Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
24 رو از فصل اول خیلی خجسته شروع کردم سه قسمت دیدم تا اینجا که خیلی خوشم اومده، این 8-9 فصلش همینطوری میمونه یا افت میکنه؟:d
Gotham هم خوب بود، قسمت اولش نرمال بود میتونست خیلی بهتر باشه ولی به نظرم به عنوان اپنینگ سریال یه چیز کافی بود امیدوارم سریال خوبی بشه در ادامه.

پ.ن: این GoT کی دوباره شروع میشه دوباره؟

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
24 رو از فصل اول خیلی خجسته شروع کردم سه قسمت دیدم تا اینجا که خیلی خوشم اومده، این 8-9 فصلش همینطوری میمونه یا افت میکنه؟:d
Gotham هم خوب بود، قسمت اولش نرمال بود میتونست خیلی بهتر باشه ولی به نظرم به عنوان اپنینگ سریال یه چیز کافی بود امیدوارم سریال خوبی بشه در ادامه.

1ـش بهتر همست،2و سه هم به مراتب بعد از اون هستن . 5 فصل بعدی متوسطن،9ـم در سطح 2 و3 هستش .

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
1ـش بهتر همست،2و سه هم به مراتب بعد از اون هستن . 5 فصل بعدی متوسطن،9ـم در سطح 2 و3 هستش .

من که اصلا نمیتونم این مقایسه رو هضم کنم. به نظر من هر سیزن یکی از یکی بهتره! نمیشه گفت کدوم بهتر هست.البته به جز سیزن 6.

این سریال No.1 منه.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
پارسال ITV یک مینی سری هشت قسمتی به نام Broadchurch با بازیگری دیوید تنانت (<3) و اولیویا کولمن پخش کرد. در مورد دو تا کاراگاه بود که می رن توی شهری به خاطر قتل یک بچه یازده ساله و .... در کل خیلی خوب بود، فصل دوش هم سال 2015 قراره پخش بشه. بعدشم مثل همیشه شبکه های آمریکایی با چنگ هاشون اومدن حق ریمیک رو بگیرن، که متاسفانه افتاد دست FOX.

GracePoint فردا پخش می شه. بازیگر مردش همون دیوید تنانت (<3) ـه و آنا گان ( اسکایلر وایت بریکینگ بد ) هم شخصیت زنش. این ریمیک هر چه قدر هم بد باشه به خاطره داستان سری اصلی و دو شخصیت اصلیش حتما باید نگاش کرد.

2k29h5tcgpv33qvlgqjo.jpg

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza

بهترین سریالی که تو کل عمرم دیدم همین 24 بوده همه ی فصل هاش خوبن ولی به نظر من فصل 1,5,9از بهترینا هستن. فقط امیدوارم فصل ده این سریال ساخته بشه.

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
سلام رفقا...
نظرتون در مورد سریال falling skies و in the flesh چیه؟
من از فیلما و سریالایی که توش زامبی دارن خیلی خوشم میاد، کسی این دو تا رو دیده نظرشو بگه؟

Sent from my Nexus 5

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,620
نام
حسین
سلام رفقا...
نظرتون در مورد سریال falling skies و in the flesh چیه؟
من از فیلما و سریالایی که توش زامبی دارن خیلی خوشم میاد، کسی این دو تا رو دیده نظرشو بگه؟

Sent from my Nexus 5
اون دومی رو نمیدونم ندیدم ولی فالینگ اسکایز خوبه بد نیست البته زامبی نیستن ادم فضایی هستن در کل سریال قشنگیه
د والکینگ دد رو هم اگر ندیدی حتما ببین
یه نیم نگاهی هم به the strainبکن تا قسمت دوازده فصل اولش اومده دیدم سریال خوبیه

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
اون دومی رو نمیدونم ندیدم ولی فالینگ اسکایز خوبه بد نیست البته زامبی نیستن ادم فضایی هستن در کل سریال قشنگیه
د والکینگ دد رو هم اگر ندیدی حتما ببین
یه نیم نگاهی هم به the strainبکن تا قسمت دوازده فصل اولش اومده دیدم سریال خوبیه
ممنون داداشی، آره پالکینگ دد رو دارم نگاه میکنم واقعا عالیه، عاشقشم
اون فالینگ اسکایز رو میدونم زامبی نیستن،منظورم اون فیلم in the flesh بود که زامبی داره...
فالینگ اسکایز پس ارزش دیدن داره؟ خوب هیجان داره مثل والکینگ دد؟

Sent from my Nexus 5

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Arrow پیشنهاد میشه که بالا توضیح دادن در مورد Big Bang ـم بیشتر کمدیا چون طولانی ـن آخراش افت میکنن! اینم افت میکنه ولی هنوزم خوبه قشنگه! تا آخر فصل 6 که بنظرم عالی بود بعد یکم افت میکنه اما بازم نگاه میکنم و لذت میبرم :x واقعا کمدی عالی هست حیفه نبینی افتشم اونطور نیست که بگی ارزش دیدن نداره :D در کل حتما باید ببینی :x
How I Met Your Mother ـم هست که اونم فرازونشیب زیاد داره و از نظر نمره هم با Big Bang یکیه :D هرکدومو دوس داری میتونی شروع کنی ولی من با Big Bang ـو شخصیتاش خیلی بیشتر از HIYMY حال میکنم :x

در مورد درام هم اگه Breaking Bad ـو ندیدی کلا حرفا بالامو بیخیال شو BB رو شروع کن به دیدن :D شاهکاره :x
HIMYM رو دیدم
تقریبا میشه گفت زیاد خوشم نیومد
چون فرندز رو دیده بودم
بریکینگ بد رو هم دیدم
خیلی خوب بود ولی واقعا حوصله میخواست دیدنش

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
Alaric is back b*tches:x:bighug:
همون طور که حدس میزدم همچنان خون آشام اونم از نوع اصیل:x
الینا هم که طبق معمول در حال گریه کردن بود کل این قسمتو:|
اون چه کلیف هنگری بود آخه؟:|
تو اون دنیا بانی و دیمن شاد و خرم بودن این دنیا بودن کجا بود؟:-/
Plec tells TVLine that there is a difference between those that got sucked away on the Other Side, and those that found peace in that white light. "We don't like to say things like 'heaven' and 'hell' on our show, but anybody can define what they saw the way they want to define it," Plec says. "I can say that Lexi, in my heart, found peace, and I believe the same is true for Grams. I definitely know that Silas and Markos and everybody else is definitely gone for good. As for Damon and Bonnie, the question is: What happened to them? What did they find?"
با توجه به اینکه تو نور سفید رفتن یعنی به آرامش رسیدن حالا نقششون چیه خدا میدونه:|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,620
نام
حسین
ممنون داداشی، آره پالکینگ دد رو دارم نگاه میکنم واقعا عالیه، عاشقشم
اون فالینگ اسکایز رو میدونم زامبی نیستن،منظورم اون فیلم in the flesh بود که زامبی داره...
فالینگ اسکایز پس ارزش دیدن داره؟ خوب هیجان داره مثل والکینگ دد؟

Sent from my Nexus 5
والکینگ دد که یه سر و گردن بالاتره از بقیه ولی خوب قشنگه یکی دو قسمتشو بگیر ببین خوشت اومد ادامشو دانلود هر چند هر چی میره جلوتر قشنگ تر میشه سریالش

والک
yahoo_29.gif
ولمون کن جان عزیزت:D
واکینگ دث
فولینگ اسکایز
خوبه؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر