asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اپیزود دوم Arrow هم خیلی خوب بود :D حال داد :D
الیور که هیچ دیده دوس دختر سابقشو کشتن حالا قیافش: /:)! البته اینجا ضعف بازیگر نبود کلا گفته بودن بهش.
فقط این لارل خیلی کشکی بازی میکنه! شخصیتشم زیاد جالب در نیومده بود! خواهرشو زدن کشتن اولش براش گریه میکنه بعد که سر نخ پیدا میکنه میره باهاش حرف بزنه تریپ خیلی Cool و سنگین و خفن با یک نیش خند رو لبش میره با طرف حرف میزنه باز دو دقیقه بعد گریه میکنه :| اصلا فازش توی این اپیزود مشخص نبود :D تیکه ای که میخواست به پدرش قضیه رو هم بگه که دیگه اینقدر خز شده این حرکت که من یکی همون اول فهمیدم همچین حرکتی میکنه :D

در کل خوب بود آخرشم خیلی خوب تموم شد :D
همچنان در انتظار راس الغول :x

تو یکی خو با هر سوپر هیرویی حال می کنی:D.

فکر کنم منم اگه یه ردا بپوشم با یه ماسک برم جلو دوربین چند تا خلاف کارو بزنم حال می کنی =)).

==================================

شروع بسیار خوبی داشت این فصل...فقط و فقط یه چیزی...واقعا عوامل سریال 15 اپیزود وقت دارن که مردم رو سرگرم کنن..اونم با این داستان که دستشون برای نمایش هر چیزی در هر مکانی بازه...به نظرم دیگه تو جنگل نچرخن بهتره..برن تو یه بازاری,جزیره ای,شهر بازی ای,چیزی ساکن شن انقدر لوکیشن محدود نباشه.

و اینکه به نظرم دیگه این بسه که هر کی از گروه جدا میفته بعدا پیدا می کنه گروهو...یا بکشن طرفو یا با یه گروه دیگه داستانو جلو ببرن..مثلا فکر کنید بث و مورگان (سیاه پوست فصل اول که آخر این اپیزود دیدیمش) اونا هم به گروه دوباره بپیوندن...نهایتا یکیشون.

به احتمال بسیار زیاد هم یک اپیزود کامل به سرگذشت بث می پردازه...فقط بکشنش و گروه هم حالا حالا ها نفهمه چه بلایی سرش اومده به Real تر بودن چنین داستانی کمک می کنه.نه؟ :D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اپیزود دوم Arrow هم خیلی خوب بود :D حال داد :D
الیور که هیچ دیده دوس دختر سابقشو کشتن حالا قیافش: /:)! البته اینجا ضعف بازیگر نبود کلا گفته بودن بهش.
فقط این لارل خیلی کشکی بازی میکنه! شخصیتشم زیاد جالب در نیومده بود! خواهرشو زدن کشتن اولش براش گریه میکنه بعد که سر نخ پیدا میکنه میره باهاش حرف بزنه تریپ خیلی Cool و سنگین و خفن با یک نیش خند رو لبش میره با طرف حرف میزنه باز دو دقیقه بعد گریه میکنه :| اصلا فازش توی این اپیزود مشخص نبود :D تیکه ای که میخواست به پدرش قضیه رو هم بگه که دیگه اینقدر خز شده این حرکت که من یکی همون اول فهمیدم همچین حرکتی میکنه :D

در کل خوب بود آخرشم خیلی خوب تموم شد :D
همچنان در انتظار راس الغول :x
افتضاح ترین بازی که تو تاریخ تلویزیون دیدم همین لارله :d
کاش به جای خواهرش اینو میکشتن خواهرش حداقل یه چیز خوب داشت :d:>

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
Agent of Shield به هیچ وجه قابل مقایسه با Arrow نیست.بنظرم دوستانی که سریال رو دراپ کردن بدجوری ضرر کردن.فصل اول یه روند تکراری و کلیشه ای داره(که بنظرم بازم از فصل اول Arrow بهتره) ولی از قسمت 18 فصل اول کلا همه چی عوض میشه و سریال خیلی خیلی بهتر میشه.خصوصا فصل دوم که بنظرم دیدنش از واجباته(حداقل تا اینجا)
حالا دیگه فاکتور های مهم دیگه (همون کلسن) رو ذکر نمیکنم:d

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب با تاخیر نسبی عرض می‌نمایم که TWD خوب شروع کرد :D
امیدوارم خوب هم ادامه بدن و کشکی تمومش نکنن!
مثلا ته سریال برسن واشنگتن یهو یه زامبی اون دانشمنده رو گاز بگیره طرف بگه "راه درمان این بیماری خخخخخخخخخخ (صدای مُردن :D)" :| :D

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
walking dead این فصلش فصل اخره؟
بعد arrow برا فصل بعد تایید نشده؟

- - -ویرایش - - -

افتضاح ترین بازی که تو تاریخ تلویزیون دیدم همین لارله :d
کاش به جای خواهرش اینو میکشتن خواهرش حداقل یه چیز خوب داشت :d:>

گل گفتی عجب چیزیم داشت
تا میومد من اصلا به حرفاش توجه نمیکردم فقط به اون چیزه توجه میکردم

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
walking dead این فصلش فصل اخره؟
بعد arrow برا فصل بعد تایید نشده؟

- - -ویرایش - - -

گل گفتی عجب چیزیم داشت
تا میومد من اصلا به حرفاش توجه نمیکردم فقط به اون چیزه توجه میکردم

TWD برای فصل ۶ هم تمدید شده

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
سلام دوستان

نظرتون در مورد سریال z nation چیه؟ ارزش دیدن داره؟ همین طور flash ??

بله دوستان من هم این سوال رو داشتم . z nationچه طوره؟
در حد twdهست؟
خیلی جا ها درباره این دو بحثه. کسی می تونه یه مقایسه منطقی کنه ؟چون هر جا خوندم بیشتر دعوا بود تا مقایسه دو سریال.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
سلام دوستان

نظرتون در مورد سریال z nation چیه؟ ارزش دیدن داره؟ همین طور flash ??
Z nation یکی از افتضاح ترین سریال های تاریخ هستش . حتی پایلوتش رو هم من اسکیپ فوروارد دیدم :|
اگر از Arrow خوشت اومده Flash رو هم ببین

- - -ویرایش - - -

بله دوستان من هم این سوال رو داشتم . z nationچه طوره؟
در حد twdهست؟
خیلی جا ها درباره این دو بحثه. کسی می تونه یه مقایسه منطقی کنه ؟چون هر جا خوندم بیشتر دعوا بود تا مقایسه دو سریال.
مقایسه این دو سریال مثل مقایسه سریال اوای باران با بریکینگ بد میمونه :d
به هیچ عنوان قابل قیاس نیستن

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
قسمت سوم Legend of Korra هم با این که خیلی (!) بود، ولی بازم عالی بود :D من دیگه واقعا نمی دونم چی جوری بگم الان از Last Airbender هم بهتر شده، همه باید ببینن!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
قسمت دوم Freak Show نسبتا بهتر بود. با اینکه داستانش بیشترین پتانسیل رو داره ولی شروعش یکم کند بود. امیدوارم برا دو قسمت بعد که هالووین اسپشیال هم هست یه پلن خوب داشته باشن.
فعلا Twisty the Clown انقدر جذابه که داستان جسیکا لنگ و بقیه رو حتی کمرنگ کرده.
شایعه شده داستان سیزن پنج تو آینده و فضاست !

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
قسمت سوم Legend of Korra هم با این که خیلی (!) بود، ولی بازم عالی بود :D من دیگه واقعا نمی دونم چی جوری بگم الان از Last Airbender هم بهتر شده، همه باید ببینن!
حالا یه سریال دراپ کردیما تو هم هی هایپ کن:|
الان دوباره کلی چیز هست که باید ببینم:D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
قسمت دوم Freak Show نسبتا بهتر بود. با اینکه داستانش بیشترین پتانسیل رو داره ولی شروعش یکم کند بود. امیدوارم برا دو قسمت بعد که هالووین اسپشیال هم هست یه پلن خوب داشته باشن.
فعلا Twisty the Clown انقدر جذابه که داستان جسیکا لنگ و بقیه رو حتی کمرنگ کرده.
شایعه شده داستان سیزن پنج تو آینده و فضاست !

واقعا قسمت اولو دیدم اصن نمیخواستم قسمت دوم رو ببینم ، از سر بیکاری نشستم دیدم اما بهتر بود ..
arrow هم جذابیتش کم شده برام ، اون قسمت های فلش بک جذابترن .
و wd هم بر عکس فصل 3 فعلا عالی شروع شد ، اما پیش بینی یک حرکت کند رو دارم مثل فصل قبل .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر