- - -ویرایش - - -

من میترسم کارول رو گم کرده باشن یا مرده باشه :|
آخر اپیزود مگه داریل نگفت بیا بیرون از اونجا؟ :|:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من ميگم شايد بث رو پيدا نكرده باشند شايد تو راه با اين يارو سياهه كه قسمت اول ريك رو نجات داد آشنا شده باشند و آورده باشنش تو گروه

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
اتفاقا من که بشدت از این صحنه های دراماتیکی که همیشه سریال داره و با هم حرف میزنن و صحنه غم انگیز میشه بدم میاد این قسمت خیلی چسبید بهم :D اون یارو پدر مسیحیه خیلی خوب بازی میکرد!
اینی که میگی یادشون رفته رو موافقم :D من خودم اصلا یادم رفته بود اصلا همچین شخصیتی هست اینا هم که به خیالشون نرسیده گمشده :D

- - -ویرایش - - -

آخر اپیزود مگه داریل نگفت بیا بیرون از اونجا؟ :|:D
آره ولی معلوم بود کیه یا چیه ؟:-/
اگه کارول عادی بود یا کسه دیگه نبود دلیلی نداشت که اونجا قطع کنن سریال رو :|

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
اقا فکر این که اون فرد کارل از ذهنتون بیرون کنید !:|:D
به نظرم یا بث یا مایکل به احتمال زیاد و یه جای بدنش آسیب دیده !:D

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
آقا این homeland افتضاح شده. افتضاح افتضاح. خیلی خیلی افت کرده ! پیشنهاد نمیکنم اصلا شروعش نکنید !
آقا چشم. به خدا چشم. به هر که میپرستی چشم.
نمیدونم شما چه پدرکشتگی ای با Homeland داری. البته کاملا مشخصه اینجور نظرات از کجا آب میخوره

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا این homeland افتضاح شده. افتضاح افتضاح. خیلی خیلی افت کرده ! پیشنهاد نمیکنم اصلا شروعش نکنید !
جالبه! شما الان دو ساله بنا به دلایلی که هممون هم میدونیم اون دلایل چیه میای و میگی این سریال افتضاحه و هزار تا حرف دیگه؛ اگه افتضاحه پس چرا خودت دراپش نمیکنی!؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حالا از کجا میدونی من دراپش نکردم ؟!
من به خدا وابسته به جایی نیستم چرا اینطور فکر میکنید ؟

چون داری از فعل مضارع برای توصیفش استفاده می کنی، پس یا دراپش نکردی یا نگاه نکرده داری نظر میدی.

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
این homeland رو من از یکی از دوستان ۱۰۸۰ گرفتم !! همون چند قسمت اول باعث شد بکلی پاکش کنم :D
بنظرم از معدود سریال های اشغال معروف تلوزیونهـ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر