Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بد ترین چیز که باید درباره The Knick که یه رسم همیشگی هست تحمل کنید اینه که باید هر هفته برای قسمت جدید صبر کنید !

واقعا یکی از بهترین سریال های در حال پخش هست ! 2 قسمت تا سیزن فاینال نمونده ولی از همین الان میگم سیزن فاینال سریال یه چیز عجیبی میشه :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
مگه utopiA رو دادن دست آمریکا؟:|:|:|

ندادن دست آمریکا :D وقتی شبکه های بریتانیایی یک سریال خوب می سازن بعد از یکی دو فصل شبکه های بزرگ آمریکایی می آن می خرن حق Remake رو و یکی می سازن. کار هم خیلی راحته چون فصل های معمولی سریال های تو UK شیش قسمته، اون قدر هم طولانی نیست مثلا داکتر هو دوازده قسمته دیگه خیلی زیاده واسه خودش :D، و به خاطر این که به نظر اونا کیفیت > کمیت، پول هم ندارن.

بعضی وقت ها مثل The Office US خــــیلی موفق می شن ولی اکثر اوقات مثل ریمیک The Inbetweeners و .... می سازن بعد از کیفیت وحشتناک فصل اول تموم نشده کنسل می شن.

حالا دلایلی که من فکر می کنم Utopia US موفق می شه :

1) HBO ، دو) دیوید فینچر، 3) بیننده های سریال توی قسمت آخر 500 هزار نفر بود که حتی برای چنل فور هم کمه. امکان کنسل بودن بالاست.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حالا دلایلی که من فکر می کنم Utopia US موفق می شه :

1) HBO ، دو) دیوید فینچر، 3) بیننده های سریال توی قسمت آخر 500 هزار نفر بود که حتی برای چنل فور هم کمه. امکان کنسل بودن بالاست.

اینا دلایل موفقیت برای خودمم هست اما دلایل عم موفقیت بنظرم :

1) نبود فضای بریتیش 2) فیلمبرداری خاص سریال که اون رو از باقی سریال ها مجزا میکرد 3) بازیگر های امریکایی 4) امکان عام پسند کردن سریال ! 5) نبود فضای بریتیش 6) نبود فضای بریتیش :D

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
بچه ها اینکه میگن این فصلِ چهارمه Person Of Intrested آخرین فصلِ این سریاله راسته؟

میخوام ببینم اگه داره تموم میشه سریع شروع کنم به دیدن, اگه نه که بزارم یکی دوماهِ دیگه ؟

فقط دیشب یه قسمت از فصل یک رو دیدم, خوب بود :D
این سریال فوق العادس ی موضوع عالی (AI) بازیای خوب و.... کار جاناتان نولان هم هست و یکی از سریالایی هست ک هر سیزنش بهتر از سیزن قبل هست

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
utopia ورژن امریکایی:-?شایدم جالب شه ولی برای من نسخه انگلیسیش یه چیز دیگه س.همون "ور ایز جسیکا هاید" گفتن یارو صفایی داشت برا خودش!:d
پاییز که میشه سریالا حمله میکنن و من هنوز عقبم یه سری تابستونیا رم نرسیدم ببینم.فعلا تو هفته های پیش رو لانگمایر رو شروع کنم که یه جایگاه ویژه ایی در بین سریالا داره:d
یادش بخیر همیشه پاییز که میشد منتظر شروع سیزن جدید دکستر بودم باز با اون سرنگش بیفته دمبال ملت..

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,620
نام
حسین
خیلی خوب شده سریال تو قسمت های قبلی تو یه افتی رفته بود دوباره جون گرفت
سریال روند رو به رشدی داره یعنی این ادیسون منو کشته:D شخصیت خود جان تاکری هم فوقالعادست

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Showtime is bringing back "Twin Peaks" in 2016 for nine new episodes
Lynch will direct all nine episodes

پویا قربون دستت یکم در مورد سریال توضیح بده :D

و همچنین بگو چرا فصل اول 7 تا قسمت بوده و فصل دوم 22 تا قسمت ؟ :| :D

کلا برامون توضیح کامل بده که چرا الان به فکر بازگردونددش بعد تقریبا 20 سال افتادند !

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
پویا قربون دستت یکم در مورد سریال توضیح بده :biggrin1:

و همچنین بگو چرا فصل اول 7 تا قسمت بوده و فصل دوم 22 تا قسمت ؟ :| :biggrin1:

کلا برامون توضیح کامل بده که چرا الان به فکر بازگردونددش بعد تقریبا 20 سال افتادند !

برا کسی که کارای دیوید لینچ رو دوست داره که دیدنش کاملا واجبه. یه داستان کاملا یونیک با کاراکترهای به شدت عجیب غریب و موندگار و فضای سوررئال لینچی که خیلی از crime/drama های امروز ازش تاثیر گرفتن. یه شخصیت فوق العاده به اسم Dale Cooper هم داره که به نظرم میتونه جزو بهترین کاراکترهای تلویزیونی باشه. با اینکه سیزن دومش 22 قسمته ولی درکل 29 قسمت میشه که برا یه سریال اصلا زیاد نیست.
بازگردوندنش هم بازسازی نیست. قراره سیزن سوم ساخته بشه و گذر زمان تو ماجرا دخیل باشه. بازگشتش خیلی خیلی هیجان انگیزه چون احتمالا انقدر متریال خوبی تو دستشون دارن که دیوید لینچ حاضر شده بعد از ده سال بازنشستگی دوباره کار کنه.
درکل twin peaks از اون کالت هاست که همیشه تو لیست بهترین های تلویزیون بوده و بعید میدونم کسی ازدیدنش پشیمون بشه.

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Showtime is bringing back "Twin Peaks" in 2016 for nine new episodes
Lynch will direct all nine episodes

خیلی خوبه که خود لینچ میخواد کارگردانیش کنه

بعید میدونم Kyle MacLachlan دوباره بهش نقش اصلی بدن

نظرت چیه درباره داستان فصل 3 ؟ احتمال ریبوت که خیلی کمه ، احتمالا 10 - 20 سال بعد از فصل 2 اتفاق بیوفته

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
نظرت چیه درباره داستان فصل 3 ؟ احتمال ریبوت که خیلی کمه ، احتمالا 10 - 20 سال بعد از فصل 2 اتفاق بیوفته
اینجوری که میگن بعیده ریبوت باشه. تو این special announcement شوتایم هم میزنه 26 سال بعد.
احتمالا یه داستان جدید با شخصیت های جدیده. شاید قبلی ها هم یه سری Cameo داشته باشن.
باید منتظر بود ببینم لینچ میخواد چه بلایی سره مون بیاره :ی

watch?v=nNHsA4WIFvc

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
میدونم جای درستی نیست ولی چرا دیوید لینچ کلا از ساختن فیلم کشید کنار ؟ :| من به شخصه با فیلم هاش زندگی میکردم ! یه استاندارد بودن فیلم هاش ! Blue Velvet و Elephant Man اصلا برای من غیر قابل تعریف هستند !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر