Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
Utopia

مثل اینکه باید بشینیم این Utopia رو نگاه کنیم :D تعریف ها ازش زیاد شده :D
بعضی جاها تصویر برداری و تصحیح رنگ‌اش این‌قدر خوبه که آدم دلش می‌خواد pause کنه و صرفن از دیدن منظره‌ها لذت ببره. OST جالبی هم داره.
چند snapshot:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بعضی جاها تصویر برداری و تصحیح رنگ‌اش این‌قدر خوبه که آدم دلش می‌خواد pause کنه و صرفن از دیدن منظره‌ها لذت ببره. OST جالبی هم داره.
چند snapshot:

واقعا فوق العادس اینجور صحنه هاش. موزیک متنشم خیلی عالیه, شخصا یه مدت آهنگ اولشو گذاشته بودم Ringtone :d کلا سریال کاملیه و توی همه ی قسمتا خوبه لعنتی :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دلمون رو اب انداختید بسه دیگه :D

سامری سریال رو هم خوندم و خیلی موضوع جالبی داره :D تعداد قسمت هاشم که کمه و میشه دیدشون سریع :D

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خبر خوب برای اونایی که هنوز The Wire رو ندیدن
ریمستر این سریال به صورت فول اچ دی در راهه که در نوع خودش حرکت جالبیه از طرف HBO...

یعنی تا کی صبر کنیم ؟؟ همین الان میخواستم برم قسمت اول رو دانلود کنم هــا ! :D

آخرین ویرایش:

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
^
تا فصل 6 سریال بسیار خوبی بود ولی از فصل 7 به بعد افت کرد :D
به نظرم فصل 10 هم میتونه جذاب باشه با اون اتفافاتی که تو فصل 9 افتاد:-":D

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
چیکار میکنن این سم و دین!اگه اپیزدوی یه شیطانم کشته بودن تا حالا نسل هر چی دیمون بود منقرض شده بود!:d

به نظرم اگه همون فصل 5 تمومش میکردن خیلی خوب بود
بنظر من پایان فصل دو که ماجراهای چشم زرده حل و فصل شد تمومش میکردن بهتر بود!:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
به نظرم اگه همون فصل 5 تمومش میکردن خیلی خوب بود:biggrin1:
نظر منم همینه :d تا فصل 5 خیلی خوب بود ولی بعدش داغون شد :| مخصوصا فصل 7 که افتضاح بود کلا.......
الان هم به نظرم بهتره فصل 10 تموشم کنن اینجوری:
سم برا اینکه دین رو دوباره ادم کنه :d دوباره اون trial ها رو انجام میده و در جهنم هم بسته میشه،کستیل و دوستان هم از اونور وضع بهشتو درست کنن و دین هم به زندگیش ادامه بده،نکته کلیدی داستان هم این بشه که اینا نمیتونن 2 تاشون زنده بمونن یکیشون حتما باید بمیره :| :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
به نظرم اگه همون فصل 5 تمومش میکردن خیلی خوب بود:D
CW کلا یکی از مشکلاتش اینه که زیاد همه سریالاشو کش میده!
سوپر نچرالش به کنار Vampire Diaries ـش رو من تا آخر فصل سوم بشدت باهاش حال میکردم و اگه همون آخر فصل سه تموم میشد هیچ وقت از ذهنم نمیرفت بیرون و جز بهترین سریالا قبولش میداشتم ولی این دو فصل آخرش یک جوری گند زد که دیگه کلا برام مهم نیست چجوری تموم بشه چجوری شروع بشه دراپ کنم یا نه :D
The Originals ـش که فعلا خوب شروع شده اونو گند نزنه توش خوبه :|
Arrow و Flash ـش هم که عمرا زیر 7-8 سیزن تموم کنه :D مخصوصا سوپر هیرویی هم که هست هر سیزن میتونه یک ویلین جدید بیاره طولانیش کنه :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Utopia فصل دومش بصورت 720p کی میاد ؟ :D الان دو قسمت از فصل اول رو بصورت 480 دانلود کردم ولی خیلی پشیمون شدم که 480 دانلود کردم :D واقعا جز معدود سریال هایی هست که حتما حتما باید 720 ببینی :D

سریال ساخته شده برای دیده شدن با بالاتر کیفیت ممکن :D رنگ بندی ها فوق العادست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر