Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
The leftovers - Extant - Wilfred - The last ship - The Strain

میشه بگی شاید جز Wilfred هیچکدومشون ارزش دیدن ندارن ! اونم با این اپیزود های گل و بلبلی که ازشون اومده ! همون جدیدا !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
میشه بگی شاید جز Wilfred هیچکدومشون ارزش دیدن ندارن ! اونم با این اپیزود های گل و بلبلی که ازشون اومده ! همون جدیدا !
بنظرم اپیزود اول Extant ـو The Strain میتونست توی نظر سنجی باشه ولی بازم فکر نکنم رای میاورد!
24 خدایییش خیلی خوب بود! Season Finale خوبی هم داشت فکر نکنم کسی بتونه جلو بزنه ازش!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
الان من نمیدونم رو چه حسابی این سریال ها انتخاب شده ولی The leftovers - Extant - Wilfred - The last ship - The Strain جاشون خالیه
the strain که فقط دو سه قسمتش پخش شده و تو این دو سه قسمتم کم ازش انتقاد نکردن. به نظرم بهتره یکم صبر کنیم تا بره جلوتر. فکر کنم سورپرایزای خوبی در ادامه داشته باشه. هنوز داستانش اونچنان باز نشده و اگه خوب باشه تو نظر سنجی ماه بعد حتما هست.
The last ship به نظرت کدوم قسمتش خوب بود ؟ یکی از ناامید کننده ترین سریال های امسال بود. بازی هاش که افتضاحه و داستانشم به شدت کلیشه ای. تقریبا ورژن تلویزیونی فیلمای مایکل بی میخواست باشه. اگه اینو میذاشتیم باید True Blood و یه سری سریال های متوسط دیگه رم میذاشتیم.
Wilfred سیزن اول و سومش خوب بود ولی سیزن چهار بجز پریمیر نسبتا خوبش بقیه قسمتا همون فرمول تکراری قبلن. حتی خیلی قسمتارو اگه نبینی هم هیچ اتفاقی تو روند داستان نمی افته. اکثر کاراکتراش بجا اینکه به مرور بهتر بشن اعصاب خورد کن تر میشن. درکل ندیدم کسی از سیزن چهارش زیاد تعریف کنه ولی اگه به نظرتون خوبه ماه بعد سعی میکنیم بذاریم.
The leftovers هم که مبهم ترین سریال ساله. اینکه دیمون لیندلوف باز دوباره میخواد مثل لاست همه رو معطل خودش کنه و سیزن به سیزن دنبال خودش بکشونه تا به یه پایان الکی برسه واقعا اعصاب خورد کنه. فعلا تا وقتی داستانش روشن تر نشه به نظرم نمیشه روش قضاوت کرد
The Extant یکم قابل بحث تره. به نظرم بیشتر ایده هاشو از یه سری فیلم ها و داستان های بزرگتر قرض گرفته و باهم مخلوط کرده. پردازش کاراکترهاش کلیشه ای و ناقص هست. تقریبا برعکس سریالی مثل Battlestar Galactica که جلوه های ویژه نداشت ولی داستانش عالی بود، اینجا جلوه های ویژه و پولی که صرف ساختش کردن برا تلویزیون خیلی خوبه ولی بجز همون ایده ی اولیه اش، پیرنگ داستانی چندان جذابی حداقل تو این سه چهار قسمت نداشته. سریال های نتورکی انقدر توشون دخالت میشه که اکثرشون نمیتونن خیلی خوب باشن. شاید اگه از یه شبکه ی کابلی پخش میشد کیفیتش بهتر از این می بود.

درکل هیچ نظر سنجی ای نمیتونه همه رو راضی نگه داره و اگه سریالی رو دوست داشتین ولی نیست شرمنده.

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
همه این سریال ها طرفدارای خاص خودشون و دارن و صرفا نباید نظر من و شما باشن
همین الان maron - bridge - utopia هیچی رای نیاورده باید بگیم سریالای چرتین ؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
the strain که فقط دو سه قسمتش پخش شده و تو این دو سه قسمتم کم ازش انتقاد نکردن. به نظرم بهتره یکم صبر کنیم تا بره جلوتر. فکر کنم سورپرایزای خوبی در ادامه داشته باشه. هنوز داستانش اونچنان باز نشده و اگه خوب باشه تو نظر سنجی ماه بعد حتما هست.
این the strain شخصیت پردازی و دیالوگ و روایتش فاجعه ـست ولی موضوعش جالبه و من هر اپیزود به امید یه چیز جدید و هیجان انگیز دارم نگاش میکنم، بعد معمولا یه سوژه خوب واسه سریال چیزیه که ناشناخته باشه و جریان فیلم به دنبال پیدا کردن اون چیز ادامه پیدا کنه ولی اینجا کنارش داره روایت علت و چگونگیش رو هم برامون شرح میده، چیزی که بیشتر توی فیلما میبینیم
من فقط منتظرم ببینم چجوری میخوان با این روایت تنها نکته مثبت یعنی همون داستان رو ادامه بدن و بازش کنن، اینم چیزیه که بعید میدونم این کست و گروه تواناییشو داشته باشن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
از او دسته دوستانی که سریال House رو دیدن یه سوال واقعا واجب دارم :d من الان قسمت 14 فصل اول هستم :d تروب خدا فقط بهم نگین روند همه ی قسمت های سریال اینجوری هست :|

بطور کلی عاشق کاراکتر House شدم و بخاطر هاوس هم که شده حتما نگاه میکنم سریال رو و البته خیلی هم جالبه قسمت بیماری ها ولی دیگه واقعا روندش تکراری شده ! کلا تا الان همه قسمت ها یه فورمیشن مشخص و خیلی تابلو دارن :d یه بیمار عجیب میاد ، هاوس حدس ها رو جمع میکنه ، فورمن مخالفت میکنه و در مورد هاوس شکایت میکنه ، چیس فقط جو میده و لهجه بریتیش و ..... اخر هم همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه :d

فقط ترو بخدا بگید اینجوری نمیمونه ! :| :d خیلی دکتر هاوس رو دوست دارم خو :|

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
از او دسته دوستانی که سریال House رو دیدن یه سوال واقعا واجب دارم :d من الان قسمت 14 فصل اول هستم :d تروب خدا فقط بهم نگین روند همه ی قسمت های سریال اینجوری هست :|

بطور کلی عاشق کاراکتر House شدم و بخاطر هاوس هم که شده حتما نگاه میکنم سریال رو و البته خیلی هم جالبه قسمت بیماری ها ولی دیگه واقعا روندش تکراری شده ! کلا تا الان همه قسمت ها یه فورمیشن مشخص و خیلی تابلو دارن :d یه بیمار عجیب میاد ، هاوس حدس ها رو جمع میکنه ، فورمن مخالفت میکنه و در مورد هاوس شکایت میکنه ، چیس فقط جو میده و لهجه بریتیش و ..... اخر هم همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه :d

من House ندیدم ولی یادمه همینجا کاربرا می گفتن که سریال از فصل های بعد خیلی بهتر می شه:d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
روندش تقریبا همینه. یعنی اگه بخوای زمان بندی بکنی تو 45 دیقه یه ربع اولش یه بیمار عجیب غریب میاد که هیچ کس نمیدونه چشه. تا دیقه سی همه توش می مونن و هاوس هم ناامید میشه. دیقه سی تا چهل هاوس میفهمه مشکل چیه و درمانش میکنه:d
تا اخرش تقریبا هر قسمت همینه ولی خب اتفاقای جالبی این بین می افته و هاوس هم سارکزم های خوبی می پرونه! درکل روند سیزن هاش صعودیه و در ادامه بهتر میشه. ولی فرمول هر قسمت همینه.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen

تا
:| بشین نگاه کن باو اینقدر خوب میشه , اما این که همیشه یه بیمار بیاد هست ولی به جرات میگم هوس بهترین کارکتر همه ی دوران هاست :d و تا فصل 3 یه همچین حالتی داره + قسمت های کلینیک + کرکترهای جدیدی که اضافه میشن + روندی که هر فصل واسه خودش داره
اما از فصل 4 به بعد یه چیز ذیگه میشه و تا فصل هفت در نهایت اوج میونه یادش بخیر :(

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان همه این اپیزودهای نظرسنجی رو دیدن دیگه یا صرفا چون 24 داره بهش رای دادن؟:D چون من خودم از این لیست بالا دو سه تا رو بیشتر نمیشناسم(و این خوبه چون حداقل چهارتا سریال جدید آدم میشناسه) و در نتیجه درستش اینه که رای ندم.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دوستان همه این اپیزودهای نظرسنجی رو دیدن دیگه یا صرفا چون 24 داره بهش رای دادن؟:D چون من خودم از این لیست بالا دو سه تا رو بیشتر نمیشناسم(و این خوبه چون حداقل چهارتا سریال جدید آدم میشناسه) و در نتیجه درستش اینه که رای ندم.

توی نظر سنجی های بازیسنتر چه فیلم چه بازی هر کدوم محبوبیت بیشتری داشت بیشتر رای میاره این موضوع هم مهم نیست ممکنه اون قسمت سریال یا بازی که رای کمتر اورده خیلی از اون بازی یا سریالی که محبوبیت بیشتری داره بهتر باشه(البته بیشتر جاها همینطوره :D)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
روندش تقریبا همینه. یعنی اگه بخوای زمان بندی بکنی تو 45 دیقه یه ربع اولش یه بیمار عجیب غریب میاد که هیچ کس نمیدونه چشه. تا دیقه سی همه توش می مونن و هاوس هم ناامید میشه. دیقه سی تا چهل هاوس میفهمه مشکل چیه و درمانش میکنه:d
تا اخرش تقریبا هر قسمت همینه ولی خب اتفاقای جالبی این بین می افته و هاوس هم سارکزم های خوبی می پرونه! درکل روند سیزن هاش صعودیه و در ادامه بهتر میشه. ولی فرمول هر قسمت همینه.

دقیقا فرمول همینه پویا :d

بطور کلی کوچکترین مشکلی با این فرمول ندارم و چیز خوبی هم هست و حالا حالا هم سرگرم کننده ! مشکل وقتی بد میشه که میبینی هر قسمت رفتار کاراکتر ها کپی هر قسمت هست و جز هاوس هیچکدومشون پیشرفت شخصیتی نکردن ! البته من اینا رو تا قسمت 16 فصل اول دارم میگم !

یه مورد دیگه اش که بطور کلی بد نیست ولی خو بنظرم کاشکی اینجوری نبود اینه که همه مریض ها سالم و توپ میشند ! :| :d کاشکی یکم چالش ایجاد بشه :d

ولی خب حتی اگه همه قسمت های سریال هم مثل فصل اول باشه باید بخاطر دکتر هاوس ادامه بدم :d

- - -ویرایش - - -

تا
:| بشین نگاه کن باو اینقدر خوب میشه , اما این که همیشه یه بیمار بیاد هست ولی به جرات میگم هوس بهترین کارکتر همه ی دوران هاست :d و تا فصل 3 یه همچین حالتی داره + قسمت های کلینیک + کرکترهای جدیدی که اضافه میشن + روندی که هر فصل واسه خودش داره
اما از فصل 4 به بعد یه چیز ذیگه میشه و تا فصل هفت در نهایت اوج میونه یادش بخیر :(

البته 8 تا فصل :d

بخاطر دکتر هاوس ادامه میدیم :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
قضیه ای که همیشه سر GoT میوفته و نمیشه کاریشم کرد :D منم خودم به 24 رای دادم :-"
موقعی که GoT پخش میشد خیلیا رو میشناختم که تو زندگیشون یک سریال میدیدن اونم Got بوده و سالی یک بار میومدن توی این تاپیک اونم میومدن به GoT رای میدادن از آخر GoT 200 تا رای میاورد بقیه نهایت 30-40 تا حتی اگه اون قسمت GoT یکی از ضعیف ترین قسمتای کل فصلش میبود :D دیگه کاریش نمیشه کرد! کلا نظر سنجی توی بازیسنتر چیز بیخودیه :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من فقط 24 رو دیدم و تقریبا مطمئنم اگه همش رو میدیدم باز به 24 رای میدادم چون قسمت آخرش خارق العاده بود.

جناب سورنا اسدی اگه منظورت از همه جا تلو یا آنچارتد و ... هست که اون چون مطمئنا بهتر از بقیه هست همیشه رای میاره. فک نمیکردم اینقدر از این قضیه ناراحت شده باشی که تو تاپیک سریال مطرحش کنی :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر