Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
اینو تبدیل میکنم به دوتا اسپویلر...دومیه ممکنه اسپویل اپیزودای بعدی tvd باشه پس خودتون مراقب باشین...
مثبت:الاریک!(HE'S BACK!!!YESSS!)- لیو و لوک- تایلر- به طرز عجیبی مت و تریپ -صحنه های شبیه سیزن 1 (فی الواقع نوستالژیک به سبک ومپایر دایریز)- صحنه ی آخر=)))) و کنتراست 40 دقیقه اول که پر عصبانیت و ناراحتی و گریه زاری بود با یه دقیقه آخر که با دیدنش از شدت خنده ترکیدم...
منفی ها: نبود انزو و تقریبا بقیه ش...بخصوص جرمی که نقش سیب زمینی رو داشت...-.-
خیلی ها فکر کنم گیج شدن با دیدن صحنه آخر ولی من پروموی اپیزود بعدی رو دیدم یه حدسایی میزنم که تو اسپویلر پایینی توضیح میدم...

توی پروموی اپیزود 2 دیمن و بانی رو نشون میدن که یه روزنامه گرفتن دستشون...تاریخ روزنامه 10 می 1994 هست(روزنامه قدیمی نیست...روزنامه ی روز قراره باشه)
حالا در سال 1994 چه اتفاقی افتاد:
1. توی اپیزود اول سیزن 1 tvd وقتی دیمن و استفن برای اولین تو اپیزود با هم رو به رو شدن استفن به دیمن گفت:« 15 سال گذشته.نمیشه بیخیال بشی؟» سیزن 1 tvd تو سال 2009 اتفاق افتاد...15 سال قبل اپیزود 1 سیزن 1 میشه سال 1994 که آخرین ملاقات سالواتوره ها قبل pilot بوده...و احتمالا سالواتوره ها یه دعوا ی خیلی بزرگ داشتن اون موقع و باعث نفرت زیادشون از همدیگه توی اپیزود 1 سیزن 1 شده...
2. توی ده می 1994 یک خورشیدگرفتگی داشتیم...و اسم اپیزود چهارم سیزن 6 black hole sun هستش...با توجه به اینکه جادوگرا باید برای طلسم های بزرگ به وقایع آسمانی مثل ماه کامل یا ستاره دنباله دار دسترسی داشته باشن چه حدسی می زنین دوستان؟:d

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خوشبختانه فصل دوم طوفانی شروع شده هر چند هنوز که هنوزه نتونستم خداحافظی با فیوری رو هضم کنم ... :((
البته کولسن هم جذابیت زیادی برای دایرکتور شدن داشت. فعلاً که سرنخ اصلی قصه همچنان با داستان والدین و گذشته اسکای میره جلو ولی پریویو قسمت سوم موارد جذابی داشت از جمله بازگشت عجیب سیمونز ! :bighug:

م.ز.د.ک

کاربر سایت
Sep 25, 2014
67
نام
مزدک
فصل 2 عالی شروع شد ...کولسون خیلی خوب بازی میکنه...اسکای خیلی خوب شده الان شخصیتش تازه جذاب تر شده برا من حالا که رزمی کارم شده...می خیلی خوبه وفادار و مهربون ودلسوز ....اصلا نمیتونم رفتن سیمونز درک کنم چرا رفت ؟ یکی از بهترین شخصیتا بود برام...پدر اسکای معلومه ادم عوضی اصلا ...این زن رینا چقدر کثافط معلوم نیست دنبال چی

این قسمت واقعا خوب بود...این یارو که جدیدا بهشون اضافه شده ستوان هستش چقدر عوضی اصلا خشم نیومد فکر نمیکردم به می شلیک کنه و بزنه خراب کنه ماموریت هر چند شانس اورد کلسون سریع رسید و نذاشت بمیره...اون یارو سرهنگ ادم باحالی قیافش عوضی میزنه و دنبال نابودی کلسون ولی بد جوری ضایش کرد وقتی بهشون نشون داد چه تکنولوژی دارن...دلم برا فیتز میسوزه از وقتی سیمونز رفته داغون شده سیمونز و این 2 تا از بهترین شخصیتای سریالن خدایی...این می چه مهربون همش به فکر کلسون دمش گرم ...این اسکای رو مخی میره دیگه یواش یواش به تو چه اخه همه چی دخالت میکنی....پدر اسکای چقدر بد فرم خلاف اصلا خشم نیومد ازش امیدوارم نرسه به دخترش

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
الان یکی بیاد دقیقا به من بگه مشکل Broadchurch چی بود که اومدن یه کپی ضعیف امریکایی ازش ساختن ؟!

حالا ریمیک کردن سریال ها و فیلم های کره ای و ژاپنی و کلا اسیای شرقی برام قابل توجیح هست ولی ریمیک کردن سریال و فیلم های انگلیس دیگه خیلی مسخرست !

به همه هم توصیه میکنم بجای اینکه بشینید این ورژن امریکایی رو ببینید خیلی راحت برید سراغ نسخه اصلی و بیشترین لذت رو ببرید .

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
الان یکی بیاد دقیقا به من بگه مشکل Broadchurch چی بود که اومدن یه کپی ضعیف امریکایی ازش ساختن ؟!

حالا ریمیک کردن سریال ها و فیلم های کره ای و ژاپنی و کلا اسیای شرقی برام قابل توجیح هست ولی ریمیک کردن سریال و فیلم های انگلیس دیگه خیلی مسخرست !

به همه هم توصیه میکنم بجای اینکه بشینید این ورژن امریکایی رو ببینید خیلی راحت برید سراغ نسخه اصلی و بیشترین لذت رو ببرید .
سریالی مثل shameless که کلی هم همینجا طرفدار داره، ریمیک هستش:|و گویا خیلی هم بهتر از نسخه ی بریتانیایی در اومده.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سریالی مثل shameless که کلی هم همینجا طرفدار داره، ریمیک هستش:|و گویا خیلی هم بهتر از نسخه ی بریتانیایی در اومده.

حلا بچه های اینجا رو نمیدونم ولی فکر کنم اکثر اینترنت و منتقد ها نسخه بریتیش رو بیشتر از از نظر کیفیتی قبول دارن :D

خودم به شخصه هیچکدوم رو ندیدم :D

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
والکینگ دد که یه سر و گردن بالاتره از بقیه ولی خوب قشنگه یکی دو قسمتشو بگیر ببین خوشت اومد ادامشو دانلود هر چند هر چی میره جلوتر قشنگ تر میشه سریالش

ولمون کن جان عزیزت:D
واکینگ دث
فولینگ اسکایز
خوبه؟:D
ممنونم...سریال the strain که گفتی چجوریاست؟

Sent from my Nexus 5

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,387
نام
Majid
ممنونم...سریال the strain که گفتی چجوریاست؟

Sent from my Nexus 5
سریال ومپایری تخیلی علمی :D
داستان از جایی شروع میشه که یک موجود عجیب حمله میکنه به یک هواپیما و یک سری رو مبتلا به بیماری میکنه و هواپیما فرود میاد با وجود اینکه همه بیهوشن و دیگه بقیش اسپویل میشه :D
داستان خوبی داره! در کل سریال بدی نیست!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
قبل پخش واکینگ دد عوامل و بازیگراش جمع شدن عکس انداختن؛ ریک ریش نداره ، کارل رو هم ندیدم!
و من الله توفیق:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها اینکه میگن این فصلِ چهارمه Person Of Intrested آخرین فصلِ این سریاله راسته؟

میخوام ببینم اگه داره تموم میشه سریع شروع کنم به دیدن, اگه نه که بزارم یکی دوماهِ دیگه ؟

فقط دیشب یه قسمت از فصل یک رو دیدم, خوب بود :D

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
این بلک لیست ارزش دانلود داره ؟ دنبال یه چیز جمع و جور برای یه روز هفتم،دوتا سریال رو فعلاً نگاه میکنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر