Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دوستان من 2 فصل سریال گرفتم ; 1- True Detective
2- Dexter S2
کدوم یکی بهتر و هیجانی تر هست ؟ من به Dexter خیلی علاقه دارم چون خیلی خوب با کاراکترهاش تونستم ارتباط برقرار کنم ولی تعریف TD رو هم زیاد شنیدم , در ضمن این رو اضافه بفرمایم که :d وقت هم زیاد ندارم چون ممکن ـه سریال بعدی برای 1 هفته دیگه :( پس با این احتسابات شما کدوم یکی رو ترجیح میدید فقط اگر میشه در مورد TD کمی توضیح بدید ممنون :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اقا این شروع game of thrones چقدر طوفانی و عالی بود!! برخلاف شروع نه چندان جالب BB ( فقط این دوتا سریالو تا حالا دیدم...)

GoT تا فصل دو خیلی خوبه، بعد فصل سه هم عالیه ولی معلومه داره افت می کنه فصل چهارم که اصاً تو در و دیواره:|

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دوستان من 2 فصل سریال گرفتم ; 1- True Detective
2- Dexter S2
کدوم یکی بهتر و هیجانی تر هست ؟ من به Dexter خیلی علاقه دارم چون خیلی خوب با کاراکترهاش تونستم ارتباط برقرار کنم ولی تعریف TD رو هم زیاد شنیدم , در ضمن این رو اضافه بفرمایم که :d وقت هم زیاد ندارم چون ممکن ـه سریال بعدی برای 1 هفته دیگه :( پس با این احتسابات شما کدوم یکی رو ترجیح میدید فقط اگر میشه در مورد TD کمی توضیح بدید ممنون :d

TD هشت قسمته ولی دکستر دوازده، اولا اون رو ببینین چون خیلی بهتره، بعدش دکستر که هفتاد و خورده ای قسمت هست رو شروع کنین کامل اگر خوشتون اومد، تا آخر فصل پنج ببینین و بعدش سه فصل آخر رو بریزین روی چند دیسک، از رو هارد درایوتون پاک کنین، بعدش دیسک ها رو آتیش بزنین و Exogenesis Symphony, Pt. 2 از بند Muse رو پخش کنین و آتیش رو تماشا کنید.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
مراسم انتخاب بهترین هنرپیشه ها تا ساعاتی دیگر شروع میشه:D
من به شخصه اول دوست دارم متیو کاناهی برنده شه بعد برایان کرانستون.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
GoT تا فصل دو خیلی خوبه، بعد فصل سه هم عالیه ولی معلومه داره افت می کنه فصل چهارم که اصاً تو در و دیواره:|

منظورت از توی در و دیوار چیه؟ اتفاقا بنظرم فصل چهارم ادامه خوبی برای فصل های قبل بود مخصوصا دو اپیزود آخرش!

-------------

یه نفر یه لینک Live Stream برای مراسم Emmy میزاره که اینترنت فضایی نخواد؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
همون سوپرانوس رو شروع میکنم، فعلا utopia رو شروع کردم، خیلی خوبه :x
Utopia شاهکاره...
-------
پیشنهاد میکنم Outlander رو اصلا از دست ندین ، سریال داره عالی پیش میره ، دیدنش به هر سریال بینی توصیه میشه...
فضای سریال و موسیقی و بازیگراش و کلا همه چیش عالیه
starz سنگ تموم گذاشته...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
ای بابا، اپیزود سوم utopia هستم حیفم میاد دارم 480p میبینمش! :| موندم برم 720 دانلود کنم یا همینو ادامه بدم!
طراحی صحنه، کادر بندی و رنگ بندی فوق العاده ـست :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر